Mezinárodní úsměvy

Klinika International Smiles Medellin 1

International Smiles se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2014 a nachází se v kolumbijském Medellínu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce: V případě potřeby vám zašleme informace o tom, zda je možné provést vyšetření na lékařském oddělení.

International Smiles, Medellín, Kolumbie

Klinika International Smiles je proslulá svou špičkovou stomatologickou péčí. Ordinace se nachází v Medellínu, druhém největším městě Kolumbie. Panoramatický výhled na údolí Aburra, květinový festival a vynikající kvalita stomatologické péče nadchnou nejednoho návštěvníka.

Zubní lékaři vyškolení ve Spojených státech provádějí jednoduchá i složitá ošetření, jako je parodontální terapie (léčba dásní) a rekonstrukční ošetření. Naše zubní klinika splňuje mezinárodní standardy.

Náš tým zubních lékařů vede Dr. Adriana Castano, která získala stipendium na Harvard School of Dental Medicine. Absolvovala postgraduální rezidenční program v oboru všeobecného zubního lékařství, včetně certifikátu z parodontologie na Nova Southeastern University na Floridě, a získala certifikát Diplomate of the American Board of Periodontology.

Po dokončení vzdělání a odborné přípravy ve Spojených státech se vrátila do svého rodného města, aby sloužila obyvatelům i turistům.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Konzultace v oboru stomatologie

Služby

Transfer z letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkování
TV na pokoji


Město: Medellin – Země: Kolumbie – Založeno v roce 2014
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, španělština


Recenze International Smiles

John Clark
John Clark
12:48 21 Oct 15
Moje žena dostala nové zubní protézy od International smiles, je potěšena nejen zubními protézami, ale také ošetřením, které se jí dostalo od Alana a jeho asistentky Magdy, je klaustrofobická a oni byli tak profesionální, aby ji udrželi v klidu, také jí je sedmdesát čtyři a řekla, že je to poprvé, co netrpěla žádným nepohodlím. Byl jsem s ní na každé návštěvě a mohu souhlasit, že to bylo prvotřídní ošetření od recepce až do cíle.Děkuji týmu International Smiles Burntisland.John Clark
Marie Laing
Marie Laing
05:27 17 Jul 16
Přátelský pečující tým Mo, Magda, Alan a jeho milá maminka na recepci.Nyní se mohu znovu sebevědomě usmívat, protože Mo odvedl vynikající profesionální práci na mých zubech.Cítil jsem se v pohodě, když Mo vysvětlil vše, co bude dělat, byl velmi jemný a měl tolik trpělivosti, když mi radil s léčbou, ale dal mi čas se rozhodnout.Rozhodně doporučuji Smiles Dental.Děkuji všem xx
Sandra Thomson
Sandra Thomson
12:32 25 Nov 15
V žádném případě nemohu zavinit péči, kterou mi Alan a Magda věnovali od první konzultace. Díky nim se budete cítit tak uvolněně a ošetření je prvotřídní. První sada zubních protéz, kterou jsem měl, perfektně sedí a je tak přirozená.Velmi bych tuto praxi doporučil. Mnohokrát vám oběma děkuji.
Helen Rosie
Helen Rosie
14:05 21 Nov 17
Nikdy jsem si nemyslel, že řeknu, že to byla velmi pozitivní zkušenost. Mezi extrakcemi jsem musel hodně dřít a pak vyrobit desku. všichni byli laskaví a ohleduplní, i když jsem musel být pacient z noční můry, protože mám špatný dávicí reflex, ale Alan a Mo byli se mnou tak trpěliví a povzbuzovali mě. Dali si na čas, aby se ujistili, že léčba byla provedena správně a dobře, musí mít hodně trpělivosti. Alan odvedl úžasnou práci na mé zubní protéze, vypadá to úžasně. Povzbuzoval bych každého, kdo má problémy s chozením k zubaři, aby šel na International Smiles, oni mi úsměv vrátili.
Linda Fraser
Linda Fraser
19:11 17 Jun 22
Vřele doporučuji Smiles zubaře. Alan a Magda byli fantastickí, tak přátelští a vstřícní, vytáhli vše, aby mi dodělali zubní protézu, než odjedu na dovolenou. Se svou léčbou jsem byl od začátku do konce naprosto nadšený. Moje zubní protézy jsou perfektní, měly tak pozitivní dopad a stojí za každý cent, jen jsem si přál, abych je navštívil dříve. Kdo zvažuje nové zubní protézy, nikam jinam nechodí.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️