Dr Khaled Meddeb

Dr Khaled Meddeb Tuniská klinika 1

Dr Khaled Meddeb se specializuje na vlasové implantáty. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2009 a nachází se v tuniském Tunisu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operaci v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Dr Khaled Meddeb, Tunis, Tunisko

Opatrný přístup Dr. Khaleda Meddeba vždy zajišťoval vysokou míru konzistence a pravidelnosti jeho výsledků, a tedy i spokojenosti jeho pacientů. Po absolvování lékařského vzdělání v Tunisu a Paříži se školil po boku francouzských lékařů a klinik pro obnovu vlasů v Paříži, aby se naučil základní technologie, a prošel mnoha stupni.

S nadšením se zajímá o nové inovace a technologie, přičemž si zachovává velmi kritický pohled na to, co je na trhu nového. Byl vůbec prvním lékařem v Tunisku, který na počátku roku 2000 zavedl transplantaci pravých folikulárních jednotek.

Byl vůbec prvním, kdo v severoafrickém regionu uvedl na trh postup trichofytického uzávěru. Byl také prvním tuniským lékařem, který se stal členem ISHRS a ESHRS. Od roku 2015 se ve své praxi stoprocentně specializuje na extrakci folikulární jednotky.

Po pečlivém výběru a prozkoumání všech nových možností FUE dostupných na trhu si vybral systém FUE SAFE, který vyvinul Dr. Jim Harris. Jsme velmi hrdí na to, že jsme Dr. Meddedovi od počátku věřili a od té doby ho počítáme mezi vlivné členy naší skupiny, která kombinuje kvalitu, důkladnost a odbornost za mírnou cenu.

Se svým týmem pěti asistentů se Dr. Meddeb věnuje výhradně vlasovému lékařství a působí výhradně v Tunisu na schválené klinice. Zvláštní pozornost věnuje nejnovějším pokrokům v oblasti vlasů tím, že se účastní odborných mezinárodních kongresů.


Specializace kliniky :

Vlasové implantáty
Transplantace vousů
Transplantace obočí
Transplantace řas
FUE transplantace vlasů
FUE zlatá transplantace vlasů
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT
Transplantace vlasů DHI
Konzultace k vypadávání vlasů

Služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Tunis – Země: Tunisko – Založeno v roce 2009
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, francouzština


Stanovisko Dr. Khaleda Meddeba

Johann Baranes
Johann Baranes
11:43 27 Sep 22
Výborná klinika, čistota, profesionalita týmu a pooperační sledování, které v Turecku není!Provozováno v březnu 2021 pro transplantaci vlasů doktorem Meddebem!Ocenil jsem přesnost jeho odpovědí na mnoho mých otázek. Tým doktora Meddeba funguje harmonicky a výsledek operace po více než roce je více než uspokojivý!!!Děkuji za vaši práci a obětavost!!!Doporučuji na 100%!!!
jean-yves Bouhier
jean-yves Bouhier
14:00 26 Sep 22
Doktor Khaled Meddeb je výjimečný chirurg vyškolený ve Francii. Za 12 let mi dvakrát rozšířil pokožku hlavy a potřetí zasáhne do měsíce po medikaci. Mám naprostou důvěru jak k němu, tak k jeho skvělému týmu, který vítá pacienty, jakmile vystoupí z letadla. Jeho ceny jsou maximálně spravedlivé. Doporučuji 7000%!
Alexandre Dts
Alexandre Dts
13:37 15 Feb 24
Po dlouhém uvažování a po přečtení několika posudků od pacientů Dr. MEDDEDA na fóru, o kterém jistě také vložím své zkušenosti, jsem se také rozhodl pro tento krok.Především to, co z firmy obecně vyplývá, je skutečná profesionalita, každý člověk má svůj specifický úkol, cítíme, že je čtvercová, skvělý tým.Co se týče doktora, dokázal být přímý, říct věci tak, jak byly, čehož si vážím, moje dárcovská oblast není moc dobře zásobená, nechal mě pochopit, samozřejmě trochu zklamaný, ale musel jsem to přijmout, nemůžeme nedělat kouzla.Práce je provedena velmi čistě, bez bolesti, nyní jsou to 3 dny, v příštích měsících určitě svůj názor upravím, výsledek transplantace po roce.Každopádně v této fázi vůbec nelituji své návštěvy Tuniska z Francie kvůli mé transplantaci a rád bych poděkoval celému týmu, který vždy reaguje na každý můj dotaz.Myslím, že jsem jednala s top doktorem ohledně transplantace vlasů.DÍK
Anthony
Anthony
13:29 13 Feb 24
Před 9 měsíci jsem těžil z transplantace vlasů přibližně 4000 štěpů, kterou provedl doktor Meddeb a jeho tým v Tunisku. Zásah probíhal dva dny, v optimálních podmínkách, zvláště schopným a zkušeným týmem, kterému srdečně děkuji.Sám lékař provedl nakreslení frontální implantační linie, odstranění štěpů a vytvoření malých implantačních otvorů. Jeho asistenti pak implantovali štěpy s péčí a smyslem pro detail.Procedura byla téměř bezbolestná a následky byly bezproblémové, díky precizní péči poskytnuté lékařem.Čekal jsem těchto 9 měsíců na svědectví, abych mohl posoudit výsledek, který předčí má očekávání. Krytí a hustota jsou vynikající, výsledek je dokonale přirozený, dárcovské oblasti byly respektovány. Konečně je nyní vyřešen problém, který mě nejvíce trápil: mé propasti jsou z velké části pokryty.Když si můj mladší bratr všiml tohoto výsledku, netrpělivě čeká na již naplánovanou intervenci, kterou mu doktor Meddeb nabídl. Budu ho s radostí doprovázet.
Tilhet Nicolas
Tilhet Nicolas
16:48 16 Feb 23
Doktor Meddeb je velmi profesionální.Tým také pečující.Je Francouz se skutečným smyslem pro detail. Nepřekonatelná hodnota za peníze ve Francii a v Evropě.
Para Digme
Para Digme
10:24 03 Feb 23
Transplantace vlasů provedena před pár dny kvůli kompletní rekonstrukci mé frontální linie, přijel jsem z Francie za tímto chirurgem (který je vlasovým chirurgem, který dělá jen to, na rozdíl od francouzských chirurgů, kteří dělají „všechno“). Doctors Meddeb pracuje s ultraprofesionálním týmem, to je opravdu ten pocit, který jsem k nim měl, od jeho osobní asistentky Sonie, která je velmi profesionální a dostupná, až po lékaře a jeho transplantační asistenty, opravdu se cítíme bezpečně a v dobrých rukou. výsledek předčil moje očekávání, bezvadná komunikace ve francouzštině, zajištěné jídlo a svačiny, předoperační poradenství a pooperační sledování. Opravdu cítíme, že tým je zkušený a dělá to přesně, že je to jeho specialita, a to vše za velmi rozumnou cenu. Na začátku jsem si myslel, že „jako mnozí“ pojedu do Turecka a děkuji různým fórům za to, že mě varovaly před určitými excesy na tureckých klinikách a že se mnou mluvily o Tunisku a o tomto lékaři, který se má stále šťastnější a je stále více považován za „top doc“. Ještě jednou děkuji panu doktorovi a celému jeho týmu.
Franck dhdhd
Franck dhdhd
11:53 08 Jun 23
AKTUALIZACE 08.06.2023Téměř 6 měsíců po mé operaci je výsledek prostě neuvěřitelný. Samozřejmě si mě nikdo nevšiml a všichni včetně kadeřnice se diví, když jim řeknu, že existuje transplantace.Nacházím kapilární potěšení svých 20 let, nikdy bych tomu nevěřil! Velké díky celému týmu Khaled MEDDEBPRVNÍ 3 FOTKY JSOU Z 20. PROSINCE 2022Šel jsem k DR MEDDEB 14. prosince pro 2400 štěpů.Vzhledem k tomu, že jsem mnoho let sledoval práci různých lékařů pro transplantaci vlasů díky známým fórům v komunitě, moje volba padla na tuto kliniku v Tunisku.Důvody, které mě vedly k tomu, abych otevřel dveře této kliniky, jsou následující:- Skvělé výsledky získané na transplantacích odpovídajících mému případu za posledních 5 let- Strategie s managementem dárcovské oblasti a kresbou lékařem, která je pro pacienta dlouhodobá- Oblast dárce neporušená, hojení je výjimečné, jak dokládají fotografie na D+5- Jedna z nejlepších hodnot za peníze, která do značné míry konkuruje tomu, co je nabízeno v Turecku- Lékař, který sám provádí extrakce z dárcovské oblasti (působivá úspěšnost) a řezy- Vezměte pouze jednoho pacienta denně, klinika nebo kliniky se po letech dobrých výsledků jako Khaled MEDDEB stanou továrnami na plyn s nakonec malou šancí, že je bude řídit lékař, kromě kontroly práce týmů.Děkuji celému týmu za jejich profesionalitu, tuto zprávu doplním o konečný výsledek, který se mi v tuto chvíli zdá velmi slibný.Jsem otevřený všem otázkám, také vytvářím téma na slavném fóru měsíc po měsíci s fotkamiJděte tam se zavřenýma očima, jste v dobrých rukou.AKTUALIZACE 08/06Téměř 6 měsíců po mé operaci je výsledek prostě úžasný. Samozřejmě si mě nikdo nevšiml a všichni včetně kadeřnice se diví, když jim řeknu, že existuje transplantace.Nacházím kapilární potěšení svých 20 let, nikdy bych tomu nevěřil! Velké díky celému týmu Khaled MEDDEB
Elie SElie
Elie SElie
11:31 04 Jul 23
Chtěl bych velmi poděkovat Dr. Khaledu Meddebovi a jeho personálu za velmi přátelské přijetí, jejich pozornost a profesionalitu. Byl jsem po transplantaci vlasů a dopadlo to velmi dobře. Žádná pooperační bolest, zdokumentované a připomenuté pooperační pokyny. Velmi doporučuji tento skvělý tým. jen tak dál. Díky moc.
Ben AMOR
Ben AMOR
21:30 05 Apr 23
Dr. Meddeba a jeho personál nemohu dostatečně doporučit.Doktor Meddeb naslouchá svým pacientům a neprodává sny, na rozdíl od tureckých praktik.Je to čestný a kompetentní člověk a ví, co je proveditelné a co vyhovuje jeho pacientům.Jeho tým je velmi profesionální a vstřícný a všichni během zásahu povzbuzují a uklidňují.Jsem upřímně šťastný, že jsem prošel doktorem Meddebem.Moje operace proběhla 21.12.2022a uplynuly sotva 3 měsíce a již vidím velmi uspokojivé výsledky! Nemůžu se dočkat, až uvidím konečný výsledek za 15 měsíců.Velké díky!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️