Onur Ozel Dental Clinic

Onur Ozel Dental Clinic Antalya klinika 1

Onur Ozel se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2010 a nachází se v turecké Antalyi. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Stomatologická klinika Onur Ozel, Antalya, Turecko

Stomatologická klinika Onur Ozel Dental Clinic se nachází v Antalyi a nabízí širokou škálu stomatologických ošetření a zákroků, jako jsou: zubní implantáty all-on-4, zubní implantáty all-on-6, zubní implantáty all-on-8, zubní korunky, zubní dýhy, zubní můstky, zubní výplně, ortodoncie, ošetření kořenových kanálků, bělení zubů, extrakce zubů, extrakce zubů moudrosti a mnoho dalších. To vše za dostupné ceny s využitím nejmodernější technologie a týmu zubních specialistů.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Extrakce zubů
Chrániče zubů na míru
Plánování kořenů
Plombování zubů
Koronární rekonstrukce
Ošetření kořenových kanálků
Extrakce zubu
Bělení zubů
Zubní korunka
Transplantace vedlejších nosních dutin
Zubní implantát
Zub
Zubní prohlídka
Zubní konzultace

Služby

Wifi zdarma
Tlumočnické služby
Konzultace přes internet
Parkování
Telefon na pokoji
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Antalya – Země: Turecko – Založeno v roce 2010
Akreditace: Neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, němčina, turečtina


Recenze na Clinique Hekimi Onur Özel

Zehra Ergünşah
Zehra Ergünşah
19:36 10 Jan 24
Jsem skvělým zubařem již 20 let.Je to lékař, který je bez váhání konzultován jako člověk i jako profese.Děkuji.
Mr Ashoori
Mr Ashoori
08:35 06 Sep 23
Dr.Onur Ozel ⭐⭐⭐⭐⭐Profesionální, milý, čestný a férový lékař🏅🏅🏅🏅🏅❤️❤️❤️❤️Moje žena a já jsme cestovali z Amsterdamu do Antalye kvůli implantátům a zubním pracím, zpočátku jsme byli doporučeni ke špatnému lékaři, utrpěli jsme mnoho ztrát, byli jsme nuceni zůstat v Antalyi déle než 40 dní, hotelové poplatky, ztracený čas, bolest a infekce. a duši a ducha, kteří byli ztraceni, a nenapravitelné škody, které nám byly způsobeny.Ale v posledních dnech naší cesty jsme byli seznámeni s panem doktorem Ozelem, kterého jsme si přáli poznat od prvního dne, co předchozí lékař nedokázal za více než 40 dní, dokázal za méně než 5 dní a ve 2 sezeních s nejlepší kvalitou a odborností. dát.Pane doktore, já i moje žena jsme Vám moc vděční a po roce na Vaši laskavost a profesionalitu budeme stále vzpomínat.👍Bůh žehnej vám a vašemu životuHodně štěstí 🙏❤️💐
alp eren aytac
alp eren aytac
11:44 25 Nov 22
Skvělý lékař, podává informace krok za krokem, dělá všechna naše zubní ošetření pro rodinu, děkuji, je to místo, kam můžete jít bez přemýšlení.
Elif Dicle Güngör
Elif Dicle Güngör
08:10 11 Jun 22
Je to jediná adresa, na kterou půjdu se zavřenýma očima. Bezbolestný, bezbolestný lék, který úzkostlivě zasahuje do svého pacienta, který svou práci dělá s láskou, je vynikajícím dílem. Je jedním z mála lékařů, kteří kladou důraz na estetiku a stejnou pečlivost prokazují všem svým pacientům.Vřele doporučuji. Ujišťuji vás, že z Onura Beye vyjdete s úsměvem. Jeho tým i on sám jsou nesmírně přátelští a pohostinní a je to ten nejlepší lékař, který si za svou prací stojí až do konce. Pokud na tuto zprávu narazíte a odejdete bez potřeby další adresy, jednou mi poděkujete. Šťastné zdravé úsměvy 😁
ozan
ozan
14:19 30 Mar 23
Měl jsem skvělou zkušenost v zubním lékařství! Pan doktor se postaral o navození pohodové atmosféry a vše velmi podrobně vysvětlil. Rozhodně pana Onura doporučuji!
Hulya Ozmutlu
Hulya Ozmutlu
10:06 18 Apr 23
S panem Onurem jsem se seznámil před 2 lety a jsem s ním, jeho kolegy a jeho klinikou velmi spokojen. Je to opravdu lékař, který je odborníkem ve svém oboru, zkušený a uklidňující vás. Je to milý, zdvořilý a usměvavý lékař, který vám při vyšetření řekne o vašem problému, krok za krokem vás informuje o tom, co dělá během procesu léčby. Po krátkém vyšetření velmi dobře ví, jaký máte problém a co dělat a zahájí léčebný proces dle vašich potřeb. Můžete jít a s klidem důvěřovat panu Onurovi 🙂
cucky cucky
cucky cucky
05:27 24 Aug 23
Jsem naprosto nadšený z léčby, kterou jsem dostal od Dr. Onur Özel obdržel. Od začátku do konce byl zážitek prvotřídní.Celý tým byl velmi přátelský a vstřícný. Jakmile jsem vstoupil do praxe, cítil jsem se vítán a v dobrých rukou. Zaměstnanci na recepci byli vždy přátelští a nápomocní.Dr Onur Özel sám je vynikající zubař. Vzal si spoustu času na projednání mých obav a obav. Jeho odbornost a empatie mi dodaly jistotu, že jsem v těch nejlepších rukou. Podrobně mi vysvětlil kroky léčby a během celého procesu mě dobře informoval.Cvičení je vybaveno nejmodernější technologií, díky které je proces ošetření efektivní a příjemný. Prostory jsou čisté, dobře udržované a nabízejí uvolněnou atmosféru. Během ošetření jsem se vždy cítila pohodlně a bylo o mě dobře postaráno.Výsledek mé léčby předčil má očekávání. Dr Onur Özel opravdu odvedl skvělou práci a zlepšil můj úsměv. S konečným výsledkem jsem více než spokojen a mohu ho bez výhrad doporučit.Mnohokrát děkuji dr. Onurovi Özelovi a celému týmu za vynikající podporu. Určitě zůstanu Vaším pacientem a těším se na další návštěvu.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️