Hospital San Roque Maspalomas

Hospital San Roque Maspalomas Las Palmas clinic 1

Hospital San Roque Maspalomas se specializuje na kosmetickou chirurgii a MAP / IVF. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 1920 a nachází se ve španělském Las Palmas. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Hospital San Roque Maspalomas, Las Palmas, Španělsko

Hospital San Roque Maspalomas byla založena v roce 1920 a má 149 lůžek a řadu specializovaných oddělení, včetně kardiologie, stomatologie, dermatologie, ORL, všeobecné chirurgie, neurologie, porodnictví a gynekologie, onkologie, oftalmologie, ortopedie, plastické chirurgie a urologie. Nemocnice poskytuje nepřetržitou pohotovostní péči na 18 pohotovostních odděleních a je vybavena 6 operačními sály, 8 lůžky speciálních jednotek a 10 hemodialyzačními jednotkami.

Všechna oddělení a operační sály jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které jsou v současné době k dispozici. Nemocnice disponuje týmem vysoce kvalifikovaného personálu v každé ze specializací, které pokrývá. Můžete si být jisti, že se vám dostane té nejlepší možné péče přizpůsobené vašim potřebám. Nemocnice San Roque spolupracuje se všemi významnými národními i zahraničními pojišťovnami.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Labiaplastiky
Otoplastiky
Rhinoplastika
Pozvednutí prsou
Prsní implantáty
Zmenšení prsou
Vyplňování kůže
Liposukce
Konzultace plastické chirurgie
Léčba křečových žil
Ošetření vrásek
Abdominoplastika

MAP / IVF
Umělé oplodnění

Služby

Tlumočnické služby
Přístupné pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Náboženská zařízení
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
TV na pokoji


Město: Las Palmas – Země: Španělsko – Založeno: 1920
Akreditace: ISO 9001:2008 – Mluvené jazyky: angličtina, dánština, finština, francouzština, italština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština


Recenze nemocnic San Roque Maspalomas

Hans-Dieter Schulz
Hans-Dieter Schulz
13:35 02 Jan 24
Moc děkuji za lékařskou péči po mé nehodě. Jsem nadšená, jak profesionální, řádné a bez stresu celé vyšetření včetně rentgenu bylo. Nic nebylo vynecháno, aby bylo zajištěno, že nebudu mít žádné problémy s nástupnictvím. Jsem velmi vděčný starší paní, která pracovala jako překladatelka nemocnice. Takže ještě jednou moc děkuji! Také posádce RTW, která se o mě po mé nehodě láskyplně starala!
Nico
Nico
17:22 18 Jun 23
Večer jsem musel do ambulance kvůli těžkým srdečním problémům. Všude mi byla vstřícně vysvětlena cesta a nebyl problém ani komunikace, jelikož přes den jsou v nemocnici vždy tlumočníci (bylo 22h).Můj stav byl kritický a tak jsem byl okamžitě převezen do šokovny, kde se kolem mě shromáždilo 6-8 lidí včetně tlumočníka. I když můj stav nebyl zvládnutelný, cítil jsem se v bezpečí. S angličtinou jsem se také dobře domluvil.Po prvotním ošetření a zrychleném tepu jsem byl okamžitě převezen na jednotku intenzivní péče. I zde se mnou bylo zacházeno a ošetřováno s maximální péčí a pozorností. I když byly problémy v komunikaci, jedno bylo jisté – lékaři, sestry a hlavně sestry mě svou vřelostí přesvědčili o své obětavosti. Velké díky patří také sestře Marii, která také 16.06. pracoval na jednotce intenzivní péče. Bohužel jsem si nemohl vzpomenout na všechna jména, abych každému mohl poděkovat, jak si zaslouží.Po úspěšném vyšetření u kardiologa jsem mohl druhý den s omezením a léky opustit nemocnici s palcem nahoru, ale letadlo do Německa odletělo o pár hodin později.Ke všem negativním recenzím: Pokud byste si před takovou cestou zjistili trochu více o svém zdravotním pojištění / mezinárodním pojištění, neměli byste na místě žádné problémy s náklady v nouzi.Moc děkuji všem, kteří tu pro mě byli!Díky: tlumočníkům; recepční; lékaři ambulance a oddělení; všechny sestry a sanitářky; a všichni ostatní lidé na webu!PS: Tlumočník mě dokonce informoval o 2 dny později. I když už nejste v zemi, nebudete zapomenuti!
Andrew Coutts
Andrew Coutts
13:46 11 May 24
I was admitted to this hospital after falling on 22nd April 2024 whilst on holiday. I was diagnosed with cracked ribs and an internal bleed. I was discharged after 4 nights in hospital (3 in A and E and ICU) on 26th April. The care I received was excellent. I was very impressed with the cleanliness of the building and the professionalism of the staff. As my Spanish is limited I was very pleased that the hospital has a team of interpreters to assist although some of the staff did speak some English. One of the interpreters, Nancy, was particularly helpful to me and to my wife in navigating the necessary bureaucracy. Thank you.
Andrea W.
Andrea W.
19:48 05 May 24
Na klinice jsme byli s dcerou (2,5 roku) v pátek večer V klinice je dětské oddělení.Byli jsme ošetřeni během 5 sekund, byl to opravdu neuvěřitelný úspěch. Utěšeni byli i rodiče. ;)Tlumočník byl super milý, stejně jako paní doktorka a doktorka na preventivní prohlídky. Cítili jste se jako soukromý pacient, bylo to tak milující a velmi profesionální. Opravdu jasné doporučení a byli jsme velmi vděční za tuto pomoc a léčbu naší dcery. 😊🙏🏻
Danielzz6. 3322 Schmidt
Danielzz6. 3322 Schmidt
21:57 06 May 21
Chválim organizaci testování na Covid 19. Dostavili jsme se večer kolem deváté hodiny a v půl desáté jsme odcházeli s negativním potvrzením. Personál ochotný a příjemný, vše šlo velmi dobře.
G R
G R
22:18 06 Mar 24
Skončil jsem tam nešťastnou náhodou, ale díky rychlému a skvělému zásahu pojistitele o mě bylo skvěle postaráno. Za prvé, velmi milý personál. Počínaje pánem na informačním místě, přes recepční, sestřičky až po lékaře. Na rozdíl od polského pohotovostního oddělení pracují rychle a efektivně. Všichni zaměstnanci jsou velmi slušní, ochotní a především usměvaví. Byl jsem a jsem velmi ohromen a absolvoval jsem třídicí box, návštěvu specialisty a rentgen. Rychle, efektivně a k věci. Pacient je zde léčen subjektivně, nikoli objektivně. Dobrá cesta.
Samantha Baines`
Samantha Baines`
20:57 02 Aug 23
Nemocnici jsem navštívil v pondělí 31., když jsem upadl z bazénu v našem resortu. Papírování trvalo déle než samotná konzultace, rentgen, diagnostika a nasazování zápěstí do sádry. Paní, která mi pomohla s překladem, byla fantastická, veškerý personál byl mimořádně efektivní a nemocnice jako celek byla velmi čistá. Mnohokrát děkuji, že se o mě staráte.
Victorius GT
Victorius GT
12:24 17 Jul 21
Pozor nefunguje rezervační systém, takže tvoří 2 fronty a berou lidi v poměru 1:1 antigenní test je hlubší a 3 otočky. BezbolestnéDoporučuji přijít v 11h. Teď v 13:30 je tu fronta na 4h!
Raquel Godoy Marrero
Raquel Godoy Marrero
16:08 25 Jan 24
Nejhorší, co se vám může stát, je, že vás odkážou ze sociálky do tohoto centra. Dnes jsme byli na pohotovosti 1 hodinu (po 2 hodinách strávených na sousedním zdravotním středisku a doporučení do tohoto centra, protože tam byla operována moje matka) přešla do třídění pouze dvě čísla, naše a další osoba a od našeho příjezdu se nezúčastnili konzultací. Ani jedno číslo. Víme, že je na pozorování starší žena, protože ji předali jejím příbuzným, ale nic víc. Zatímco vidíme, jak jsou pacienti odstraněni, aniž bychom je viděli. Muž s očním problémem nemá prostředky na to, aby mu oko vidělo, ani ho nečistí, ani ho nevidí, recepční doporučuje jít do ostrovního a tak dále s několika pacienty. 1 hodina a 151 přesněji, aniž byste zavolali pacienta ke konzultaci. Budeme čekat dál, protože nemáme alternativu, ale nedoporučuji to nikomu, kdo si může vybrat
Geimy Taboga
Geimy Taboga
23:49 27 Jan 24
Přijeli jsme kolem 18:00, dostavili se na vstupní kontrolu se sestrou a od té doby čekáme, až zavolají mému 86letému otci.(je 20:45) NIKOMU se neozvali SZOČekáme a dokonce i paní právě odešla! Z ostatních recenzí, které jsem právě viděl, se zdá, že tato přehnaná čekací doba je běžná. Zeptal jsem se a zákaznická služba mi pouze řekla, že neví, že jsou jen 2 lékaři. Velmi špatně. Stále čekáme, protože jde o zdraví mého otce.Aktualizace: ve 21:10 se otci věnovala lékařka, omluvila se z čekání na někoho tak zranitelného věkem, poslala mu léky, aerosoly, testy a rentgeny.Udělali vše kromě rentgenu na který čekáme ještě 2 hodiny a 20 minut!!! S politováním musím nadále konstatovat, že tato důležitá zdravotní služba je velmi špatná. Uvidíme, do kdy udělají rentgen a uvidíme lékaře. Nechám zde záznam. Zatím jsme čekali 6 hodin a bez kompletní kontroly, diagnózy nebo léčby.
Acoraida Artiles Sánchez
Acoraida Artiles Sánchez
09:52 09 Jan 24
Strašná, hrozná a hrozná pozornost.Píšu to po více než 4 hodinách, aniž bych cokoli slyšel od svého otce, který je onkologický pacient a je po operaci různých typů kýl. Přichází se silnými bolestmi žaludku a neustálými bolestmi.Žádám vás prosím několikrát, abyste mi alespoň řekli, v jakém je stavu a oni říkají, že jsou velmi zaneprázdněni nebo že mi něco řeknou (trvá jim to méně než 30 kroků nebo telefonát a v tu dobu neměli na recepci nikoho, kdo by se mohl zúčastnit).Čekání mi v žádném případě nevadí, ale ani nevím, v jakém stavu je táta nebo jestli je o něj alespoň pečováno.Strašná pozornost, malá ohleduplnost a určitě s tím budu počítat i v budoucnu, kdy budu muset bohužel do nemocnice.
Luke’ Stiskala
Luke’ Stiskala
21:22 06 Apr 21
Nemocnice poloprazdna a cekame naTestovani antigen covid uz 2 hodiny!!! Vse tu dlouho trva! Mame spatny pocit z navstevy. Priste navstivime jinou nemocnici! Katastrofa!!!
Marcello Spizzichino
Marcello Spizzichino
06:48 16 Mar 24
Můj cestovní společník je prostřednictvím cestovního pojištění doporučen na pohotovost této nemocnice pro vysokou horečku.Okamžitě se cítí jako úpal a rehydratují ho.Rentgen hrudníku neukazuje zápal plic, ale lékař uvádí, že cítí zápal plic v pravé plíci.Začnou ho cpát antibiotiky.Pozdě v noci přidávají další antibiotikum, které způsobuje alergickou vyrážku a křeče.Okamžitě nasazen na antihistaminika, stabilizuje se a je přijat na kontrolu na pokoj.Na oddělení potvrzují, že nemá zápal plic, ale lehký zánět průdušek a že šlo o dehydrataci.Nicméně, protože museli dosáhnout limitu naší pojistky, udělají mu ultrazvuk břicha.Druhou noc, ve 4 hodiny ráno, se mu nemotorná a nepřipravená sestra bez varování a domluvy snaží podat krevní plyn, aby zkontrolovala jeho okysličení, které nikdy nevzbuzovalo pochybnosti, protože bylo vždy nasyceno na 99 %.Třikrát se mu nepodaří dosáhnout tepny a způsobí kontrakce v pravé paži a ruce, protože se zřejmě jehlou dotkl nervu.Na třetí pokus, nyní vyčerpaný a v nesmírných bolestech, se můj přítel přinutí vykopnout ho z místnosti a řekne mu, aby přestal.Další den jsme incident nahlásili Dr. Marcotullovi, který se o něj staral, který uvedl, že „být v nemocnici je někdy velmi bolestivé“ a ani nezkoumal pohyblivost zraněné ruky.Spěšně ho propustí, když nyní dosáhli pojistného limitu, a jakmile jsme v hotelu, zjistíme, že na propouštěcím listu chybí krevní plyn a související nehoda.Dny plynuly a nešťastného pacienta stále bolí paže a prsty pravé ruky mu znecitlivěly.Zvažujeme právní kroky proti nemocnici.Pokud můžete, držte se dál od tohoto místa.P.S.Před více než měsícem nemocnice odpověděla na tuto recenzi a požádala o kontaktování e-mailem za účelem dalšího prošetření případu.Napsal jsem jim a už přes měsíc čekám na jejich odpověď.Je tedy zřejmé, že vědomi si svého nedbalého jednání se snaží zachovat zdání, ale o pacienta se nestarají.Můj partner stále trpí zraněními paže a zápěstí.Hanebný.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️