Prohair Transplant Clinic

ProHAIR Transplant Clinic Budapešť klinika 1

Klinika ProHAIR Transplant se specializuje na vlasové implantáty. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1992 a nachází se v Budapešti v Maďarsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Prohair Transplant Clinic, Budapešť, Maďarsko

Klinika ProHAIR Transplant se specializuje na léčbu vypadávání vlasů u mužů i žen. Tato specializovaná klinika nabízí transplantaci vlasů pomocí folikulární extrakce (FUE) a revoluční transplantaci vlasů “No Look”. Jejím cílem je poskytovat vysoce kvalitní transplantace vlasů lidem trpícím vypadáváním vlasů a plešatostí.

Společně s Dr. Mantse Tamásem, jejich vedoucím kliniky a odborníkem na transplantaci vlasů, nabízejí bezpečné a vysoce kvalitní zákroky za přijatelnou cenu s přirozeně vypadajícími výsledky a také 50letou záruku, bezplatnou vstupní konzultaci a konzultaci online. Klinika má renomovaný tým specializovaných lékařů, kteří vítají místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky:

Klíčová oblast: vlasové implantáty
Transplantace vlasů
Transplantace vousů
Transplantace obočí

Služby

Převoz na letiště
Ubytování pro rodinu
Wi-Fi zdarma
Rezervace hotelu
Internetové konzultace
Lékárna
Telefon na pokoji
Trezor na pokoji
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby


Město: Budapešť – Země: Maďarsko – Založeno: 1992
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, maďarština


Recenze kliniky profesionálních vlasových implantátů

Komlosi Ferenc
Komlosi Ferenc
13:46 13 Nov 23
Kliniku jsem navštívila již podruhé. V obou případech mě přijali vysoce kvalifikovaní specialisté a provedli úspěšnou intervenci. Kliniku v příjemném prostředí, s milými profesionály mohu jen doporučit.
Gábor Nagy
Gábor Nagy
14:02 20 Oct 23
Jsem moc spokojená, poznala jsem profesionální tým, jsou milí, ochotní a profesionálně na špičce! Vřele doporučuji každému, kdo má podobný problém!Ahoj. Gábor Nagy
György Saliga
György Saliga
20:32 22 Oct 23
Operace byla v sobotu a neděli, ale nebylo to cítit. Svou práci odvedli velmi mile a profesionálně. Množství stanovené na základě předběžné diskuse bylo přesně klasifikováno a spočítáno. Kdybych stál před zásahem znovu, stejně bych je volil.
Zoltán Szabó
Zoltán Szabó
15:34 17 Oct 23
Čisté, kultivované místo, příjemné prostředí. O personálu mohu říci jen dobré věci: jsou velmi dobře informovaní a nápomocní při vyšetření a průzkumu, ochotně a správně odpovídají na otázky a jednají se mnou jako s partnerem. Pan doktor byl při zásahu velmi svědomitý, milý a vstřícný a operující chirurgové/asistenti kromě toho, že svou práci dělali profesionálně, navodili pozitivní atmosféru a byli otevřeni i dotazům. Udělali na mě velmi dobrý dojem, kliniku mohu jen doporučit.
András Nádas
András Nádas
19:01 26 Nov 23
Místo je velmi profesionální, stejně jako čekárna a provoz. Doktorka Dorottya Illésová byla velmi roztomilá a obě asistentky také. Věci šly velmi snadno a po zásahu jsem odcházel spokojený. První tři týdny už mám za sebou a čekám na výsledky. Před ním jsem tu měla známého a díky tomu jsem měla důvěru ve společnost (jeho vlasy také hodně zhoustly). Ještě jednou děkuji
Adrienn Tarjáni
Adrienn Tarjáni
14:02 27 Jul 23
Děkuji za precizní práci. Velmi přátelské místo, příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem.
Vörös Balázs
Vörös Balázs
10:31 02 Aug 23
Všichni jsou milí, usměvaví, velmi nápomocní! Dělají opravdu profesionální práci! Dovolím si to doporučit každému!
Szabolcs Tőkés
Szabolcs Tőkés
15:29 14 Aug 23
Přišli jsme s manželkou na vlasovou mezoterapii a s výsledky jsme oba velmi spokojeni. Později se v případě potřeby vrátíme na ošetření.
Tünde Varga
Tünde Varga
16:45 27 Jul 23
Jsou nesmírně nápomocní a precizní a svým pacientům věnují velkou pozornost. Jsme vděční Zsuzse Halasi a soudkyni Gabrielle Bíró, že se na ně můžeme kdykoli a se vším obrátit.
András Dr. Bori
András Dr. Bori
04:26 05 Jul 23
O Klinice mohu říci jen to nejlepší. Mají tým profesionálů, a pokud jde o potřeby pacienta, jejich trpělivost je nekonečná. Na hlavě se jim podařilo "vytvořit trvalý dojem", s výsledkem jsem naprosto spokojená. Doporučuji všem lidem, kteří se chtějí navždy zbavit problémů s plešatostí. Mimochodem, zaručují také trvanlivost a konečnost výsledků.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️