Antiaging Group Barcelona

Antiaging Group Barcelona Barcelona clinic 1

Antiaging Group Barcelona se specializuje na estetickou chirurgii. Tato klinika s certifikátem Americké společnosti pro estetickou plastickou chirurgii byla založena v roce 1989 a nachází se v Barceloně ve Španělsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Antiaging Group Barcelona, Barcelona, Španělsko

Antiaging Group Barcelona: Dr. Benito je světovou autoritou v oblasti plastické, estetické a regenerační chirurgie, má za sebou rozsáhlý výzkum a publikace v lékařských časopisech. Ve Španělsku zavedl subfasciální axilární přístup a za tyto pokroky získal McGhanovu cenu. Je spoluzakladatelem Španělské národní společnosti pro aplikace přenosu tuku. Je také průkopníkem mužské plastické chirurgie.

Je akreditovanou nemocnicí, plně vybavenou nejmodernější technikou, jednotkou intenzivní péče, moderními operačními sály a certifikovanými anesteziology. Naše ceny jsou na evropské poměry velmi konkurenceschopné a zahrnují lékařské poplatky, kliniku, implantáty a/nebo oděvy, pokud jsou vyžadovány, a předoperační vyšetření.

Pokud zvažujete podstoupit u nás kosmetickou operaci, měli byste mít na paměti, že pro daný zákrok nabízíme minimální dobu pobytu na klinice. Jedná se o garantovanou dobu, kterou potřebujete k bezpečnému návratu domů. Po uplynutí této doby můžete buď odjet domů, nebo zůstat v Barceloně po určitou dobu, v závislosti na zákroku 4 až 10 dní.

Pokud se rozhodnete zůstat po operaci v Barceloně, pomůžeme vám rezervovat hotel v blízkosti naší kliniky. Po celou dobu o vás bude postaráno jak v nemocnici, tak v hotelu, protože nás budete moci kontaktovat 24 hodin denně. V nemocnici Clínica Tres Torres budete ubytováni v soukromém pokoji a člen vaší rodiny vás bude moci zdarma doprovázet.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Léčba křečových žil
Vyplňování kůže
Zvětšení rtů
Léčba vrásek
Zvedání obočí
Zmenšení rtů
Blefaroplastika
Otoplastiky
Genioplastika
Vyduté tváře – bichektomie
Liposukce
Brachioplastika
Gynekomastie
Lýtkové implantáty
Plastická operace nosu
Prsní implantáty
Zmenšení prsou
Lipectomie
Zvětšení hýždí
Hýžďové implantáty
Zvětšení kyčlí
Zvednutí stehen
Zvednutí prsou
Hrudní implantáty
Zvednutí hýždí
Lifting obličeje a krku
Operace po porodu
Rekonstrukce prsou
Zvětšení prsou
Brazilský lifting
Kapsulotomie prsou
Transfer tuku
Redukce tuku
Lifting krku
Redukce bradavek
Konzultace plastické chirurgie
Abdominoplastika

Antiaging Group Barcelona vám nabízí :

Transfer z letiště
Rodinné ubytování
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Přenos zdravotnické dokumentace
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Barcelona – Země: Španělsko – Založeno: 1989
Akreditace: The American Society for Aesthetic Plastic Surgery – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, francouzština, italština, španělština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️