Clinica Dr. Pedro Antolin – Valencie

Clinica Dr. Pedro Antolin Valencia Valencia clinic 1

Clinica Dr. Pedro Antolin – Valencie se specializuje na estetickou chirurgii. Tato klinika s certifikátem Americké společnosti pro estetickou plastickou chirurgii byla založena v roce 1980 a nachází se ve španělské Valencii. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Clinica Dr. Pedro Antolin, Valencie, Španělsko

Clinica Dr. Pedro Antolin – Valencie se specializuje na estetickou, plastickou a rekonstrukční chirurgii. Specializuje se na nejširší škálu chirurgických i nechirurgických kosmetických zákroků a s hrdostí říká, že nabízí přístup k nejlepším zákrokům, standardům a postupům. Jsou odhodláni poskytovat svým pacientům tu nejbezpečnější a nejkvalitnější péči. Klinika je oblíbenou volbou u zahraničních pacientů, kteří hledají cenově dostupné a vysoce kvalitní kosmetické zákroky, jako je lifting obličeje, blefaroplastika, rinoplastika, operace prsou, implantáty lýtek, plastika břicha, liposukce, botox, mezoterapie, hýžďové implantáty, léčba plešatosti a operace brady a tváří.

Klinika vítá místní i zahraniční pacienty a svým zahraničním pacientům nabízí značné množství služeb, včetně konzultací s lékaři online, následné péče a rehabilitace, překladů lékařských vyšetření, služeb concierge, rezervací místních turistických aktivit; asistence při rezervaci hotelů, letištního transferu, bezplatného Wi-Fi, televizorů v soukromých pokojích, telefonů k dispozici pro mezinárodní hovory a služeb hlídání dětí.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Liposukce
Blefaroplastika
Otoplastiky
Rekonstrukce prsou
Gynekomastie
Plastická operace nosu
Prsní implantáty
Zvednutí prsou
Zmenšení prsou
Cervikofaciální lifting
Zdvih krku
Brachioplastika
Tělový lifting
Výplň kůže
Zvětšení rtů
Konzultace plastické chirurgie
Ošetření jizev
Zvedání stehen
Abdominoplastika

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Valencie – Země: Španělsko – Založeno: 1980
Akreditace: Americká společnost pro estetickou plastickou chirurgii – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština


Recenze na Clinica Cirugia Estética Dr. Antolin

Celia Canales Pérez
Celia Canales Pérez
10:07 20 Dec 23
Výsledek jsem si nedokázal představit lépe. Zdůrazněte, jak dobře jsou vytvořeny jizvy, na kterých nám tolik záleží. Bezkonkurenční pooperační péče.
Carmen Boix Núñez
Carmen Boix Núñez
13:08 22 Nov 23
Skvělé profesionální a skvělé lidské zacházení. Po mé druhé rinoplastice u doktora Pedra Antolína jsou výsledky, kromě toho, že jsou perfektní, naprosto přirozené. Naprosto doporučeno 🙂
claudia ramirez
claudia ramirez
21:22 14 Nov 22
Moje publikace bude trochu dlouhá, ale pokud přemýšlíte o operaci prsou a máte prso hlízovité, přečtěte si tento komentář, doufám, že vám svými zkušenostmi pomůžu. Od roku 2018 jsem navštívila a absolvovala online konzultace s více než 20 lékaři v Chile, Argentině, Kolumbii a Španělsku. Vzhledem k hlízovitému prsu jsem se velmi bála, že se moje očekávání nenaplní a že nakonec chtít tuto situaci napravit být horší. Letos moje hledání muselo být definitivní a s těmi nejlepšími, tak to bylo. Dostala jsem se k dr googlování a hledání odborníka na rekonstrukční chirurgii a až uvidíte komentáře, neváhejte se domluvit. Lau a Mar jsou okouzlující a byli výchozím bodem, milující, když odpověděli, zeptal jsem se jich, zda by mohli posunout moji schůzku, a udělali to, okouzlující dívka. Když jsem pak potkala lékaře, věděla jsem, že je to on, pro jeho profesionalitu, laskavost, blízkost a upřímnost. Společně s mým dvojčetem jsme se rozhodli pro operaci, nejlepší rozhodnutí v životě, děkuji Bohu a vesmíru, že nám to postavili do cesty. Paní doktorka Margarita (anestezioložka) a děvčata, které byly v den zákroku na operačním sále, mi pomohly celý proces usnadnit a z celého srdce jim děkuji, protože jsem měl předchozí špatnou zkušenost. Děkuji dr za splnění mého snu, za to, že jste neustále přítomni a za kouzla, která jste s námi udělali. Určitě bych si Vás a Váš tým vybral znovu, jste skvělí. Kdybych jim mohl dát 100 hvězdiček, dal bych to. Kéž by bylo více lékařů jako jste vy a aby se nevěnovali jen estetice, ale i nápravě malformací. Děkuji děkuji děkuji!!!
Frikitown
Frikitown
16:25 02 Sep 23
Velmi profesionální tým. Udělají vše pro to, abyste získali nejlepší nabídku a nejlepší výsledek. Léta zkušeností je podporují.
victoria ramirez azocar
victoria ramirez azocar
14:12 29 Nov 22
Asi před měsícem jsme se spolu s mým dvojčetem, po mnoha letech hledání specialisty na rekonstrukci prsu, rozhodli provést tuberózní korekci prsou a přestože to byla moje první operace, od první minuty jsem věděla, že budu v nejlepších rukou. Doktor Pedro je vynikající profesionál a skvělý člověk, velmi podrobný a starostlivý o své pacienty. Nejlépe nám poradil ohledně naší operace, která také nebyla jednoduchá, ale měla jsem nejlepší výsledky. Jsem velmi šťastný a vděčný celému lékařskému týmu a jejich asistentům, Lauře a Mar, kteří jsou neuvěřitelní, velmi se starají o zodpovězení každé otázky, jsou nápomocní a ochotní pomoci během procesu uzdravování 💓 ještě jednou moc děkuji paní doktorce za pomoc splním tento sen. 100% doporučuji, byl to příjemný zážitek být ve vašich rukou.
Juani Lozano Guardiola
Juani Lozano Guardiola
16:59 31 Aug 23
Do ordinace pana doktora Antolína jsem se dostala přes jeho Google recenze...od první chvíle mi dal klid a jistotu, na kterou jsem ani nepomyslela...věděla jsem, že je to ten pravý pro mou operaci.. .Všechno mi vysvětlil, co se bude dít...I když stále probíhá proces uzdravování, jsem velmi spokojená s tím, jak mě to opustilo...můj zdravotní stav se hodně zlepšil...Také děkuji celému týmu, od anesteziologa a Laury, která byla vždy na vrcholu…Skvělý tým profesionálů….Na 100% bych to doporučil, stejně jako u každého jiného zásahu nebo potřeby bych se na ně bez přemýšlení obrátil.Srdečné díky celému týmu.
MARIO ALBERTO ALBA RAMIREZ
MARIO ALBERTO ALBA RAMIREZ
21:12 31 Aug 23
Mám člena rodiny, který podstoupil operaci u tohoto lékaře a i po pěti letech ji bolí jizvy a teče jí pupík, kvůli operacím má depresi, ze které se těžko dostávala, také si myslí a cítí, že je horší než obvykle. což bylo!!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️