Clinichair Hair Transplant Clinic

KlinikaHair Transplantace vlasů Clinic Izmir clinic 1

KlinikaHair Hair Transplant Clinic se specializuje na vlasové implantáty. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2001 a nachází se v tureckém Izmiru. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operaci v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

KlinikaHair Transplantace vlasů Clinic, Izmir, Turecko

ClinicHair, klinika pro transplantaci vlasů, byla založena v roce 2001 v Izmiru. Díky 19 letům zkušeností v oblasti transplantace vlasů nabízí ClinicHair nejvyšší mezinárodní standardy kvality a zaručenou léčbu pro pacienty z celého světa. ClinicHair každoročně provede více než 1 000 transplantací vlasů. Kromě certifikátů ISO a kvality dosáhla ClinicHair v mezinárodních hodnotících institucích více než 90% míry spokojenosti díky svému konceptu služeb, který klade spokojenost zákazníků na první místo.

Za 19 let své existence získala společnost ClinicHair řadu prestižních ocenění, jako je například “Nejlepší lékařská praxe” od Evropské lékařské asociace, “Nejlepší licence pro podnikání” a “Evropská cena kvality” od Evropského podnikatelského shromáždění a “Inspirativní podnikatelská cena” od Světové konfederace podniků, a to je jen několik z nich! ClinicHair má tým více než 40 zkušených pracovníků, kteří hovoří anglicky, německy, francouzsky, rusky a arabsky. ClinicHair nabízí balíčky all-inclusive pro zahraniční pacienty.

Součástí těchto balíčků je pokrytí všech cestovních nákladů, jako je transfer z letiště, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, služby překladatele a lékařské ošetření. clinicHair nabízí každému pacientovi bezplatnou konzultaci. clinicHair se nachází v Izmiru, třetím největším tureckém městě, které leží na západě země na břehu Egejského moře.

Izmir byl domovem mnoha velkých civilizací a jeho historie trvá již 8 500 let. Díky 692 km pobřeží, teplému podnebí, přírodnímu prostředí, velkolepé historii a vynikající kuchyni je Izmir perlou Egejského moře. 300 slunečných dní v roce, moře, kde můžete vidět různé odstíny modré, a dědictví 32 civilizací, co víc si přát?

Balíčky all inclusive pro zahraniční pacienty zahrnují: VIP transfer z letiště do hotelu a na kliniku, ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu (Hilton Garden Inn, Four Points by Sheraton) a překladatele, který hovoří jejich jazykem.


Specializace kliniky :

Implantace vlasů
Transplantace vlasů
DHI transplantace vlasů
FUE transplantace vlasů
FUE zlatá transplantace vlasů
Transplantace vlasů FUT
Transplantace vlasů BHT

Služby

Převoz na letiště
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Konzultace na internetu
Parkoviště
Lékárna
Překladatelské služby


Město: Izmir – Země: Turecko – Založeno v roce 2001
Akreditace: ISO 9001:2008 – Jazyky, kterými se mluví: arabština, angličtina, francouzština, němčina, ruština, turečtina


Recenze Clinichair Hair Transplant Center

Taner Akgul
Taner Akgul
17:07 15 May 23
Předně bych Vám chtěl poděkovat za Váš zájem a relevanci pro tělo kliniky vlasy.Vybral jsem si správně.Mám 6 měsíců a výborný výsledek.Chtěl bych poděkovat především panu Emremu a paní Dilek a paní Burcu, která mi provedla transplantaci, správná volba, doporučuji všem, výborný výsledek
CanerVeIşık
CanerVeIşık
12:16 08 Jul 23
Rád bych poděkoval paní Dilek, paní Burcu a panu Emremu za jejich zájem a vřelost při mé transplantaci vlasů.
Reis Izmir
Reis Izmir
00:39 02 Sep 23
Dobrý den, na doporučení strýce mé ženy jsem kontaktoval Clinichair, mluvili jsme z Německa přes whatsapp a byl jsem přesvědčen a domluvil jsem se na 10. - 11. října na 2 sezení. Jedním z důvodů, proč jsem si vybral toto místo, je to, že ceny jsou v turecké liře a požadují malou částku za schůzku. Dalším faktorem byly komentáře zde napsané.Ano, přátelé, podělím se s vámi o své názory v říjnu a říjnu.Zůstat zdravý...
Andrea Franco
Andrea Franco
12:56 02 Sep 23
Tato VELMI DOBRÁ recenze popíše celkovou zkušenost na Clinichair.Velmi dobrá a jasná komunikace přes WhatsApp a e-mail mi poskytla všechny informace, rady a důsledky, které mi pomohly při rozhodování o transplantaci vlasů. Jejich transparentnost a odpovědnost za celý postup, očekávání a důsledky mě přiměly rozhodnout se pro tuto kliniku. Navíc byli velmi flexibilní, aby přizpůsobili termíny na klinice na základě mých potřeb a harmonogramu.Před operačním dnem mi překladatelé poskytli veškeré informace a pokyny, které jsem potřeboval vědět, a vše bylo velmi dobře a jasně vysvětleno.Operace dopadla opravdu dobře, díky Esře a dalším členům týmu, kteří se o mě starali během celé procedury. Zvláště jí děkuji za to, že ke mně byli velmi milí a jemní (při procesu extrakce jsem cítil, že jsem usnul, bylo to velmi chladné), že mi dělali společnost (spousta popové turecké hudby 90. let!) a vycházeli vstříc všem mým požadavkům ( krátké přestávky, toaleta atd...). Přestávka na oběd byla perfektní, dobrá a bohatá, ptají se vás na vaše preference.Výsledky transplantace zcela odpovídají mým očekáváním, opravdu pochopili můj požadavek a mé potřeby, a to až do bodu, kdy extrahovali několik dalších grafů, aby pokryli všechny mezery (což vzhledem k velmi dlouhému a únavnému dni pro Esru opravdu oceňuji).V den mytí Esra zkontrolovala můj stav a společně s překladateli mi předala všechny produkty a přesné pokyny pro následnou péči.S personálem kliniky jsem stále v kontaktu, abych sledoval můj proces hojení a budoucí růst vlasů, jsou také k dispozici, aby mi poradili a odpověděli na všechny otázky.Konečné výsledky, uvidíme dále...ale vypadá to nadějně 😉
Osman Üyal
Osman Üyal
09:38 26 Aug 23
Ahoj všichni, ve dnech 25. – 26. srpna 2022 jsem absolvovala 2 sezení transplantace vlasů Clinichair. Než jsem si vybrala toto místo, provedla jsem s rodinou spoustu průzkumů a viděla místa, která jsme zkoumali, a nakonec jsme se rozhodli zde. Rád bych poděkoval paní Gülsüm, paní Emre a paní Esmě a jejich spoluhráčům, jejichž jména jsem zapomněl, prostředí je velmi čisté, tým profesionální, zájem a relevance před říjnem i po něm je velmi dobrý a 2 další mých přátel sem šel a nechal si zasadit. Doporučil bych to svým přátelům, kteří chtějí transplantaci, můžete jít s klidem. Moc děkuji za ruku, snahu a tým, jsem ráda, že tě mám Clinichair
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️