Isilti Dental Clinic

ISILTI Dental Clinic Antalya klinika 1

Stomatologická klinika ISILTI se specializuje na péči o zuby a estetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2020 a nachází se v turecké Antalyi. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce: V případě potřeby můžete požádat o konzultaci s lékařem.

Stomatologická klinika ISILTI, Antalya, Turecko

Stomatologická klinika ISILTI je přátelská a pečující zubní ordinace se sídlem v Antalyi v Turecku. Cílem kliniky je poskytovat co nejefektivnější a nejekonomičtější ošetření díky odborným a zkušeným zubním lékařům, přátelskému personálu, hygienické klinice, vysoce kvalitnímu vybavení a materiálům. Nabídka služeb sahá od běžných hygienických kontrol a rentgenových vyšetření až po kosmetickou stomatologii, zubní implantáty a ortodoncii.

Stomatologická klinika slibuje, že zajistí dokonalé zdraví vašich zubů i vytoužený klid. Odborníci na zubní lékařství se včas a s dostatečnými znalostmi zaměří na vaše individuální potřeby a uklidní vás. Postarají se o to, aby vaše zkušenost byla dokonalá, abyste zanechali široký úsměv a těšili se na další návštěvu.

Tým: Všichni zubní lékaři jsou zkušení odborníci a specialisté, kteří jsou zároveň držiteli akademických titulů specialista, docent nebo profesor.

Zubní lékaři, hygienistky a technici mají vzdělání a zkušenosti, aby splnili všechny vaše potřeby v oblasti ústního zdraví. Snaží se udržovat nejvyšší kvalitu zubní péče prostřednictvím neustálého vzdělávání a zdokonalování nejnovějších technik a vybavení.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Zubní implantáty
Zubní korunky
Zubní dýhy
Zubní rentgen
Zubní náhrady
Individuální chránič zubů
Extrakce zubů
Extrakce zubů moudrosti
Zubní výplně
Ošetření kořenových kanálků
Apikální resekce
Lepení zubů
Čištění zubů
Bělení zubů
Transplantace dutin
Zubní můstek s implantátem
Hybridní protéza s implantátem
Zubní prohlídka
Zubní konzultace

Kosmetická chirurgie
Botoxové injekce

Stomatologická klinika ISILTI vám nabízí :

Transfer z letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Internetové konzultace
Náboženská zařízení


Město: Antalya – Země: Turecko – Založeno v roce 2020
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, turečtina

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️