Kamol Hospital

Kamol Hospital Bangkok clinic 1

Kamol Hospital se specializuje na kosmetickou chirurgii a implantace vlasů. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 2009 a nachází se v thajském Bangkoku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Kamol Hospital, Bangkok, Thajsko

Kamol Hospital se nachází na východě města v oblíbené bangkocké čtvrti Wang Thong Lang a je proslulá svou plastickou/kosmetickou chirurgií, která se specializuje na zákroky spojené se změnou pohlaví.

Od získání akreditace JCI v roce 2015 je nemocnice oblíbenou destinací lékařské turistiky pro ty, kteří hledají plastickou chirurgii nejvyšší kvality.

Toto moderní zařízení o rozloze 5 000 metrů spravuje početný tým lékařů a zdravotnického personálu pod vedením Dr. Kamola Pansrituma – světoznámého plastického chirurga, který provedl několik tisíc operací změny pohlaví.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Změna pohlaví (z ženy na muže)
Změna pohlaví (z muže na ženu)
Hýžďové implantáty
Zvednutí prsou
Zvednutí hýždí
Zvednutí stehen
Zvětšení prsou
Prsní implantáty
Brachioplastika
Rekonstrukce prsou
Rhinoplastika
Zvednutí obočí
Lifting krku
Liposukce
Genioplastika
Vytvoření dvojitých víček
CoolSculpting
Perineoplastika
Konzultace plastické chirurgie
Feminizace obličeje
Zvětšení penisu
Laryngoplastika
Snížení vlasové linie
Vyduté tváře – bichektomie
Rekonstrukce čelistí
Feminizace hlasu
Ultrazvuková liposukce

Vlasový implantát
Transplantace vlasů

Kamol Hospital vám nabízí :

Transfer z letiště
Kavárna
Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Rezervace taxi
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Trezor na pokoji
TV na pokoji


Město: Bangkok – Země: Thajsko – Založeno v roce 2009
Akreditace: JCI Accredited – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, thajština


Recenze Kamol Hospital

Noah Edwards
Noah Edwards
07:05 29 Sep 23
Měl jsem zde úžasný zážitek. Mají komplexní péči, která vás provází celým procesem hojení. Do značné míry zvládnou každý aspekt vaší péče, od výměny obvazů až po nabízení ubytování. Přivezou vás do a z nemocnice na schůzky z jejich hotelu a vyzvednou vás z letiště, když přiletíte. Zmírnily tolik mého stresu a cítil jsem se tak bezpečně. Ošetřující personál je FENOMENÁLNÍ. A Kendra se ujistila, že v hotelu znám přátelskou tvář, a představila mě několika vrstevníkům, kterým budu určitě říkat blízcí přátelé po zbytek svého života. Opravdu úžasný zážitek. Děkuji mnohokrát, nemocnice Kamol!
Dr. Kerstin-Evelyne Voigt
Dr. Kerstin-Evelyne Voigt
01:51 16 Nov 23
Právě jsem se vrátil po týdnu z operace SRS2, kterou provedl sám Dr. Kamol.Opravdu moc děkuji Dr. Kamolovi. Ale také lidé jako Nanda v ordinaci, kteří vám dávají všechny své sympatie a nadšení těsně před začátkem. I když mám stále nějaké bolesti, jsem se svým novým životem tak šťastný. Zcela doporučuji nemocnici Kamol a hotel K-Garden, který je jen 100 m daleko a který také patří k nemocnici Kamol. Vše probíhá velmi příjemným a efektivním způsobem.Nechci zapomenout poděkovat Oya, Kendra a Jamie Lee za jejich vynikající práci. Nejsou Thajci a pomáhají pacientům orientovat se ve všech typech otázek a obtíží. Jsou velmi výrazným obohacením týmu Kamol. Prosím, pokračujte ve své skvělé práci. S láskou z Francie, K🤩
ฐิติรัตน์ อุ่ยเจริญพงศ์
ฐิติรัตน์ อุ่ยเจริญพงศ์
08:50 06 Jun 23
Zkušenosti z operace změny pohlaví Od přijetí až po opuštění nemocnice Výběrem služby zde neuděláte chybu. Všechno je velmi dobré, služby, čistota, velmi osobní, Khun Momon je laskavý. Sestřička se o mě velmi dobře starala. Děkuji za dobrou péči ❤️❤️❤️
J Philmac
J Philmac
05:45 12 Aug 23
Jsem Philippa Jane a toto je skutečná recenze a není nikým placena.Tuto nemocnici jsem si vybral na základě recenzí a nebyl jsem zklamán. Nemocnice je velmi moderní s vybavením a personál je velmi dobrýpřátelský. Po operaci (PPV) byly sestry vždy připraveny pomoci ve všem, co bylo potřeba.Nemocniční pokoj měl vše, co jsem mohl potřebovat, ale to nebylo nic moc, protože jsem ležel 4 dny na zádech.Vyšetření, která jsem absolvoval, byla prvotřídní, a přestože se vyskytla anomálie na mém EKG, bylo zařízeno, abych šel s hlídačem do největší nemocnice, jakou jsem kdy viděl, kde mi udělali CT, abych si byl absolutně jistý, že přežiju. operace Test ukázal, že mám 5% šanci na infarkt.Viděl jsem výsledky operace a popsal jsem doktora Kamola (když jsem s ním byl na pokoji) jako Picassa se skalpelem. To mu museli přeložit, protože anglicky mluví stejně plynule jako já thajštinu.
Michelle Michelle
Michelle Michelle
01:36 13 Sep 23
Všechno bylo super pěkné a hladké, jsem šťastná, že tam Kendra byla se mnou a dělala mi společnost a morální podporu během celého procesu operace. Byla to 5hvězdičková zkušenost, ale opravdu potřebují více anglicky orientovaného personálu, jako je Kendra, aby skutečně porozuměli pacientům a vedli je
Haze G
Haze G
09:16 30 Aug 23
Dobrá služba. Velmi vstřícný personál Dobře anglicky mluvící personál od registrace po oddělení, operační sál až po zotavovnu. Zajištění nejlepšího pohodlí svých pacientů.
ภากร ครามวิชิตกุล
ภากร ครามวิชิตกุล
09:11 01 Sep 23
Službu jsem zde již dříve využil. Moc se mi líbí. Přátelská, dobrá obsluha. Velmi se mi zde líbí přivítání. Personál na recepci je milý a poskytuje dobré služby. Pan doktor je velmi dobrý a velmi dobře poradí.
Zy Larena
Zy Larena
10:09 30 Aug 23
Zrovna letos jsem měl SRS a jsem velmi šťastný a můj partner je také velmi spokojen s výsledky. Nikdy nelituji příchodu na toto místo. Od personálu hotelu po personál nemocnice zajišťují, že se budu cítit pohodlně. Opravdu jsem si myslel, že budu mít potíže kvůli jazykové bariéře, protože umím pouze filipínský a anglický jazyk, ale byl jsem šokován, protože zaměstnanci jsou dobří v angličtině. Dokonce i řidiči mohou mluvit anglicky. Personál je zdvořilý a zdvořilý. Vzpomněl jsem si od zaslání e-mailu s dotazem na můj postup, dokud jsem se nevrátil do Velké Británie, prostě hladká plavba. Nemohu zapomenout na hotelový a nemocniční filipínský personál, se kterým jsem se setkal, díky němuž mi dali pocit, že jsem doma. Zaměstnanci Dilatace jsou velmi starostliví a opatrní, abych necítil bolest. Dr. Kamol také vychází vstříc mé žádosti tak, jak jsem chtěl k výsledkům své SRS. Děkuji od řidičů, ostrahy, úklidu (hotel a nemocnice), recepce (hotel a nemocnice), registrace, agentky call centra, která odpovídá na mé dotazy, sester z OPD, oddělení, laboratoře, dilatace, Dr. Kamola a především personál operačního sálu a zotavovny. Ráda jsem viděla a mluvila s filipínou na operačním sále. Cítila jsem se v pohodě, když jsem příliš nervózní, a dokonce mě zkontrolovala, když už jsem na zotavovacím sále. Nemocnici Kamol rád doporučím svým přátelům. 5 hvězdiček k hodnocení Kamol Hospital nestačí. Sláva lidem z Kamol Hospital
adriana La Rosa
adriana La Rosa
09:38 01 May 24
Moje zkušenosti z kosmetické nemocnice Kamol se rozhodně nedají shrnout do pár slov... Samozřejmě podstupovat chirurgické zákroky kvůli procesu změny pohlaví není vtip. Na začátku mého přechodu byla má očekávání vzhledem k mé výchozí situaci nízká. Od roku 2018 do dneška, 2024 jsem začal podnikat několik výletů do nemocnice Kamol, a to i přes několik hodin letu. V Kamolu jsem podstoupil celkem 10 chirurgických operací a mohl bych snadno říci, že oběť pokaždé sem přijet stála za tu nejlepší operaci od nejlepšího chirurga, jakého znám. Chtěl jsem to nejlepší a myslím, že jsem toho dosáhl. Výsledky jsou mimořádné. Nyní, pokud jsem tím, kým jsem, mohu jen poděkovat kosmetické nemocnici Kamol.
นิภาภรณ์ ประจวบสุข
นิภาภรณ์ ประจวบสุข
02:07 27 Apr 24
Velmi dobré služby, čisté, dojem od chvíle, kdy jsem vešel. Doktoři a sestry jsou velmi roztomilí.
Big C
Big C
09:55 25 Apr 24
Nemocnice vypadá čistě. Recepční je velmi přátelský. Lékař se stará o případ operace dvojitých víček. Velmi dobré, rána byla bez problémů. Určitě doporučím přátelům, aby přišli a něco sem udělali.
Sheamus
Sheamus
12:13 20 Apr 24
Dobrý den, jsem sirotek, aljašský a anglicky mluvící mladý muž a toto je poprvé, co sám vycestuji ze země. Mám zdravotní traumata ze své osobní minulosti v Americe. Všechno zde bylo vynikající od pohostinnosti až po lékařské ošetření.Nechám pár rad pro každého, kdo to čte a chce cestovat do Thajska za lékařskou turistikou:(Nultý krok: Čas na PAS! Na tuto cestu si také budete muset vyhradit přiměřené množství času! Mnoho týdnů a předtím měsíce plánování a příprav.)1. Proveďte důkladný průzkum operace, kterou chcete. Je zde jazyková bariéra a schůzky před a po operaci ubíhají velmi rychle. Plánujte dopředu a mějte své otázky předem připravené. Nebojte se požádat o to, co chcete, jinak Kamol udělá svůj vlastní nejlepší úsudek. Moje konečné výsledky se lišily od toho, co jsem viděl na internetu, ale nejsem nevděčný ani nešťastný. Vyjádřil jsem své potřeby a pokud můžete, pomůže vám promluvit si s jiným lékařem ve vašem jazyce, než sem přijedete. Doktor kamol byla moje 4. konzultace s operací, kterou jsem potřeboval, takže jsem měl lepší představu, co očekávat.2. Proveďte výzkum thajských zákonů a kultur. Pro a proti. Buďte ohleduplní, naučte se základní pozdrav (wai). Mějte na paměti dopravní předpisy. Na požádání si zujte boty, nedotýkejte se hlav lidí a nezapomeňte se usmívat!3. Nechoďte sem bez smartphonu nebo způsobů, jak používat aplikace! Nejsem jedním z těch lidí, kteří jsou vždy přilepeni ke svým chytrým telefonům. No, myslel jsem, že se bez něj obejdu. můj "hloupý telefon" nefungoval s thajským simem a lidé v Bangkoku používají APLIKACE NA VŠECHNO! Zní to legračně, ale věřte mi, vyzkoušel jsem téměř všechny alternativy. V podstatě POTŘEBUJETE aplikace, abyste si mohli koupit rozvoz jídla, když se léčíte z operace, pokud sem přicházíte sami!4. Lehce zabalte, nebudete potřebovat tolik, kolik si myslíte. Vezměte si s sebou kabelku/brašnu odolnou proti krádeži, sandály, opalovací krém, pohodlnou věc a něco k použití na internet a aplikace, ale pokud zůstanete v hotelu K-garden, nebudete potřebovat nic jiného, ​​než pokračovat.5. Získejte cestovní kancelář, která vám pomůže sestavit dobrý letový plán, pojištění a pomoc s vízy. Na youtube je však spousta videí. hodinky:„Průvodce vaší první hodinou v Bangkoku v Thajsku“ a krok za krokem vás provede navigací na letišti.6. Použijte Whatsapp a promluvte si přímo s nemocnicí kamol. Mohou vám pomoci s otázkami před vaší cestou a poté během, zejména pokud jde o možnosti platby. Lidé zde také využívají Linku ke komunikaci. Než sem přijdete, vyjasněte si co nejvíce otázek!7. Ujistěte se, že vaše banka je kompatibilní s mezinárodními poplatky! Také dejte vědět ostatním, že když se sem pokusíte přihlásit, webové stránky budou žádat bezpečnostní otázky.8. Ubytujte se v hotelu K Garden! Jeho navigace je snadná, je blízko nemocnice a bude o vás postaráno se snídaní, otázkami a bezpečností. Poskytují taxi, úklid do az nemocnice.9. Zkuste si najít nějaké přátele, když jste tady! Lidé přicházejí ze všech stran ze stejného důvodu jako vy!10. Dejte si před operací pár dní na aklimatizaci! Myslel jsem, že 4 dny budou stačit. Postavil jsem se a usadil jsem se v místní oblasti, ale před operací jsem kvůli horku a dehydrataci omdlel.11. Relax! Dech! Vím, že cestování tak daleko od domova může vyvolat úzkost, ale jste v dobrých rukou. Atmosféra je zde uvolněnější, než byste čekali. Někdy může mít nemocnice pocit, že je občas rušno a sestry se šourají kolem a vy nevíte, co se děje. Jako někdo, kdo zažil týrání a špatné zacházení od lékařů, uvolněte se, dýchejte, věřte, pamatujte, že si to dáváte. pusťte se a dovolte personálu, aby se o vás postaral.Moje operace dopadla jinak, ale byla to ta nejpohodlnější zdravotní péče, jakou jsem kdy dostal. Plánujte předem, měsíce a měsíce předem a budete v pořádku sami.Jsem pokorný, že jsem tady a bylo se mnou zacházeno s takovou důstojností.Nebudete zklamáni, hodně štěstí.ทำดีได้ดี ทำชั่วได้ชั่วSabai sabai!!!❤️ ขอบคุณ ❤️
Tassja wtfTechnik
Tassja wtfTechnik
09:41 22 Jan 24
Kdybych mohl, dal bych této klinice 10 bodů místo možných 5 zde.Tato klinika mi změnila život!SRS jsem měl na začátku ledna 2024 a s výsledky jsem neuvěřitelně spokojený.Všechno na klinice je super moderní a personál je super přátelský.Klinika rozhodně nastavuje standardy, kterým se mnohé kliniky v oblasti změny pohlaví v Evropě ani nepřibližují.Předoperační konzultace u SRS je objektivní a upřímná. A výsledky jsou opravdu působivé již po několika týdnech.
Kade Fenwick
Kade Fenwick
20:57 19 Jan 24
Mám tu čest pracovat s nedostatečně zastoupenými komunitami v kontextu pohody na pracovišti, organizační spravedlnosti a rozvoje komunity.Nikdy jsem nezažil zábal kolem zdravotnictví jako trans člověk tak, jako u personálu Kamolu. Od odborných znalostí doktora A a doktora K až po personál areálu, laskavost, empatie a solidarita, kterou všichni projevili, navždy změnily můj život.Pokud se přikloníte k rasistickým stereotypům o Asii a hygieně, mohu zaručit, že budou rozpuštěny při prvním rozhovoru s erudovaným poradcem v K Gardens.
Kayla Clay
Kayla Clay
03:19 26 Dec 23
Tak jsem tady, moje druhá návštěva..operace potvrzení pohlaví nebo kožní štěp SRS... moje první návštěva byla před třemi měsíci. Zvětšení prsou.. nemocnice organizuje věci prostřednictvím aplikace Wats. Zdá se, že je to v pořádku, pokud osoba, se kterou mluvíte, neodejde jako v mém případě Darcie a Oya a Nissa - kteří mi fantasticky pomohli v mé největší věci mého života... byli úžasní. Jakmile jsem přistál na letišti, byl jsem jako organizovaný vyzvednut a převezen do nemocničního ubytování. Pak se přihlásil a augmentace byla hotová. Celý proces byl úžasný. Můj praktický lékař v Austrálii se podíval, když jsem se vrátil domů, a jen se zatvářil ohromeně a řekl „velmi čistá práce“. Teď jsou to tři měsíce, cítím se tak dobře, že moje rány na prsou jsou téměř pryč. Vitamin E a mosteriser každý den. Moje hlava se cítí mnohem lépe, když jsem to udělala. . Teď jsem tady na operaci s potvrzením pohlaví, tady tomu říkají SRS kožní štěp. Teď jsem to udělal před třemi dny v posteli na úrovni 5, myslím. Je to tak uklizené, čisté a neposkvrněné...prostě tak pěkné. ...... Ano, můj mozek je trochu kašovitý, ale beru si tento čas, když jsem vzhůru. Musím říct, že sestry jsou prostě skvělé. prostě tak milá péče jako včely kolem medu Včera večer jsem se opravdu bála a jedna sestra kromě ostatních občas přijdou. Dvě a tři. Řekla, v takové péči tak na zemi. ". postaráme se o vás" je to opravdu úžasné...dr Kamol je bezchybný, evidentně perfekcionista.. je velmi specifický, cílevědomý a soustředěný.. mistr ve své třídě. Nemohla jsem říct nic jiného, ​​než moc poděkovat všem sestřičkám, které se o mě a doktoru Kamolovi staraly.. kup kun kaa. Tipy, před operací zapojte telefon do blízkosti postele. Je potřeba dvoukolíkový adaptér. Před operací mějte u postele toaletní potřeby. Váš mozek bude plný všech emocí, před a určitě po... Ovlivňují vás těžké drogy a událost, která vám změní život... Myšlenky sny, prostě se objeví , poznává to, nechte je přijít a odplout pryč. Plakat. To je v pořádku...zůstaňte v kontaktu s jakoukoli rodinou nebo přáteli, které můžete mít – nebuďte potřební....ale řekněte jim „ahoj“, poslouchejte své myšlenky, poslouchejte své ticho a buďte s vámi. .jestli se modlíš tak se modli . Ať už děláte nebo jste cokoli .....budete v pořádku, budete úžasní!
Miumi Dae
Miumi Dae
14:14 21 Nov 23
Změnit život. Byl jsem velmi nervózní cestovat do Thajska sám. Skoro jsem netušil, co čekat. Po příjezdu jsem se okamžitě cítil, že jsem tam, kam patřím. Tolik dalších dívek z celého světa, se kterými se můžete setkat a vyměňovat si příběhy. Této nemocnici si velmi vážím. Personál je velmi přátelský a sestry jsou všichni andělé. Výsledky mé operace sfoukly moje očekávání z vody. Dr.Kamol a jeho tým jsou odborníci. jsem velmi spokojen. Vrátím se ještě jednou za pár měsíců na soutěžní operaci a jsem tak nadšený. Přešel jsem z nervozity do přání, abych byl zpátky v Thajsku. Nemocnice Kamol je tou správnou volbou.
Ni Yaksich
Ni Yaksich
13:09 30 Sep 23
Kendra opravdu šla nad rámec toho, že jsem se cítila vítaná, ověřená, podporovaná a v podstatě jako nejvyšší priorita a dokonce jako rodina. Je neocenitelným přínosem pro tým a udělala z celého procesu, který mohl být velmi skličující, procházku parkem a nyní mám tolik celoživotních přátel díky jejímu úžasnému úsilí a podpoře produktivního a vysoce prospěšného prostředí pro všichni pacienti v nemocnici. Díky Kendro!
Shauna Harper
Shauna Harper
01:20 26 Oct 23
Po přečtení recenzí, než jsem se rozhodl pro svůj postup a odcestovat, mám pocit, že bych se měl podělit o své zkušenosti. Pro začátek vše předčilo má očekávání. Všichni v nemocnici Kamol a K-Garden byli úžasní. Všichni byli nápomocní, milí a chápaví. Zaměstnanci K-Garden mě vždy přivítali a poskytovali skvělé služby. Sestry z nemocnice Kamol byly nejsoucitnější a nejprofesionálnější sestry, jaké jsem kdy měl. Můj doktor byl skvělý. Zástupce péče o zákazníky byl úžasný. Vše bylo tak, jak bylo inzerováno. Vždy jsem cítil, že moje bezpečnost a pohodlí jsou pro každého nejvyšší prioritou. V budoucnu budu vždy umisťovat Kamol Hospital jako svou první volbu pro jakékoli kosmetické procedury.
Kendra Knoll
Kendra Knoll
22:43 03 Sep 23
Moje zkušenost v kosmetické nemocnici Kamol daleko předčila má očekávání! Zařízení, personál a zotavovací hotel jsou neposkvrněné a úžasné. Nedokážu si představit lepší místo, kde by se dala provést operace potvrzující pohlaví. Věci se tu dějí rychle a komunikace by mohla být o něco lepší, ale celkově hodnotím zážitek pěti hvězdičkami a Kamol vřele doporučuji! Jednou z nejlepších částí chirurgického zákroku zde je setkání s dívkami z celého světa na stejné cestě jako já. Našla jsem si skvělé přátele a nikdy jsem se necítila sama.
Sasja Sommer
Sasja Sommer
08:28 29 Apr 24
V lednu 2024 jsem měl SRS pomocí PPT s laparoskopickou technikou v nemocnici Kamol v Bangkoku. Operaci provedl Dr. Kamol.Tři měsíce po operaci jsem byla na kontrole u své gynekologie a ta řekla, že výsledek byl jeden z nejlepších, jaké kdy viděla, a že jsem se zhojil dobře bez komplikací.Moje zkušenosti z nemocnice Kamol jsou přinejlepším smíšené. Výsledek operace je úžasný a nemůžu si stěžovat.Před a pooperační péče v nemocnici však nebyla tak skvělá. Informace vedoucí k operaci byly velmi skoupé. Do Bangkoku jsem dorazil v neděli. Bylo mi oznámeno, že operace se má konat ve středu v 10 hodin. V pondělí jsem byla na kontrole, která dopadla dobře. Měl jsem schůzku s doktorem Kamolem. Komunikace nebyla nejlepší, ale měl přítomen překladatel. Bylo mi oznámeno, že se mám přihlásit v úterý. Jakmile jsem se přihlásil, zůstal jsem v nemocnici sám sobě a nevěděl jsem, proč tam musím být tak brzy. Musel jsem jít hledat zaměstnance, kteří by mi řekli, co se bude dít. Nebyl jsem informován, že si musím vyčistit střeva.V den operace jsem byla velmi unavená a vyčerpaná z nepřijímání potravy a čištění střev. Hodinu před operací (která byla přesunuta na 13:00) dorazil personál se spoustou právních dokumentů, abych je podepsal. Nebyl jsem v té době schopen přečíst papíry. Některé z nich uváděly, že jakékoli potřebné záměny budou hrazeny na mé vlastní náklady.Zahrál jsem si a podepsal papír. Nebyl jsem ve stavu, kdy bych se mohl informovaně rozhodnout a nemocnice mi měla dát předem papíry k přečtení.Když jsem se probudil z operace, bylo mi řečeno, že „Operace OK“. První den jsem měl docela velké bolesti a personál mi přes četné žádosti nepodával dostatek léků proti bolesti.Morfin jsem vůbec necítil. Zaměstnanci v pozorovací místnosti spali a naštvali se na mě, když jsem je probudil, abych jim pomohl.Po celou dobu pooperační péče jsem měla pocit, že sestry neposlouchaly a ani jednou mě neinformovaly o tom, co se bude dít. Pokaždé, když jsem se zeptal na obavy, řekli „To je normální“. To se také stalo, když jsem si nechal odstranit kater a vyjádřil jsem obavu, že si nemyslím, že bych mohl vyprázdnit svůj močový měchýř. Řekli „to je normální“. O den později mě rychle převezli do nemocnice a v močovém měchýři jsem měl víc než litr. Když jsem byl odhlášen, zapomněli mi dát protizánětlivé léky.Pokud se rozhodnete jít do nemocnice Kamol, doporučil bych vám kontaktovat Jaime Lee (WhatsApp: +66 65 839 0418) a nechat ji být vaším agentem/styčným partnerem. Najal jsem ji během svého pobytu a byla to neuvěřitelná pomoc. Mluvila za mě s nemocničním personálem a ví, co je „normální“ a co je znepokojivé. Dobrotou svého srdce mi hodně pomohla. Pak jsem se rozhodl ji zaměstnat, protože jsem ji chtěl potěšit za její práci.
Kii “Remura_WH”
Kii “Remura_WH”
09:15 25 Jun 23
Hrozná práce na chirurgii srs ppv, kompletní věci odshora dolů
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️