Centre International Carthage Medical

Centre International Carthage Medical Monastir rozšířilo 1 kliniku

Centre International Carthage Medical se specializuje na kosmetickou chirurgii a vlasové implantáty. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2014 a nachází se v tuniském Monastiru. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Mezinárodní lékařské centrum Carthage, Monastir, Tunisko

Carthage International Medical Center se nachází pouhé 3 km od mezinárodního letiště Habiba Bourguiby a je centrem lékařských turistů, kteří hledají jedny z nejlepších cen v severní Africe.

Tato multidisciplinární klinika zahrnuje radiologii a zobrazovací metody, pohotovostní a lékařskou dopravu, kardiologii, porodnickou a novorozeneckou resuscitaci, lékařskou a chirurgickou resuscitaci, 5 plně vybavených operačních sálů a luxusní pooperační pokoje/apartmány.

Centrum ročně ošetří téměř 10 000 pacientů, včetně lékařských turistů a domácích pacientů, a disponuje 130 lůžky na ploše 15 000 m2.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Konzultace plastické chirurgie
Ošetření jizev
Léčba vrásek
Ošetření vrásek
Vyplňování pleti
Zvětšení rtů
Ošetření jizev
Otoplastiky
Gynekomastie
Liposukce
Rhinoplastika
Brachioplastika
Lifting stehen
Zmenšení prsou
Pozvednutí prsou
Prsní implantáty
Laserová liposukce
Sekundární rinoplastika
Mastopexe
Lipofilling obličeje
Lifting krku
Žaludeční páska
Botox žaludku
By-pass
Rukáv
Cervikofaciální lifting
Brazilský lifting
Hýžďové implantáty
Tělesný lifting
Rekonstrukce prsou
Abdominoplastika

Vlasové implantáty
Konzultace týkající se vypadávání vlasů
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů FUE
Zlatá transplantace vlasů FUE
Transplantace vlasů FUT
Transplantace vlasů BHT
Transplantace vlasů DHI
Transplantace obočí
Transplantace řas

Služby

Wifi zdarma
Tlumočnické služby
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Překladatelské služby


Město: Monastir – Země: Tunisko – Založeno v roce 2014
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina


Recenze na Centre International Carthage Médical

Ro Mei
Ro Mei
23:16 07 Aug 23
milý a ochotný personál,rychlá pomoc pro našeho syna od pediatra, velmi profesionální
Majed Ben Chaouacha
Majed Ben Chaouacha
20:19 20 Apr 24
Vyjadřuji své upřímné poděkování všem zaměstnancům Mezinárodního lékařského centra Carthage, kteří se mi věnovali během mého pobytu na klinice po operaci kolena.Zdravotnický personál, profesor Al-Mubarraz Issam Al-Alawi, který se vyznačuje ortopedickou a kloubní chirurgií, stejně jako pomocný lékařský personál, včetně asistentů a sesterAhmed bin ShawashaQasiba SousseProfesor v důchodu
Zied Kallel
Zied Kallel
16:04 16 Aug 22
Poloha kliniky je výborná (5min od letiště a uprostřed turistické oblasti).Celá zkušenost nebyla tak dobrá:- Sestry nenosí roušky, i když přijdou na pokoj!- Dovolují si vydávat lékařský posudek místo lékařů.- V určitém okamžiku se pacient dostal do kritického hypoglykemického cyklu a potil se, tak zavolal sestře, která přišla a řekla, že se vrátí, ale už se nikdy neukázala! Je známo, že hypoglykémie je mnohem nebezpečnější než hyperglykémie. Při dávkování inzulinu je vždy bezpečnější ponechat pacienta v mírně hyperglykemickém rozmezí, což pravděpodobně nebyl tento případ. Pacient nakonec našel ve své zásuvce sušenku, která ho zřejmě zachránila.- Lékař může dobře stanovit dobrou diagnózu, ale zdá se, že celý klinický systém funguje bez jasně dohodnutého protokolu lékařské péče, což může vést k dramatickým následkům.- Dalším problémem (viz obrázky) je, že se zdá, že zařízení nevěnuje pozornost údržbě nábytku.
Carmie Jouili
Carmie Jouili
18:42 26 Sep 23
Kde člověk začíná...Běh!Chovají se jako žraloci! Rozhovory o penězích, péče, zdraví, poctivost, soucit, loajalita, potřeby pacientů URČITĚ NEJSOU STAROSTÍ.Než budete moci vysvětlit své potřeby, bylo vám řečeno, že potřebujete 10 milionů dinárů předem. 1 - 2 miliony denně a plus náklady na všechny lékařské potřeby nebo léky, které budete potřebovat.STYĎ SE!A abyste přidali urážku zranění, budete dotázáni, zda to s dostupnými prostředky myslíte vážně🤬Nechoďte tam konečně po pracovní době.. zdráhají se vás přiznat!Líný........
Nada Tka
Nada Tka
16:05 25 Feb 23
Service null w 7 asbine raw 7 hol tabba
bahya msr
bahya msr
05:45 24 Aug 19
Vyhněte se této klinice. Pohotovost stanoví špatnou diagnózu špatně udělaným rentgenem, aby pacienta za každou cenu dostala do kopru. Příplatek za zbytečné činy, jako je 8 hladin krevního cukru za pouhé 3 dny u pacienta bez diabetu.Gastroenterolog, který chce udělat ultrazvuk jater/ledvin, když ještě ani neviděl, že byl proveden sken. Zkrátka, pokud nemáte minimum medicínských znalostí a nebudete se ptát, skončíte u zbytečných vyšetření. Chce to vydělat peníze za každou cenu..
Max
Max
12:46 19 May 22
Náš východ z kliniky je na několik hodin zablokován z důvodu poruchy "systémové" sítě (více než 6 hodin a jsme zase tady!!!!!!) A jaká slušnost od pokladní!!! Toto bude naše třetí a poslední návštěva inchallah
Roland Imbert
Roland Imbert
17:08 02 Oct 22
Dnešní schůzka ve 14 hodin na magnetickou rezonanci mozku... velmi velmi nevítané, hraničící s nezdvořilostí.Magnetická rezonance odebraná v 15:30... injekce třikrát... velmi bolestivé bez jediného slova omluvy.Přes mé naléhání mi nebyl předložen žádný doklad o zaplacení.Po mém vyšetření jsem na zprávu čekal 20 minut, než jsem následoval žádost o informace, dozvěděl jsem se, že zpráva mi bude sdělena později...
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️