Dr Cinik Hair Hospital

Dr Cinik Hair Hospital Istanbul klinika 1

Dr Cinik Hair Hospital se specializuje na vlasové implantáty. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1977 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Dr Cinik Hair Hospital, Istanbul, Turecko

Dr Cinik Hair Hospital je klinika pro transplantaci vlasů, která se nachází v centru tureckého Istanbulu. V nemocnici Dr. Cinik Hair Hospital bylo úspěšně provedeno více než 8000 operací transplantace vlasů. Na této klinice se nejčastěji používají techniky FUE a PRP.

Klinika Dr. Cinik Hair Transplant Clinic je vysoce akreditovanou klinikou, včetně JCI USA, a je přidruženým členem Mezinárodní společnosti pro obnovu vlasů (ISHRS). Tato klinika pro transplantaci vlasů je rovněž akreditována tureckým ministerstvem zdravotnictví.


Specializace kliniky :

Implantace vlasů
Léčba vypadávání vlasů
Transplantace vlasů pro ženy
Konzultace týkající se vypadávání vlasů
DHI transplantace vlasů
Transplantace vlasů FUE
Transplantace afro vlasů
Transplantace vlasů FUT
Transplantace vlasů BHT

Služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 1977
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, němčina, turečtina


Recenze vlasové nemocnice Dr. Cinik

Témo Khazhalia
Témo Khazhalia
17:58 15 Feb 24
Takový úžasný tým! Všichni jsou tak laskaví a znalí. Úžasná služba od začátku do konce. Velmi mě ohromila úroveň kvality služeb. Opravdu dobře organizované. Od data operace jsem byl nadále profesionálně sledován. A těšte se na kompletní výsledky. Neváhal bych doktora Cinika a celý tým doporučit všem svým přátelům a rodině.
Mattia Merlo
Mattia Merlo
21:24 12 Jan 24
15 dní po transplantaci vlasů mohu říci, že jsem spokojen s cestou, kterou jsme s klinikou ušli. CINIK! Danilo (italská kontaktní osoba, která mě následovala) byl vždy velmi zdvořilý a ochotný. Dny v Istanbulu byly příjemné! Všechno fungovalo dobře! Potransplantační služba je také efektivní a přesná! Nyní napjatě čekám na výsledky, ale k tomu – jak všichni víme – je potřeba trpělivost! Klinika je však právem vyhlášená a vřele doporučuji!
Charis Ch
Charis Ch
13:33 13 Nov 23
Transplantace vlasů 4800 řemeselAsi před třemi měsíci jsem navštívil kliniku kvůli transplantaci vlasů a chtěl jsem chvíli počkat, než se podělím o své myšlenky, abych mohl poctivě zhodnotit výsledky. Nyní, když jsem měl dostatek času sledovat pokrok, s potěšením mohu oznámit, že výsledky byly vynikající.Úroveň služeb poskytovaných klinikou byla od začátku do konce výjimečná. Nejen, že úvodní procedura byla provedena s maximální profesionalitou a péčí, ale stejně působivé byly i služby následné péče. Zaměstnanci byli okamžitě k dispozici pro jakékoli dotazy nebo obavy, které jsem měl po operaci, což velmi přispělo k mému klidu během procesu zotavování.Tuto kliniku vřele doporučuji všem, kteří zvažují transplantaci vlasů. Kombinace jejich vynikajících služeb a kvality výsledků skutečně předčila má očekávání.
Matteo “Mattewpala” Palazzoli
Matteo “Mattewpala” Palazzoli
13:24 12 Jan 24
Moje zkušenost na klinice Cinik byla velmi pozitivní, od příletu na letiště až do okamžiku odletu byla každá maličkost dodržena na 100%, personál je vždy milý a ochotný a zejména italský tlumočník MERVE byl profesionální a milý k celá skupina Italů. Šli jsme na kliniku na vlastní transplantaci vlasů, která byla provedena pod dohledem pana doktora Cinika s maximální profesionalitou. Výsledek je v tuto chvíli vynikající a se svými zkušenostmi jsem spokojen. Balíček, který jsem si koupil, zahrnoval Intervence+hotel+doprava.
Cristina De Felice
Cristina De Felice
09:59 21 Aug 23
Operaci jsem měla 1.2.2023 den předtím nás vyzvedli na letišti a odvezli na kliniku na nezbytné kontroly.Potom nás odvezli zpět do hotelu a pak druhý den ráno nás přijeli vyzvednout a vezmi nás zpět. Všichni byli milí, profesionální a vstřícní. Pokud nemluvíte správně anglicky, je vám k dispozici italský překladatel. Je to fantastická klinika, top'! V šesti měsících už jsem měl docela životaschopný výsledek. Brzy se vrátím a udělám PRP zdarma. Zvláštní poděkování patří také Cemilovi, který mě sledoval i po operaci a když jsem měla nějaké pochybnosti, vždy mi mile a rychle odpověděl na whatsapp. Jste mimořádný.
Luca Greco
Luca Greco
14:04 04 Aug 23
Velmi příjemná klinika a skvělé přivítání. Chovají se k vám s neobyčejnou laskavostí. Transfery mezi hotelem a klinikou jsou plánovány s přesností, díky které oceníte personál. Co se týče výsledků (tedy zakořenění vlasů), je to také skvělý výsledek. Přesadili asi 4500 cibulí a naplnili mi hlavu. Pro mě to byl velký problém pleš, konečně po 2 transplantacích, které se pokazily na jiných klinikách, jsem dostal výsledky, které jsem si nemyslel, že bych mohl dosáhnout. Výborně a gratuluji ke všemu. Opravdu klinika, kterou jsem ani nečekala.
Cristian Lemma (XD CARTOON)
Cristian Lemma (XD CARTOON)
07:00 26 Aug 23
Transplantace proběhla v únoru!Bylo to neznámé, ale nakonec to byl úžasný zážitek!Špičková organizaceVynikající klinická čistotaDr. Cinik velmi dobrý v předoperačním poradenstvíVelmi dobrý italský tlumočník vždy k dispoziciNyní je mi 6 měsíců a výsledek se začíná rýsovat, doufáme, že hustotu v následujících měsících ještě zlepšíme
John Keane
John Keane
10:27 30 Aug 23
Napsání této recenze mi trvalo 6 měsíců, protože jsem chtěl počkat, až uvidím výsledky. Celkově jsem velmi spokojen.Klinika je vedena profesionálně, obsluha a sledování jsou výborné s dobrou komunikací.Byla to moje první transplantace vlasů, takže jsem byl z postupu velmi nervózní. Bylo to více zapojené, než jsem čekal, ale bylo to tak, jak mě informovala brožura a klinika. Doporučil bych vzít asi 10 - 14 dní před návratem do práce. Moje žena a já jsme se rozhodli strávit týden v Istanbulu a byl jsem rád, že tento čas a každodenní mytí poskytované klinikou jako procházka.Když jsme se vrátili domů, překvapilo mě množství šokového vypadávání vlasů, klinika mě ujistila, že je to normální, ale zdálo se mi, že procedura nefungovala a měla jsem méně vlasů než předtím. Nicméně nyní, o něco málo přes 6 měsíců později, je jasné, že postup skutečně fungoval a jsem s výsledky velmi spokojený. Pokud o něm uvažujete, 100% bych vám 100% doporučil kliniku Dr. Cinika.
Josef Mezera (Sojka)
Josef Mezera (Sojka)
12:20 17 Sep 22
V češtině (in czech): když jsem se rozhodoval o tom, kde si nechám provést transplantaci vlasů, tak bylo hodně klinik, které tuto službu nabízejí. Nakonec podle recenzí jsem se rozhodl pro kliniku Dr. Cinik. A neudělal jsem chybu. Nabízejí profesionální služby, dohody platí, všichni jsou velmi milý a přátelští. Měl jsem všechny potřebné informace před příjezdem, během operace a i poté. Kliniku můžu vřele doporučit. Teď už jen čekám na výsledek.In English: when I was deciding where to get a hair transplant, there were a lot of clinics offering this service. Finally, according to the reviews, I decided on the Dr. A cynic. And I didn't make a mistake. They offer professional services, agreements are valid, everyone is very nice and friendly. I had all the information I needed before arriving, during surgery and after. I can warmly recommend the clinic. Now I'm just waiting for the result.
Jean Michel Le Beauf
Jean Michel Le Beauf
15:10 21 Aug 23
Hodnocení 9 měsíců po transplantaci.Výsledek není definitivní, protože uplynulo méně než 12 měsíců.Operace proběhla v pořádku, dobrá péče, kvalitní hotel a transfer, kvalita prostor.Každopádně jsem překvapen, protože první řádek je čistý, momentálně dobrá hustota, ale za žádným vývojem je to skoro horší než předtím.Při operaci mi tým řekl, že stačí jedna operace, že mi moc vlasů na záda netransplantovali, protože "to bylo normální, záda se na moc vlasů nedělají", místo toho dnes 9 měsíců po výměně s asistenční službou mi říkají, že je nutná druhá operace. I když mi o tom nikdy předtím neřekli a velmi dobře to mohli udělat během jedné operace (mám dobrou dárcovskou oblast).Proto jsem zklamaný a mám pocit, že mi lhali.Pro ně je to vedlejší provoz, tedy přivýdělek, který podle mého názoru není opodstatněný.Služba podpory je zcela správná, ale jakmile máte otázku ohledně produktů, které chcete použít, přesměrují vás do jejich obchodu.Spokojení s operací, vše proběhlo v pořádku (ačkoli sestry provádějící operaci nemluví/málo anglicky) práce dobře odvedená, ale zklamaná, že mi lhala a byla nucena vrátit se na kliniku dokončit práci, když všechno muselo být provedeno jedním tahem, jak bylo původně oznámeno.Ještě bych dodal, že jsem přesně dodržel pooperační instrukce.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️