Zubní klinika R&H

RH Clinica Dental Marbella klinika 1

Společnost R&H Clinica Dental se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2004 a nachází se ve španělské Marbelle. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

R&H Clinica Dental, Marbella, Španělsko

R&H Clinica Dental je multioborová zubní klinika s mnoha zubními ordinacemi a veškerým potřebným vybavením, která vám nabídne všechny možné způsoby ošetření, takže nebudete muset cestovat.

Jejich odbornost sahá od základních vyšetření, jako je čištění a výplně, až po nejmodernější korunky, implantáty, můstky, fazety, kořenové kanálky a bělení.

R&H Clinica Dental je jednou z mála zubních klinik v Marbelle, která má k dispozici 3D rentgen obličeje, který pomáhá při diagnostice. To zvyšuje bezpečnost a přesnost všech zákroků, zejména zubních implantátů a ústní chirurgie. Jedná se o měřítko v oboru pro vynikající výsledky, a aby mohli tuto službu svým pacientům nabídnout, vynaložili nezbytné investice.

Tým je vysoce kvalifikovaný, zdravotníci a klinika dodržují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti a nabízí všechny stomatologické zákroky za přijatelné ceny a vítá místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Zubní výplně
Čištění zubů
Extrakce zubů
Extrakce zubů moudrosti
Ošetření kořenových kanálků
Bělení zubů
Zubní korunka
Zubní dýhy
Zubní implantát
Zubní můstek
Invisalign
All-on-4
Konzultace v oblasti estetické stomatologie
Zubní prohlídka
Zubní konzultace

Nabízené služby

Wi-Fi zdarma
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převod zdravotnické dokumentace
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Rehabilitace
Překladatelské služby


Město: Marbella – Země: Španělsko – Založeno: 2004
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, francouzština, ruština, španělština


Recenze R&H Clinica Dental

Naghmeh Reilly
Naghmeh Reilly
11:43 07 Feb 24
Velké poděkování patří Dr. Rebecce a zbytku týmu v R&H Dental. Celý proces získávání implantátů od začátku až do konce byl bezbolestný, rychlý a velmi snadný. Po zkušenostech s jinými zubaři jsem měl velké obavy z získání dalšího implantátu, ale mohu upřímně říci, že to, co jsem zažil s Dr. Rebeccou, je nesrovnatelné s jinými zubaři, kteří mi způsobili silnou bolest a infekci. Vřele doporučuji tuto nejmodernější kliniku s vysoce kompetentním personálem.
Alfredo Perez
Alfredo Perez
14:18 20 Nov 23
Můžu jen říct, že není nikdo jako Dr. Rebeca Daemi, přijela jsem super vyděšená a ona mě uklidnila a byla na mě při ošetření pozorná, chápavá, trpělivá se mnou (jsem moc těžká kvůli strachu) zkrátka, 10 jako profesionál mi zanechalo neuvěřitelná ústa. Ale není to jen lékař, je to celý personál od chvíle, kdy vstoupíte na kliniku, chovají se k vám, jako by vás znali celý život, podporují vás, pravdou je, že jsem si nikdy nemyslel, že bych mohl mluvit dobře o zubaři klinika, ale tady si mě získali. Opravdu, moc děkuji celému týmu.Alfonso AC
Claude
Claude
16:32 23 Feb 24
Zubní klinika R&H je vynikajícíMoje žena měla loni v Marbelle nehodu, upadla na tvář a vážně si poškodila zuby. Dr. Irene a její tým byli skvělía manipuloval s nimi zpět. Po několika implantátech a fazetách je její úsměv opět dokonalýVždy navštěvujeme hygieniky, které jsou vysoce profesionální a pečlivé. Konečně, Lala na recepci je klenot🥰
Una M Foy
Una M Foy
20:57 13 Mar 24
Navštěvuji zubní kliniku R&H již 12 let. Velmi mě ohromila péče, vstřícnost a profesionalita všech zaměstnanců. Vždy veselý, přívětivý a starostlivý. Výborná péče a komunikace od jejich zkušených zubních lékařů a hygienistek. Vřele doporučuji kliniku R&H, protože je to nejlepší zubní klinika, se kterou jsem se setkal a která využívá moderní moderní stomatologické vybavení a nástroje.
Naysan Naraqi
Naysan Naraqi
23:34 11 Jun 23
Rozhodně NEJLEPŠÍ zubní klinika, kterou jsem kdy používal! Nežiji v Marbelle a v průběhu let jsem využíval mnoho zubařů, ale teď vždy čekám, až přijedu do Marbelly, aby mi ošetřili zuby, a to čekání vždy stojí za to. Veškerý personál je vždy spokojený a profesionální a budu se k nim stále znovu a znovu vracet.
Jessica Brogan
Jessica Brogan
20:57 18 May 23
Od chvíle, kdy vejdete do R&H dental, budete mít pozitivní zkušenost. Čeká vás vřelé přivítání od recepčních, kteří vás osobně pozdraví a nabídnou vám vodu na počkání, na rozdíl od ruky ukazující na čekárnu, kterou můžete dostat na jiných klinikách. Samotná klinika je na vrcholu čistoty, je tak moderní a jasně osvětlená. Měl jsem to potěšení nechat si vyčistit zuby Lucií, která byla tak přátelská, profesionální a zajistila, že jsem se vždy cítil pohodlně. Jsem tak spokojený se svými zkušenostmi a určitě se vrátím!
Tara Killen
Tara Killen
11:53 15 Jul 23
R&H je pro mou rodinu trvale vynikajícím poskytovatelem zubního lékařství. Jejich smysl pro detail, bez poskvrny čistá klinika a vřelý, znalý personál spolupracují na vytvoření výjimečné služby. Vřele doporučuji
david timmer
david timmer
17:30 15 Mar 23
Jedním slovem: Neuvěřitelné. Je velmi těžké najít ve Španělsku dobrou zubní kliniku, protože většinu z nich nacházím daleko za ostatními zeměmi západní Evropy. Po svém prvním sezení zde jsem byl ohromen úrovní služeb, kvalitou personálu a vysokou kvalitou a novým vybavením, které používají na celé klinice. Je naprosto úžasné, co dělají a čas, který věnují každému klientovi. Daleko předčilo má očekávání, ale i dosavadní zkušenosti v mém životě. Zdaleka nejlepší klinika, na které jsem kdy byl.Osobní přístup, který dává personál, ale i vedení, je krásný. Moje rodina a já jsme již přes 2 roky spokojenými zákazníky. Kéž bych je našel dříve.
Nick Fitton
Nick Fitton
14:03 29 Apr 24
Moje žena si na dovolené vytvořila absces v dásni. Zavolali do R & H a byli viděni během několika minut, i když byli zaneprázdněni. Proveden rentgen a vyšetření a předepsána antibiotika. Zaměstnanci od recepčních po zubaře byli tak laskaví a ochotní a opravdu vyšli z cesty. Určitě doporučuji.
j b
j b
18:29 14 Apr 24
Můj přítel tu uklízel s Ashley a byl to nejlepší úklid za poslední roky. Byla výjimečně trpělivá a udělala si čas, aby to udělala správně. Kancelář je nová, čistá, moderní a krásná. Jsou skvělí s plánováním na Whatsapp, velmi přátelští a velmi spravedliví a předem ohledně cen.
Marian Roman
Marian Roman
13:03 30 Oct 23
Nemohu říci dost o výjimečné péči, které se mi od Nurie dostalo. Byla nejen vysoce profesionální, ale také neuvěřitelně pozorná k mému pohodlí a pohodě. Čištění bylo důkladné a moje zuby vypadaly a cítili se fantasticky. Opravdu si vážím její obětavosti a její služby vřele doporučuji každému, kdo hledá špičkovou stomatologickou péči.
Astrid&Life &Love
Astrid&Life &Love
10:02 11 Mar 24
Úžasný zážitek, super profesionální přístup. Mám naléhavost a dokonce si najdou čas, aby se mi věnovali! Jsem super šťastný a vděčný! Za všechno moc děkuji.
maria postell
maria postell
13:01 29 Aug 23
Jaká osvěžující a úžasná skupina profesionálů! Musím říct, že mám ze zubařů trochu strach (velký!), ale právě tím, jak vykonávali svou práci, mě uklidnili. Mají profesionální, vřelý a praktický přístup. Vřele doporučuji R&H!
Anna
Anna
08:28 17 Jul 23
Děkuji všem na klinice R&H za vyřízení mých potřebných termínů z časových důvodů!! Byl jsem ohromen profesionální a přátelskou službou, které se mi dostalo, doktorka Irene byla fantastická a také mi ukázala hotovou práci, kterou provedla na kořenovém kanálku na rentgenu, který odvedla na vysoké úrovni!!! ! Vřele doporučuji R&H Clinic pro všechny potřebné zubní práce; oni jsou nejlepší!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️