Cleveland Clinic Abu Dhabi

Cleveland Clinic Abu Dhabi Klinika Abu Dhabi 1

Cleveland Clinic Abu Dhabi se specializuje na zubní péči a estetickou chirurgii. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 2015 a nachází se v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Cleveland Clinic Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Clevelandská klinika je jedinečným a bezkonkurenčním rozšířením amerického modelu péče Cleveland Clinic, který je speciálně navržen tak, aby vyhovoval řadě komplexních a kritických potřeb péče, které jsou pro obyvatele Abú Zabí jedinečné. Cleveland Clinic Abu Dhabi má pět center excelence v oblasti srdeční a cévní, neurologie, trávicí, oční a respirační a kritické péče.

Mezi další instituty patří chirurgické subspecializace, lékařské subspecializace, urgentní medicína, anesteziologie, patologie a laboratorní medicína, zobrazování a kvalita a bezpečnost pacientů. Klinika disponuje 55 lékařskými a chirurgickými specialisty, nejmodernějším vybavením a špičkovými standardy služeb. Nemocnice má 364 lůžek, která jsou rozmístěna na pěti klinických podlažích, třech diagnostických a léčebných úrovních a 13 podlažích jednotek intenzivní péče a akutních lůžek.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Kostní štěpy
Zubní můstek
Zubní prohlídka
Zubní korunka
Zubní implantáty
Zubní konzultace
Zubní lékař
Inlaye / onlaye zubní náhrady
Ošetření kořenových kanálků
Plánování kořenů
Transplantace dutin
Čištění zubů
Bělení zubů
Extrakce zubu
Zubní výplně
Zubní dýhy
Extrakce zubů moudrosti

Kosmetická chirurgie
Brachioplastika
Zvedání těla
Brazilský facelift
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Rekonstrukce prsou
Zmenšení prsou
Zvedání obočí
Hýžďové implantáty
Výplň kůže
Cervikofaciální lifting
Liposukce
Gynekomastie
Zvednutí krku
Otoplastiky
Konzultace plastické chirurgie
Plastická operace nosu
Ošetření jizev
Lifting stehen
Ošetření křečových žil
Léčba vrásek
Abdominoplastika

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Tlumočnické služby
Přenos lékařské dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Náboženská zařízení
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Abu Dhabi – Země: Spojené arabské emiráty – Založeno v roce 2015
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: arabština, angličtina


Recenze kliniky Cleveland Clinic Abu Dhabi

Z Anka
Z Anka
08:00 08 May 24
Vynikající na mnoha frontáchNa této klinice jsem byl na operaci. Všechno je vynikající: lékaři, sestry, vybavení, instalace. Navzdory traumatu z chirurgického zákroku, soucitná a profesionální péče, které se mi na této klinice dostalo, učinila tento zážitek méně náročným. Byla jsem na všeobecné chirurgii inst. pod péčí doktora Naveeda Ahmeda, který byl fantastickým lékařem a chirurgem. Velmi soucitný a chápavý, kromě toho vysoce kvalifikovaný a zkušený. Jediné podrobnosti v této klinice:post op konzultace nejsou fakturovány jako následné, ale plná cena. Musel jsem trvat na tom, že následná konzultace po operaci by neměla být fakturována, protože byla zahrnuta v původní nabídce, kterou poslali mému pojištění.
Fatma Musallam
Fatma Musallam
19:53 21 Apr 24
Nedávno jsem měl vynikající zkušenost se slečnou Monou, asistentkou call centra v Clevelandské nemocnici. Její profesionalita, trpělivost a opravdová touha pomoci byly patrné v každé interakci. Slečna Mona nejen důkladně odpověděla na všechny mé otázky, ale také šla nad rámec toho, abych se ujistila, že jsem cítil podporu. Její výjimečné dovednosti v oblasti služeb zákazníkům pozitivně ovlivnily mé zkušenosti s Clevelandskou nemocnicí. Děkuji, slečno Mono!
Khalid Bjeirmi
Khalid Bjeirmi
09:24 19 Apr 24
Odeslal jsem online formulář pro rezervaci termínu. Zadal jsem všechny své údaje a dostal jsem potvrzení prostřednictvím SMS a e-mailu, že můj požadavek byl přijat a že se někdo ozve.O 24 hodin později se ještě nikdo neozval, tak jsem jim zavolal, aby se ozvali.Mluvil jsem s pánem, který řekl, že by rád pomohl, a požádal mě o stejné podrobnosti, které jsem zadal do online rezervačního formuláře. Ptal jsem se, proč to dělám znovu? Řekl, že nemá přístup k online rezervačnímu formuláři. Zeptal jsem se, zda mohu mluvit s dotčenou jednotkou, ale pán vysvětlil, že to není možné, protože nepřijímají hovory. Zřejmě je to jedna z těch situací „pouze odchozí hovory“.Musím zdůraznit, že jsem byl potenciálně nový klient bez existujícího souboru. Ale po tomto špičkovém projevu špatného zákaznického servisu a postoji pána nedávám $%&*, již nejsem potenciálním novým klientem. Ale tady je bezplatný tip, protože jsem o kritice, ale konstruktivního druhu:Uveďte ve svém online rezervačním formuláři, kdy může klient očekávat zavolání zpět, a také uveďte, že pokud klient zavolá místo toho, aby ztrácel čas s online rezervačním formulářem, bylo by na tom lépe, protože na Cleveland Clinic AD „naše online rezervace formuláře nikam nevedou“.
Osman Mahir
Osman Mahir
06:26 05 Apr 24
Celá cesta léčby zúžené srdeční chlopně mého otce byla úžasná. Všechno bylo hladké, snadné a jasné. Komunikace a dostupnost informací a aktualizace byla nejlepší část. Důrazně doporučuji CCAD každému, kdo hledá vysoce profesionální služby pro komplexní zdravotní problémy.Děkuji z hloubi srdce
Jowaher jassim
Jowaher jassim
14:40 18 Mar 24
Nejhorší zážitek, jaký jsem kdy prodělal, ale sestry nejdou kolem, aby mě zkontrolovaly + když volám, ignorují nás, přišel jsem sem, protože jsem si myslel, že se o mě dobře postarají, ale prostě vás dali do pokoj a ignorovala tebe a první sestru, dělala svou práci, jako by ji někdo nutil, tak jsem požádal, aby se za mě převlékla. kdybych podstoupil operaci v jakékoli jiné nemocnici, jsem si jistý, že dostanu mnohem lepší péči než tuto! Tak zklamaní přišli převléknout postel pro hosty, jakmile jsem došel na pokoj, a sestra si nemyslela, že právě teď končím s operací, postel sotva posunula, televize se sama otevírá a zavírá, jediná věc je dobrá tady jsou doktoři jiní než nic
F M
F M
23:13 11 Mar 24
Nejhorší zážitek, který jsem v životě měl. Doslova je to obchod založený na podnikání. Navrhuji převést tyto luxusní budovy na 5hvězdičkový hotel, myslím, že získají peníze rychleji!Nedostatek znalostí, špatná diagnóza, špatné komunikační schopnosti!! Navíc vám popsali velké množství léků, které nikdy nepotřebujete. Možná už od dětství!Jestli chceš umřít, jdi tam! Tuto nemocnici již nikdy nedoporučuji 👎🏻
Azhar A
Azhar A
20:46 05 Mar 24
Prosím, nepouštějte své starší lidi na JIP této nemocnice. Živí nevyjdou. Tato nemocnice jde z kopce. Pokud budu muset, dostanu se do hlavního nemocničního kampusu v Ohiu s tím, jak se stav mé matky stále zhoršoval a zemřela na této JIP. Bůh mi stačí a on je ve vás tím nejlepším správcem věcíProsím, nenechte své starší lidi vstoupit do intenzivní péče v této nemocnici a nestát se polem experimentů a nevracet se k vám. Lékaři na jednotce intenzivní péče jsou neúspěšní lékaři. A každým dnem se tato nemocnice se svými lékaři a sestrami zhoršuje, a když budu muset, řeknu, co se stalo mateřské nemocnici v Ohiu s tím, co se stalo mé matce, jejíž stav se zhoršil a zemřela kvůli jejich procedurám.
Furious Zaniest
Furious Zaniest
22:59 04 Feb 24
Osobně cítím, že tato nemocnice byla v srdci Abu Dhabi velmi potřebná.Všichni zkušení lékaři v každém oboru. Jmenujete nemoc, kterou mají specialista v každém oboru.Služba je mimo ocenění.Zabezpečení je na špičkové úrovni. A to i v případě, že za pacientem v návštěvních hodinách přijde pacientská rodina. Stále potřebují Emirates I'd od osoby, která se chystá pacienta navštívit. Musíte také ukázat svůj vztah. Po všech potvrzeních tiket vytisknou a dají ti ho. A to nestačí, že musíte před vstupem do návštěvního prostoru ukázat ten lístek další ostraze.Prostorná je i čekárna. V nejlepším případě hygiena. Určitě doporučuji ostatním.
Tragic Character
Tragic Character
04:53 02 Jan 24
Jsem zaujatý, protože CCAD je důvod, proč žiji v Abu Dhabi, ale upřímně řečeno, toto je ta nejlepší zdravotní péče, jakou kdy naše rodina dostala (a předtím jsme žili poblíž a používali VELKÉ a slavné nemocniční systémy). Nechám vás tedy s tím a opatrností, že zdravotnictví je komplexní a každý se musí zasadit sám za sebe – medicína je mnohem větší umění, než si lidé uvědomují. Žádná 2 těla nejsou stejná a nic takového jako normální neexistuje, takže buďte kompletní a připraveni, až budete mluvit s jakýmkoli poskytovatelem zdravotní péče, a uznejte, že každá zkušenost s každým pacientem je pro ně také nová. Poznámky k CCAD…. Nedělají moc OB/GYN a nedělají ŽÁDNOU pediatrii (pouze děti starší 15 let pro všechny kromě určitých specializací). V laboratoři a lékárně se nejsnáze vyjednává ráno. Mají spoustu možností jídla pro návštěvníky, které jsou dobré (saláty Market Cafe a Cafe Nero jsou vrcholy). Cancer Center je krásný klidný prostor s neuvěřitelně milým personálem (kouká na vás sestry z druhého patra a Melissa!). Infuzní místnosti (pro více než jen chemoterapie) jsou soukromé s 1 nebo 2 židlemi pro poskytovatele podpory; většinou společné koupelny. Onkologické centrum má také vlastní lékárnu a laboratoř a radiologické oddělení.
Manigandan Sekar
Manigandan Sekar
06:41 15 Dec 23
Infrastruktura nemocnice je dobrá, přesto je velmi obtížné se na příslušná oddělení orientovat a čekací doba je vysoká, i když objednáváme schůzky, ale je to pochopitelné. Organizaci primární sekce lze zlepšit, zbylo tolik místa a omezený počet míst pro pacienty
Kawthar Almula
Kawthar Almula
09:19 02 Nov 23
Upřímně řečeno, nemocnice je úžasná a doktoři znají svou práci a o pacienta se starají a starají se o něj.Děkuji ☺️ moc za starost
Hamza Mohamed
Hamza Mohamed
15:52 16 Sep 23
Špičková péče a skvělé služby. Byl jsem tak ohromen zařízením a čistotou Děkuji Dr John Rodriguez, zbytek lékařského týmu a stravovací služby
Anthony Muscat
Anthony Muscat
10:59 25 Aug 23
Moje dnešní zkušenost na klinice Cleavland nebyla nic menšího než vynikající. Tři po sobě jdoucí schůzky, laboratorní práce a vyzvednutí v lékárně byly všechny provedeny efektivně, efektivně a profesionálně. Celková doba od vstupu do výstupu byla 1,5 hodiny. Nikdy v historii jsem nezažil tak kvalitní služby na klinice nebo v nemocnici. Děkujeme týmu Cleavland Clinic za 5hvězdičkový zážitek. Aplikace Cleavland Clinic mě také průběžně informovala o výsledcích mých testů a budoucí plánované návštěvě.
Abhishek Singh
Abhishek Singh
02:38 22 Aug 23
Cleveland Clinic Abu Dhabi je nemocnice světové třídy, která nabízí širokou škálu lékařských služeb. Jedná se o společný podnik Cleveland Clinic, jedné z předních nemocnic ve Spojených státech, a Mubadala Development Company, vládní investiční společnosti v Abu Dhabi. Nemocnice byla otevřena v roce 2015 a od té doby se stala jedním z nejprestižnějších lékařských center ve Spojených arabských emirátech.Nemocnice má tým vysoce kvalifikovaných a zkušených lékařů a sester, kteří jsou odhodláni poskytovat svým pacientům tu nejlepší možnou péči. Nabízejí širokou škálu služeb, včetně:Péče o srdce a cévyPéče o rakovinuNeurovědyOrtopedieZdraví tráveníOční péčeRespirační péčeZdraví ženzdraví dětíTransplantaceNemocnice je také vybavena nejmodernějším zařízením, včetně:Lůžková nemocnice s 364 lůžkyJednotka intenzivní péče s 12 lůžky10ti lůžková kardiologická jednotkaJednotka intenzivní péče pro novorozence se 6 lůžky24hodinové pohotovostní odděleníDiagnostické zobrazovací centrumChirurgické centrumNemocnice byla oceněna za svou vysokou kvalitu péče, závazek k bezpečnosti pacientů a používání inovativních technologií. Několik nezávislých organizací ji označilo za jednu z nejlepších nemocnic na světě.Celkově bych vřele doporučil Cleveland Clinic Abu Dhabi každému, kdo hledá vysoce kvalitní lékařskou péči. Je to nemocnice světové třídy s týmem oddaných odborníků, kteří se zavázali poskytovat svým pacientům tu nejlepší možnou péči.Zde jsou některé z výhod a nevýhod Cleveland Clinic Abu Dhabi:Klady:Vysoká kvalita péčeZkušený a obětavý personálNejmodernější zařízeníZávazek k bezpečnosti pacientůVyužití inovativních technologiíNevýhody:Může být drahýDlouhé čekací doby na schůzkyNěkteré procedury nemusí být hrazeny pojišťovnouCelkově vzato, pokud hledáte vysoce kvalitní lékařskou péči v Abu Dhabi, velmi bych tuto nemocnici doporučil.
Yousef Alali
Yousef Alali
23:43 01 Aug 23
Vážený pane doktore Alero,Píši vám, abych vyjádřil svou nejhlubší vděčnost za výjimečnou péči, kterou jste mi poskytli během mé cesty s diabetem. Vaše obětavost, odbornost a soucitný přístup neuvěřitelně ovlivnily můj život. Mohu s jistotou říci, že jste nejlepší lékař, kterého jsem kdy měl.Díky vašemu neochvějnému nasazení a vedení se nyní cítím sebejistě a je o mě po celou dobu dobře postaráno. Vaše znalosti a podpora nejen zlepšily můj zdravotní stav, ale také mi dodaly sílu čelit výzvám, které přináší léčba diabetu.Šli jste nad rámec toho, abyste zajistili mé blaho, a já vám nemohu dostatečně poděkovat za vaši upřímnou péči a starost. Vaše pozitivní a uklidňující vystupování bylo zdrojem útěchy v těžkých časech.Z celého srdce vám chci vyjádřit upřímné uznání za vaši vynikající lékařskou odbornost a významný dopad, který jste měli na můj život. Jsem opravdu vděčný, že vás mám jako svého lékaře.S největší úctou a vděčností,
Thekra Faraj
Thekra Faraj
18:14 19 Jun 23
Úžasné zdravotnické zařízení se skvělými lékaři, kteří mají péči o pacienty jako svou nejvyšší prioritu a jsou velmi profesionální a zároveň soucitní. Paní doktorka Kamila na interním oddělení pro nás byla jako anděl, postarala se o to, aby moje maminka dostala všechny své zdravotní problémy. velmi laskavá duše…Doktor Batool z Vaskulárního institutu je také dalším dobrým příkladem oddaného lékaře, který je vášnivý a soucitný i při jednání s pacienty. Všechna oddělení, se kterými jsem pracoval, byla vysoce profesionální, jako je endokrinolog doktor Maguy chiha a pneumolog doktor Ali Wahla.Ještě jednou děkuji všem pečovatelkám 🙏
Shawa5y
Shawa5y
15:59 17 Jun 23
Přišel jsem navštívit tetu, byla na operaci, pokoje byly pěknéProces pro návštěvníky zabral trochu času čekání ve frontě na přání, zda existuje rychlejší nebo snadnější způsob přístupuParkování bylo k dispozici, nebyl problém najít parkoviště, i když jsme jeli o víkendu, celkově byla klinika čistá a pěkná a dává vám vibrace nákupního centra, což je pěkné
Omar Ahmed
Omar Ahmed
11:37 05 Apr 23
Příjem a komunikace je vždy skvělá. Vynikající sledování při objednání schůzky s pacientem, i když odchází. A snadnost rezervace schůzek prostřednictvím aplikace. Rychlost výsledků vyšetření a rentgenů prostřednictvím aplikace. Všechny nemocniční služby jsou vynikající. Děkuji za úžasnou snahu. Přeji hodně štěstí a úspěchů.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️