Dr Hussein Labib Dental Clinic

Dr. Hussein Labib Dental Clinic Dubaj klinika 1

Stomatologická klinika Dr. Husseina Labiba se specializuje na péči o zuby. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 1998 a nachází se v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Zubní klinika Dr. Hussein Labib, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Stomatologická klinika Dr. Husseina Labiba byla založena v roce 1998 a nabízí nejmodernější stomatologické ošetření s využitím nejnovějších technologií v příjemném a útulném prostředí. Svým klientům poskytuje téměř všechny stomatologické služby, které mohou potřebovat.

Personál tvoří skupina vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří se snaží všem svým pacientům poskytnout bezbolestné ošetření nejvyšší kvality.

Aby podpořili poslání kliniky poskytovat moderní a inovativní zubní ošetření, všichni zdravotničtí pracovníci se aktivně účastní seminářů, konferencí a workshopů po celém světě, kde upozorňují na nejnovější trendy v zubním lékařství.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Zubní rentgen
Zubní výplně
Extrakce zubů
Čištění zubů
Korono-radikulární rekonstrukce
Extrakce zubů moudrosti
Extrakce zubu
Ošetření kořenových kanálků
Apikokektomie
Zubní dýhy
Bělení zubů
Zubní korunka
Zubní implantát
Transplantace kostí
Konzultace kosmetické stomatologie
Zubní prohlídka
Stomatologická konzultace

Služby

Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Telefon na pokoji
TV na pokoji


Město: Dubaj – Země: Spojené arabské emiráty – Založeno v roce 1998
Akreditace: ISO 9001:2008 – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina, turečtina


Recenze zubní kliniky Dr. Hussein Labib

Mona Khatab
Mona Khatab
22:59 19 Mar 24
Děkuji, Dr. Husseine Labib. Léčbou jsem si zvýšil sebevědomí a množství psychického komfortu a respekt k termínům a práci. Dá-li Bůh, kéž vám Bůh žehná. Měl jsem mnoho problémů se zuby. Moje důvěra v duše se mi opět vrátila.Naslouchám,dá-li Bůh,jeho spolupráci,čistotě místa a vaší úctě ke všemu.Poctivost se nedá popsat.Kéž vás Bůh rozmnoží a požehná.Určitě doporučím lidi. Všechno je to s vámi, protože jsem viděl, že výsledky jsou opravdu úžasné. Děkuji za tuto pěknou práci, bez bolesti. I když jste cítili jakýkoli problém, odpovídali jste na zprávy uprostřed noci. Tohle je samozřejmě poprvé, co ho vidím s uznávaným lékařem, jako jsi ty. Jeho upřímnost, čistota a psychická pohoda jsou nepopsatelné. Mockrát děkuji za vaše potíže. Ať vám to Bůh odmění. Vše nejlepší 🥰
Nouman Khalid
Nouman Khalid
13:22 19 Jul 22
Velmi milý lékař, který mě provedl o zubu moudrosti a po návštěvě tohoto doktora se cítím velmi uvolněně.Vřele doporučuji pro jakékoliv zubní ošetření
Totty Fr
Totty Fr
12:00 01 Oct 23
Toto je zdaleka nejlepší zubní klinika ve Spojených arabských emirátech. Je to rychlé, moderní a stojí to za to. Chci pozdravit Dr. Hussiena za jeho tvrdou práci a obětavost. Odvedl naprosto skvělou práci a má jemné ruce. Necítil jsem téměř žádnou bolest. Úžasný lékař, úžasná klinika. Určitě byste to měli vyzkoušet!
inas hussein
inas hussein
07:15 04 Nov 23
Rád bych se s každým podělil o své zkušenosti, aby každý mohl mít užitek z této skvělé a důvěryhodné práceDoktor hussein je jeden, ne-li nejlepší ve městě, je mým rodinným lékařem již více než 20 letJe to profesionální diktátor s vysoce uznávaným profilem s mým malým. Kid byl úžasný jen ji přesvědčil během minuty a požádala o odstranění zubu jsme vždy spokojeni s tímto zážitkem přes všechno díky doktore a díky za tým miluji vás
Nasser Yousef
Nasser Yousef
16:50 01 Sep 23
Dr. Hussein Labib má vynikající slova a zacházení
Hala Abdelkhalek
Hala Abdelkhalek
17:33 18 Jul 23
Nejlepší zubař, který kdy existoval! Jdu na, vždy. Léčím se tam téměř 15 let. Dr. Hussien je skutečně jediný svého druhu. Nejen, že je to můj zubař, ale nepochybně je to přítel, kterému se mohu svěřit s jakoukoli záležitostí. Pokud si nejste jisti nebo se bojíte nechat si něco udělat se zuby, Dr. Hussien je správná cesta. Přejeme mu vše nejlepší a budoucí úspěchy!
Kalashnikov
Kalashnikov
12:02 14 Aug 23
Posledních pár let pociťuji bolest zubů způsobenou tím, že jím cokoliv sladkého. po návštěvě této poradny a při prvním termínu bolesti zmizely :D. Nyní si mohu vychutnat sladkosti bez obav z bolesti.Děkuji mnohokrát.
Himaz
Himaz
16:17 12 Jul 23
Nedávno jsem měl to potěšení navštívit zubní kliniku Dr Hussien Labib, což předčilo všechna má očekávání. Od chvíle, kdy jsem prošel dveřmi, jsem věděl, že jsem v dobrých rukou. Celková zkušenost byla vynikající a odcházel jsem s krásným úsměvem a nově nalezeným uznáním za péči o zuby.Klinika používala pokročilé technologie a zákaznický servis byl výjimečný. Vřele doporučuji tuto kliniku pro vynikající stomatologickou péči v příjemném prostředí.
Sabeel Khan
Sabeel Khan
10:43 04 Sep 23
Velmi profesionální zubní klinikaSkvělý doktorKlinika je uvnitř obchodního centra, k dispozici dostatek parkovacích místJednoduchý přístupSkvělá hygienaProfesionální personál
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️