Hairtran Clinic

Hairtran Clinic Bangkok klinika 1

Hairtran Clinic se specializuje na vlasové implantáty. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2019 a nachází se v thajském Bangkoku. Podívejte se na recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce: V případě potřeby můžete požádat o konzultaci.

Hairtran Clinic, Bangkok, Thajsko

HairTran Clinic byla založena v lednu 2019. Přestože je tato klinika poměrně nová, disponuje zkušenými lékaři a odborníky, kteří mohou pomoci vyřešit problémy s plešatostí, ustupující linií vlasů a vypadáváním vlasů pomocí transplantačních technik. Personál je plně vyškolen na seminářích Mezinárodní asociace pro transplantaci vlasů v USA, Turecku, Malajsii a Koreji.

Klinika nabízí celou řadu postupů pro léčbu vypadávání vlasů, včetně injekcí plazmy bohaté na destičky (PRP), transplantace vlasů FUE a nízkoúrovňové laserové terapie. Díky modernímu vybavení nabízí klinika všem pacientům co nejpřirozenější výsledek bez jizev a s trvalými výsledky. Zaručují také vynikající výsledky za rozumné ceny. Hairtran Clinic se nachází v centru Bangkoku na Sukhumvit Road a je snadno dostupná z autobusového terminálu Ekkamai East, Ekkamai BTS a Phra Khanong BTS.

Nabízejí také rezervace místní dopravy, možnosti místní turistiky a také tlumočnické a překladatelské služby, takže se pacienti nemusí obávat jazykové bariéry. Klinika je obklopena hotely, které se starají o zdravotnické turisty, a nákupním centrem. Díky mnoha pozitivním hodnocením zákazníků je klinika jedním z nejlepších míst v Bangkoku, kde lze úspěšně podstoupit transplantaci vlasů.


Specializace kliniky:

Klíčová oblast: implantace vlasů
Transplantace vlasů
Transplantace vousů
Transplantace řas
Transplantace obočí
Transplantace vlasů DHI
FUE transplantace vlasů
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT

Služby

Wifi zdarma
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Parkoviště
Soukromé pokoje
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Bangkok – Země: Thajsko – Založeno v roce 2019
Akreditace: Neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, thajština


Recenze kliniky Hairtran

Konstantin Ametistov
Konstantin Ametistov
05:04 22 Apr 24
Ráda bych poděkovala klinice Hairtran za transplantaci vlasů. Vzali v úvahu všechna přání, vytvořili přirozenou vlasovou linii a vydali všechny potřebné léky. Operace byla bezbolestná a maximálně profesionální. I když neumíte anglicky, nebudete mít potíže s komunikací s personálem kliniky. Pokud hledáte vysoce kvalitní služby transplantace vlasů v Bangkoku, doporučuji vám kontaktovat tuto kliniku a nepřeplácet transplantaci na jiných klinikách, které si někdy účtují 2krát více peněz. Přikládám i výsledky před transplantací a po 6 měsících.
Seán Glennon
Seán Glennon
07:26 28 Dec 23
Velmi doporučeno. Komunikace předem je hladká, online konzultace s chirurgem Dr. Pukpinya Jangjetriew a mezinárodní pacientkou konzultantkou Kevalee byla velmi informativní a dala mi vědět, co mohu očekávat. Klinika má skvělou polohu vedle stanice BTS Skytrain Ekkamai a v okolí je spousta možností hotelů. Operační den byl velmi přímočarý, vše o tomto zážitku ve mně zanechalo pocit pohody a jistoty (mezi lékařem, sestrami a techniky, během dne se o vás neustále stará několik lidí). Operace sama o sobě může být trochu nepříjemná, ale lokální anestetikum odstraní jakoukoli bolest (většinu z nich se mi podařilo prospat), chirurg a její personál se zdají být v každé fázi extrémně pozorní. O šest měsíců později jsem již velmi ohromen výsledky a bylo mi řečeno, že mohu očekávat, že transplantované vlasy budou v příštích několika měsících ještě silnější
Bhiraj P.
Bhiraj P.
03:57 12 Oct 23
Od lidí, kteří mají problémy s řídnutím hlavy a (velmi) málo vlasů, začali hledáním na Googlu a prohlížením různých recenzí a našli název Hairtran Clinic a rozhodli se přijít poradit s doktorkou Patty. Atmosféra, ve které jsme si povídali, byla přátelská a působila velmi přátelsky jak zaměstnancům, tak úředníkům, zejména Dr. Patty. (Je to lékařka, která se specializuje na transplantaci vlasů.) Péče a pozornost před operací, během operace a po operaci. Je zde vynikající péče a pozornost. Personál i lékaři rádi a ochotně skvěle poradí. Výsledky po 8 měsících transplantace: Vlasy jsou mnohem hustší Všichni kolem nás, ať už matky, manželky, příbuzní, sourozenci, přátelé, všichni jsou touto transplantací vlasů ohromeni a ohromeni. Všichni říkali, že nemohou uvěřit, že se dnešní technologie tolik zlepšily. Cena není drahá, jak jsme v minulosti věděli, že to bylo několik set tisíc. (Někteří lidé jsou miliony bahtů) Mohu si být jistý, že pro Hairtran Clinic se cena pohybuje pouze v desítkách tisíc.Nejsem makléř ani prodejce ani úředník této kliniky. Rád bych se ale podělil o velmi dobrou zkušenost s transplantací vlasů na této klinice. Velmi mě to zaujalo a líbilo se mi. Chtěl jsem dát 10 hvězdiček, ale systém hodnocení má pouze 5 hvězdiček a určitě doporučím lidem, které znám, aby využili služeb této Hairtran Clinic.
James YOU
James YOU
01:58 25 Nov 23
Kontaktoval jsem Hairtran e-mailem kvůli transplantaci vlasů v roce 2022 a obdržel jsem podrobné pokyny k procesu. Přijel jsem do Thajska na transplantaci, nechal jsem si hladce udělat frontální vlasovou linii a po roce jsem velmi spokojen. V roce 2023 jsem znovu navštívil Hairtran kvůli druhé transplantaci vlasů na koruně a stejně jako poprvé byl celý proces hladký a pohodlný. I od druhé transplantace očekávám dobrý výsledek. Hairtran vřele doporučuji všem, kteří zvažují transplantaci vlasů.
Peter S
Peter S
20:48 04 Oct 23
Od začátku až po konečný výsledek jsem byl ohromen celým týmem. Jejich angličtina byla perfektní, takže nedocházelo k nedorozuměním. Výsledky daleko předčily má očekávání. Cena byla méně než 25% toho, co bych zaplatil v Austrálii. Po celou dobu procedury nebyla prakticky žádná bolest. První týden jsem měl jen velmi mírné nepohodlí a nepotřeboval jsem žádnou úlevu od bolesti. O měsíc později prakticky všechna necitlivost zmizela a moje vlasy znovu dorůstaly v souladu s radami, které jsem dostal. O 3 měsíce později jsem s důvěrou předváděl svou plnou hlavu vlasů. Všichni mí přátelé nemohou uvěřit tomu, jak jinak vypadám a o kolik mladší. Nakupoval jsem, než jsem šel do Hairtran. Byli mou nejlepší volbou kvůli jejich naprosté profesionalitě. Úplně je doporučuji každému, kdo chce mít tento postup, který změní život, a již jsem doporučil několik přátel.Teď mám s vlasy jediný problém, jaký účes si dát.Nebudeš zklamaný. Pokud si se mnou chce někdo popovídat o mých zkušenostech, ozvěte se.
Joel White
Joel White
08:44 28 Jul 23
Zákrok jsem zde absolvoval v červnu, takže stále čekám na konečné výsledky (trvá to asi šest měsíců, než začnou být patrné), ale mohu říci, že s touto klinikou mám vynikající zkušenosti.Domluvit si schůzku byla hračka. Klinika je k dispozici pro zodpovězení všech otázek týkajících se Whatsapp nebo jiných programů pro zasílání zpráv. Můžete si také naplánovat bezplatnou konzultaci prostřednictvím videochatu (pokud bydlíte daleko jako já).Personál byl velmi vstřícný a Dr. Patty byl velmi profesionální a milý. Všechno tak usnadnila. Před zahájením procedury mi podrobně vysvětlila, jak bude den probíhat, takže jsem přesně věděl, co mohu očekávat.Musím zdůraznit, že je umělkyně, pokud jde o vlasové linie. Viděla jsem tolik nepřirozeně vypadajících vlasových linek, které vypadají příliš dokonale, jako u panenky. Ale pečlivě mi navrhla přirozeně vypadající vlasovou linii, kterou v případě potřeby smazala a překreslila. Můžete jí říct, co byste chtěli, a ona přijde na způsob, jak to doladit ke struktuře vašeho obličeje.Po zákroku byla okamžitě k dispozici, aby mě viděla a zkontrolovala, že je vše v pořádku a správně se hojí. Opravdu ukázala, že si nade vše cení dobrého jména své kliniky a spokojenosti zákazníků. Dokonce nabízí retuše, pokud hustota neodpovídá tomu, co bylo zamýšleno.Nemohu říci dost dobrých věcí o této klinice. Moje zkušenost byla fantastická a nemůžu se dočkat, až uvidím své konečné výsledky!Až se vše rozroste, doplním tuto recenzi později o obrázky.
Stephen Ward
Stephen Ward
06:14 08 Jun 23
Já a můj přítel jsme cestovali z Austrálie na kliniku Hairtran a nelitujeme toho rozhodnutí. Od začátku do konce byli profesionální, pečující a naše zájmy měly jako hlavní prioritu!Jejich hodnota za peníze je úžasná, spolu s celým týmem, který na vás pracuje v den vaší transplantace a následující den, pro následnou péči.Hairtran budu doporučovat každému, kdo chce v budoucnu transplantovat vlasy. Už se nemůžu dočkat, až uvidím konečné výsledky.Moc děkuji Hairtran clinic 🙂
Aurora CnC
Aurora CnC
12:58 01 Jul 23
Nedávno jsem se rozhodl vyřešit své obavy z řídnutí vlasů tím, že jsem koncem června podstoupil transplantaci vlasů v Hairtranu. Poté, co jsem narazil na video na YouTube v Best Food Review Show a provedl důkladný průzkum na Redditu, zjistil jsem, že Hairtran je ideální volbou.Původně jsem uvažoval mezi Tureckem a Bangkokem, ale vzhledem k mé blízkosti Singapuru se Bangkok zdál pohodlnější, přestože byl o něco dražší kvůli kratším letovým hodinám a nákladům.Konzultační proces ve společnosti Hairtran byl mimořádně hladký. Chirurg a personál pracovali v dokonalé harmonii, chirurg manipuloval s řezy, zatímco personál odborně implantoval vlasové folikuly. Celý postup byl pozoruhodně náročný na lidskou sílu a byl jsem ohromen tím, že mi pomáhalo více než 8 zaměstnanců. Tato úroveň personalizované péče přirozeně přispěla k vyšším nákladům, ale stálo to za to. Chirurg dohlížel na každý krok procesu a zajistil maximální přesnost a úspěšný výsledek.Po operaci jsem zažil vynikající péči a podporu. Hned druhý den jsem se vrátila na mytí vlasů a laserové ošetření, které výrazně urychlilo proces hojení. Byl jsem mile překvapen, když mi umožnili další umytí vlasů i následující den. Tato pečlivá následná péče skutečně změnila.Je pozoruhodné, že jsem po zákroku zaznamenal minimální otoky a bolest, přičemž nejvíce nepohodlí vyplývalo z anestezie. Na stupnici bolesti od 1 do 10 bych ohodnotil anestezii minimálně 8, ale trvala jen pár minut. Zkušený lékařský tým mi zajistil pohodlí během celého procesu.Komunikace v zemi, kde se primární jazyk liší, může být náročná. Měl jsem však štěstí, že lékař i account manager mluvili výborně anglicky. Tato jazyková znalost eliminovala jakoukoli možnost nedorozumění, což mi dalo klid.V některých klinice pro transplantaci krůt je poměrně hodně zakoupených recenzí. Na nízkém počtu recenzí je to velmi zřejmé. Ale ten můj je sakra legitimní.Jsem stále na začátku cesty, ale těším se na to, co bude dál! Uvidíme se za 6 měsíců 🙂
James Collins
James Collins
04:24 14 Mar 24
Chvíli jsem zvažoval transplantaci vlasů a rozhodl jsem se pro Hairtran kvůli dobrým recenzím, které jsem viděl zde a na několika dalších webech/fórech, a protože jsem thajský občan, mohl jsem také navštívit některé rodina.Před schůzkou jsem střídal vzrušení/úzkost, ale setkání s Dr. Patty toho dne to všechno opravdu změnilo ve vzrušení. Je přátelská a neuvěřitelně sympatická - stejně jako Kevalee, která se stará o administrativní stránku. Dr. Patty a Kevalee mluví bezvadnou angličtinou, takže neexistují žádné problémy s komunikací. Dr. Patty vyjmenovává všechny potenciální vedlejší účinky a komplikace, přičemž vychází z toho, že očekáváte nejhorší a doufáte v nejlepší. Neměl jsem žádné komplikace, o kterých bych mohl mluvit, stejně jako žádný z jiných mužů, se kterými jsem na klinice mluvil.Nechal jsem Dr. Patty navrhnout svou novou vlasovou linii (3500 štěpů) a sám jsem žádné změny nenabízel. Sestra a Kevalee navrhli tu a tam drobné úpravy a nakonec se rozhodli pro jednu. Pak to bylo pod stolem, kde jsem díky místnímu sotva něco cítil (i u místních injekcí vám někdo tře nohy, abyste nemysleli na jehlu). Byli schopni udělat 3500 štěpů za den, což bylo upřímně neuvěřitelné.Moje nová vlasová linie vypadá tak přirozeně, že si vážně nemůžu vzpomenout, jaká byla moje stará, aniž bych se podívala na obrázky. Následná péče v Hairtranu je také skvělá a je hrazena v ceně procedury. Přišel jsem několikrát pro zahrnuté mytí vlasů a laserovou terapii a dokonce jsem chodil s buzzcut poté, co jsem se cítil mnohem jistější. Zákrok nemohu dostatečně doporučit a určitě bych doporučil i Hairtran.TL;DR: Super profesionál, super rychlý, skvělý lékař a komunikace.
Emad Jaddaa
Emad Jaddaa
03:09 11 Feb 24
Nedávno jsem podstoupila transplantaci vlasů na klinice Hairtran a musím říct, že moje zkušenost předčila všechna očekávání. Od prvotního sledování před dnem zákroku až po pooperační péči byl každý aspekt mé cesty s touto klinikou výjimečný.Před příjezdem na proceduru jsem byl pochopitelně nervózní. Nicméně ve chvíli, kdy jsem vešel na kliniku, všechny úzkosti, které jsem rozptýlil. Personál a lékař byli neuvěřitelně přátelští a pohostinní, okamžitě mě uklidnili.Úroveň profesionality celého týmu byla skutečně chvályhodná. Každý proces na klinice byl efektivní a časově nenáročný a zajistil hladký průběh od začátku do konce.Když už mluvíme o doktorovi, byli nejen velmi přátelští, ale také velmi dobře informovaní. Udělala si čas, aby naslouchala mým obavám a důkladně vysvětlila jejich přístup k designu vlasových linií, aby se ujistila, že jsem se v proceduře cítila pohodlně a sebejistě.Během samotné operace jsem nepocítil žádnou bolest a celý proces byl překvapivě pohodlný. Zručnost a odbornost lékařského týmu byly evidentní, což mě dále ujistilo, že jsem v dobrých rukou.Po zákroku bylo pooperační sledování stejně působivé. Klinika se o mě během několika dní po operaci skvěle starala a zajistila rychlé a pohodlné zotavení.Celkově nemohu tuto kliniku dostatečně doporučit každému, kdo uvažuje o transplantaci vlasů. Jejich výjimečné služby, přátelský personál a špičková lékařská péče je činí vyniknout v každé oblasti.Díky týmu na klinice Hairtran a zvláštní díky paní Kevalee a Dr. Pukpinya!
Phil Hurst
Phil Hurst
06:48 06 Feb 24
Před rokem jsem podstoupil transplantaci vlasů v Turecku. Šlo to dobře, ale koruna byla stále tenká, o 1 rok později. Dnes jsem si nechal udělat korunku na této klinice.Transplantace vlasů je snazší v Turecku (vyzvednutí z letiště. Hotel je pro vás rezervován. Jídlo v hotelu je vynikající. Odvezou vás na kliniku az kliniky. Odvezou vás zpět na letiště), ale kliniky fungují 30 chlapů denně a je to jako montážní linka. Brutální, ale levné a snadné.Tato klinika má profesionálnější, relaxační a rychlejší proces. Bylo věnováno více péče. Ale nezajišťují hotely ani dopravu. Jel jsem vlakem na kliniku. Pěšky ze stanice (1 minuta) na kliniku. Podstoupil operaci. Šel 2 minuty do hotelu přes ulici. Druhý den ráno jsem se vrátil na kliniku. Vlasy umyté. Pak jsem se vrátil taxíkem do mého běžného hotelu.Přestaňte sledovat videa na YouTube. Vyberte si kliniku. Vrať si vlasy. Za 1 rok budete vypadat lépe.
kevin au
kevin au
05:41 14 Apr 24
Nedávno prošel vlasovou procedurou se zaměstnanci HairTran. S personálem je radost mluvit i před zákrokem. Jsou velmi trpěliví při odpovídání na otázky a byli velmi chápaví, když jsem potřeboval posunout termín schůzky.Samotná klinika je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou s mnoha možnostmi ubytování v okolí. Klinika je čistá a když zahájíte samotnou proceduru, budete okamžitě v klidu, protože personál je velmi profesionální a zdá se, že má v tom, co dělá, zkušenosti.Dr. Patty je vysoce doporučeno.
Lloyd Jones
Lloyd Jones
16:09 26 Jul 23
Vřele doporučuji kliniku Hairtran. Před 6 měsíci jsem si nechal udělat 3700 štěpů a směju se svým hustým vlasům, kdykoli se podívám do zrcadla. Odvedli skvělou práci, byli velmi profesionální a nedali žádné plané sliby. Milý personál v den zákroku, všichni mi udělali velkou pohodu. Na den po zákroku bych si nedělal žádné plány, protože to bylo asi den dost nepříjemné. Zažil jsem trochu šokové ztráty a trvalo to asi 4 měsíce, než jsem skutečně viděl růst, ale od té doby je každý týden silnější. VELMI SPOKOJEN!
Ning Ning
Ning Ning
10:42 27 Jul 23
Už delší dobu mám problémy s vlasy v postranních koutcích, které jsou ve tvaru M, jsou hluboké a na šířku. Přijďte se poradit s Dr. Patty, lékař doporučuje nechat si narůst chloupky na rohu chrámu. Pro uzavření chybějící části mi lékař doporučil udělat PRP a aplikovat léky.Nyní jsem provedl PRP a aplikoval léky na 6 měsíců.Sken je užší.Co se týče plochy, která roste u chrámů, tak se toho docela zvedlo. Doktor říkal, že teď je výsledek jen 50%, ještě to může být hustší. (To je ale jen radost.) Přiložený obrázek je 6 měsíců po výsadbě. Z předchozího dílu jsem skoro neměla vlasy.Kromě celkově uspokojivých výsledků Chtěl bych pochválit tým, který je agilní a profesionální.Důležité je, že *služba* je opravdu dobrá. Ani kosmetická klinika, která je pravidelným zákazníkem, se o to nestará dobře (pokaždé, když mám pocit, že jsem důležitá 😂)Pan doktor velmi dobře poradil jak před výsadbou, tak po ní. Když se vyskytne problém, pomůže ho vyřešit, což nám dává důvěru, že se tomu říká velmi vysoká odpovědnost.Buňky, které se o ně starají, jsou roztomilé a sledují posledních 6 měsíců. Místo bylo čisté. voňavá koupelna Říká se tomu leštění, dokud není lesklý. Pohodlné parkovištěExistují také některé nešťastné věci, jako je akné, které se objevilo během prvních tří měsíců. ale ať se o to postará klinika Doktor mi dal lék na akné. Sestra pupínek vytlačila a ten zmizel, pak byla dopravní zácpa v uličce vedle kliniky (Sukhumvit 42), která musela umožnit cestování během dopravní špičky, dokonce i v sobotu, dopravní zácpy během dne.lidi, které známe Pokud si někdo chce nechat narůst vlasy, doporučujeme zde. Pojďme to udělat a všichni jsou šťastní.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️