Forme Clinic

Forme Clinic Praha klinika 1

Forme Clinic se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2013 a nachází se v Praze. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Forme Clinic, Praha, Česká republika

Forme Clinic byla založena v roce 2013 a je klinikou plastické chirurgie. Specializuje se na nejširší škálu chirurgických i nechirurgických kosmetických zákroků a s hrdostí říká, že nabízí přístup k nejlepším zákrokům, standardům a postupům.

Klinika je oblíbenou volbou u zahraničních pacientů, kteří hledají cenově dostupné a vysoce kvalitní kosmetické zákroky, jako je lifting obličeje, blefaroplastika, rinoplastika, operace prsou, implantáty lýtek, plastika břicha, liposukce, botox, implantáty hýždí, náprava plešatosti a operace brady a tváří.

Vzhledem k tomu, že počet míst je omezen, dostane se každému návštěvníkovi po celou dobu zákroku optimální péče od chirurga a zdravotní sestry.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Ošetření vrásek
Otoplastiky
Zvětšení rtů
Zmenšení bradavek
Zmenšení areoly
Liposukce
Korekce bradavek
Labiaplastiky
Odstranění prsních implantátů
Zvednutí krku
Přenos tuku
Vyduté tváře – bichektomie
Gynekomastie
Cervikofaciální lifting
Rhinoplastika
Pozvednutí hýždí
Zmenšení prsou
Zvětšení prsou
Implantáty lýtek
Hýžďové implantáty
Brachioplastika
Zvedání stehen
Abdominoplastika

Služby

Převoz na letiště
Wi-Fi zdarma
Rezervace hotelu
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Soukromé pokoje
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Praha – Země: Česká republika – Založeno: 2013
Akreditace: Žádné informace – Mluvené jazyky: čeština, angličtina, němčina, ruština


Stanovisko kliniky Formé

K p
K p
04:27 20 Dec 23
Velmi dlouhou dobu jsem přemýšlela a hledala jakou kliniku si vybrat, a jakého doktora si zvolit.Po dlouhém hledání a přemýšlení jsem narazila na pana doktora MUDr. Jiří Bayera.Musím vám říct že všechno šlo od začátku na jedničku, telefonická domluva, emailová domluva skrz cenu a co bude vše potřeba (velkou výhodou vidím i to, že vám klinika obstará všechny testy pokud o to stojíteTýden před jsem absolvovala všechny testy, které dopadli v pořádku, pak už nastal jen ten den D.Poprvé jsem se měla setkat s panem doktorem, musím vám rict, že výběr podle mě velice skvělý, velmi sympatický a chápavý doktor který, tomu velmi rozumí a kterému jsem od první chvíle věřila že ví co dělá. I přes to, že jsem se do včerejšího dne nerada koukala do zrdcadla a vycítil to i pan doktor, musím říct že 30minutové utrpení stálo za to. Sice ještě ležím na klinice, zatím úplně bez bolesti. A také kde se o vás velmi skvělé postarají, velmi milý přístup sestriček, bohatá nabídka jidla, popřípadě když je třeba i léky na bolest a mnoho dalšího .Nevybrala bych jinak, skvělý zážitek i na operačním sále se skvělým anesteziologem (který se vám představí ještě těsně před operací a zjistí si o vás co nejvíce informací) , s milou slečnou se sobými uši a milou 3 sestřičkou a hlavním doktorem J.Bayerem .Za mě nezapomenutelný zážitek a jak řekl pan doktor ,,věřím že to spolu zvládneme " a už teď vím že se mám na co těšit a po 3 týdnech konečně uvidím ten neuvěřitelný rozdíl. Se kterým, se ráda podělím aby ti,co do teď váhají konečně přestali,protože vážně nebudou litovat.Moc děkuji celému personálu jací jsou v dnešní době protože ,už to není všude zvykem.❤A za zmínku také stojí sestřička Kristýnka která je vážně skvělá, a dalším skvělým sestřičkám .Děkuji Forme Clinic a přeji vám spoustu stejně spokojených zákazníků.A velké díky patří také slečnám na recepci, často už nenarazíte na tak usměvavé slečny 💖S pozdravem K.P
Lucie Hudec
Lucie Hudec
10:11 15 Feb 24
Na Forme Clinic jsem byla operovana od externiho chirurga. Mohu ohodnotit tedy pouze kliniku a osetrovatelsky Personal.Protože jsem se bala a byla jsem znacne nervózní, klidny, ochotny a milý přístup sestricek a zdravotního bratra mě moc pomohl a uklidnil.Pokoj krasny, čistý, prakticky. Snídaně výborná, přesně přizpůsobena požadavkům pacientek.Moc pěkná klinika a příjemný personál!
Tereza Svobodová
Tereza Svobodová
11:14 06 Mar 24
Vybrala jsem si doktora Jiřího Bayera a bylo to nejlepší rozhodnutí. Pan doktor je neuvěřitelný machr a opravdu sympatický člověk, který vám udělá ty nejkrásnější prsa. Dále od žen na recepci po sestřičky které o vás pečují je to naprostá pecka. Jsou všechny tak milé, že nebudete chtít domu. Ráda bych jeste poděkovala panu anesteziologovi Alanovi Svobodovi, protože setkání s ním mě neuvěřitelně uklidnilo a krásně jsem se probudila do skvělé nálady. Je to naprostá špička. Celá klinika je neuvěřitelná. Moc vám všem děkuji za až kamarádský přístup, budu na vás všechny vzpomínat jen v tom nejlepším.
Veronika Davidová
Veronika Davidová
05:53 11 Nov 23
Pred třemi týdny jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Michala Dychuse. Pred prvotní konzultací jsem nebyla jeste stoprocentně přesvědčena o tom zdali zákrok skutečně někdy podstoupim. V prvni konzultaci jsem hledala jen radu a doporučení, co a jak je pro mě vlastně vhodné s tím, že se později rozhodnu, zda je augmentace vůbec něco pro mě. Pan doktor Dychus mě ale svým vřelým, přátelským a lidským přístupem přesvědčil, že pokud augmentaci podstoupim, bude to právě u něj, protože mi lidsky strašně sedl. Celá hospitalizace, operace a všechno proběhlo skvěle. Celý tým Vás v den zákroku podporuje, kdyz citi, ze se treba malinko bojíte. Po zákroku se radují z výsledku naprosto bezelstně a přátelsky s Vámi. Člověk se tam cítí vážně jako doma. Rada bych touto recenzi ještě jednou poděkovala, za svuj splněny sen.A všem ženám, které váhaji tak jako ja pred operaci teď uz hrdě říkám - na nic nečekejte a zvolte Forme Clinic❤️
Ivanka Jankovicova
Ivanka Jankovicova
15:34 07 Sep 23
Dobrý den, před 14 dny jsem podstoupila redukci prsou a nemohu říct nic jiného, než že jsem z přístupu kliniky, pobytu, i výsledku operace nadšená.Mudr. Dychus má zlaté ruce i skvělý přístup k pacientům, vše řádně vysvětlí a zodpoví všechny otázky.Stejně tak je milý a profesionální i ostatní personál FORMÉ clinic.Prostě se každý den probouzím s krásným pocitem a jen lituji, že jsem nešla na zákrok dříve. Děkuji a ať se daří ve vaší krásné práci.
Simona Směšná
Simona Směšná
19:42 27 Jun 23
Hollywood peeling jako skvělý booster pro moji pleť, který dnes proběhl v úžasných prostorách #formeclinic. Ošetření trvalo cca 30 minut, takže nezabere moc času a výsledek si můžete užívat ihned bez dlouhých hodin, kdy je pleť plná červených skvrn. Celý proces ošetření mi byl vysvětlen předem, a proto se nebylo čeho bát. Ošetření není sice plně relaxační, ale také není bolestivé a je velmi efektivní. Pleť byla ihned rozjasněná a póry na první pohled stažené, což opravdu doporučuji všem, které trápí mastnější pleť, rozšířené póry, nebo mají pocit, že jejich pleť potřebuje pořádný restart. 🙂
Eduard Bern
Eduard Bern
13:19 23 Feb 23
Maximalní spokojenost s Formé ClinicSlečny na recepci velmi příjemné a sestřičky sympatické a laskavé.Zákrok /plastika dolnich víček/mi prováděla Mudr.Jana BartoškováZe zákroku mám skvělý pocit.Pani doktorka je nejen výtečný chirurg,ale i člověk jako takový.Od prvního okamžiku jsem věděl ,že jsem ve správných rukou.Pani doktorce Bartoškové zdárně asistoval jeji manžel Dominik Bartoška.Tak sehraný tým jsem dlouho nezažil.Oba dokazali svého pacienta naladit tak,že se zákrok stal defacto příjemným zážitkem.Mohu jen vřele doporučitDěkuji a přeji mnoho spokojených klientůS pozdravem Eduard BMaximum satisfaction with Formé ClinicThe ladies at the reception are very pleasant and the nurses are nice and kind.The procedure / plastic surgery of the lower eyelids / was performed by Mudr. Jana BartoškováI have a great feeling about the operation. The doctor is not only an excellent surgeon, but also a person as such. From the first moment, I knew that I was in the right hands. Dr. Bartošková was successfully assisted by her husband Dominik Bartoška. I have not experienced such a well-coordinated team for a long time. Both proved tune your patient in such a way that the procedure has become a defacto pleasant experience.I can only warmly recommendThank you and I wish you many satisfied clientsBest regards, Eduard B
Yvetta Hantschova
Yvetta Hantschova
14:13 21 Feb 24
Před pár lety jsem podstoupila ve Formé Clinic facelift obličeje.Byla jsem velice spokojená, protože zde pracují sympatičtí a zkušení lékaři na profesionální úrovni, kteří s Vámi před zákrokem vše podrobně zkonzultují.Na této klinice je klidná domácí atmosféra, která je nezbytná pro Vaší vnitřní pohodu. Je to zásluhou příjemného a vstřícného personálu, na který se můžete bez obav spolehnout.Formé Clinic rozhodně doporučuji !!!
Soňa Kracíková
Soňa Kracíková
06:26 24 Aug 23
21.8.2023 - augumentace prsouMoc bych chtěla poděkovat celému personálu Forme Clinic. Děvčata z recepce Vás i po ránu přivítají s úsměvem,takže se cítíte příjemně hned při vstupu. Velké díky patří sestřičce Kláře. Opravdu skvělý člověk. Kéž by každá sestřička byla alespoň z poloviny taková. Ostatní sestřičky samozřejmě také super,ale s Klárou jsme přeci jen byly více v kontaktu přes den.Koho musím hrozně vyzdvihnout je pan anesteziolog Alan Svoboda. Skvělá práce, pořád nemůžu uvěřit tomu,že jsem vůbec v nějaké anestezii byla. Po probuzení čilá,bez jediného příznaků toho,že se vůbec něco dělo. Příjemný už od prvního kontaktu. Prostě vás miluju😁 Neskutečně lidský přístup.A samozřejmě to největší díky patří panu Dr. Bayerovi. . Na to,jak jsem nerozhodný člověk,si se mnou skvělé poradil. Nevím jak to udělal,ale cítím se dobře,bez bolesti a už se jen těším až se vše vyklube jak má.Co se týká kliniky samotné - čistá,voňavá,super strava - prostě jsem se cítila velmi dobře od začátku do konce.Všem moc moc děkuji a doporučuji všem,kdo váha,zda si vybrat tuto kliniku.
Pavlína Mosiurczáková
Pavlína Mosiurczáková
11:18 21 Apr 23
Ráda bych se podělila o své nadšení z mé operace prsou ve Formé Clinic v Praze. Trvalo mi roky, než jsem se rozhoupala, kde mám augmentaci podstoupit. Po prostudování mnoha recenzí a zkušeností od jiných klientů jsem se objednala na konzultaci k MUDr. Lhotskému, se kterým jsem již měla zkušenosti s operacemi zápěstí ve Vysokém na Jizerou. Musím říct, že jsem udělala své nejlepší rozhodnutí v životě - ať už ve výběru kliniky, tak ve výběru operatéra. Personál od recepce, přes lůžkové oddělení až po operační sál je naprosto profesionální. Přátelský přístup, výjimečný servis a luxusní prostředí kliniky ve Vás probouzí pocity naprostého klidu a vyrovnanosti - veškeré své obavy tak “zahodíte” hned venku před branami kliniky. Pan MUDr. Lhotský je velmi starostlivý a pečlivý, a i následující dny po operaci jsme spolu nadále v kontaktu a sledujeme můj stav po operaci. Jestli ještě váháte, tak se běžte přesvědčit na vlastní kůži při osobní konzultaci ♥️PS. s sebou stačil jen malý batůžek, vše bylo na klinice k dispozici zdarma (včetně pooperačního balíčku).
Eli Valentova
Eli Valentova
19:49 18 Jun 23
Na OP nosu jsem tu byla 2x, vroce 2017 a 2018 u pana doktora Vaška a táhne se to dodnes. Po OP mám perforaci nosní přepážky, která způsobuje piskání při nádechu, takže se vůbec nevyspim a rozčiluje to i přes den. Na noc si tam musim strkat - přilepovat kousek papírového ubrousku, aby pískání přestalo já se mohla vůbec vyspat. Dále je po OP deformovaná levá nosní dírka, takže se mi i špatně dýchá a i ta deformace se podilí na tom pískání. Nos je stále ucpaný, hlavně kde je klimatizace (dřív mi nevadila), nyní jsou vysušené nosní průchody, suché krusty a krvácení. Po 1,5 roce jsem vytáhla zapomenutou nit, která začala vykukovat, před tím nebyla vidět, jen občas to v tom mistě bolelo a otékalo. Co se týče perforace, odpověď z kliniky Formé zněla, že se mám obrátit na ORL kde žiji (nežiji v ČR) který to v rámci mého pojištění opraví. Na ORL klinice mi sdělili, že perforaci v rámci pojištění opraví,ale deformaci levé nosní dirky si musim uhradit sama. Na OP jsem se dostala až v červenci 2022 (kvůli koroně mě 2x odložili termín), ale bohužel to nedopadlo dobře. Chrupavka z ucha měla být implantována, ale nešlo oddělit slizniční vrstvy od sebe a bylo to prorostlé, takže uzavření perforace nebylo možné. Zbytečná operace, nyní je dírka větší, teď už spiš dira a čeká mě další návštěva jiné kliniky, pravděpodobně umělá nosní přepážka, jestli to bude vůbec možné opravit. Posilala jsem do Formé lékařskou zprávu po zákroku z ORL, jak jsem dopadla, ale odpověď už žádná, po té posilám další email a také odpověď žádná. Prosím, kdo se chystáte na OP nosu, rozmyslete se dobře, jestli vám stojí za to, si zničit život a dát za to peníze. Mě to stálo ve Formé celkem 98500 KČ
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️