Jordan University Hospital

Jordan University Hospital Ammán klinika 1

Jordan University Hospital se specializuje na kosmetickou chirurgii a MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1994 a nachází se v jordánském Ammánu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Jordan University Hospital, Ammán, Jordánsko

Jordan University Hospital (JUH) je přední fakultní nemocnicí v Jordánském hášimovském království. Jako vedoucí nemocnice je JUH také první nemocnicí v arabském regionu, druhou na Blízkém východě a osmnáctou na světě, která získala akreditaci Joint Commission International (JCI).

Po celá čtyři desetiletí své existence se JUH snaží poskytovat Jordáncům, Arabům a občanům sousedních zemí ušlechtilé poselství a jasnou vizi založenou na péči o pacienty. JUH má také jasné cíle zaměřené na poskytování všeobecné a specializované lékařské péče, rozvoj vědeckého a lékařského výzkumu a vzdělávání studentů zdravotnických fakult Jordánské univerzity a dalších jordánských a arabských univerzit v oborech lékařství, stomatologie, ošetřovatelství, farmacie, rehabilitačních věd a dalších oborů souvisejících se zdravotnictvím. Kromě toho JUH nabízí technické vzdělávání a kvalifikaci potřebnou pro lékařské a zdravotnické profese na národní a arabské úrovni.

Jsme rádi, že vám prostřednictvím těchto webových stránek můžeme nabídnout informace o nemocnici, jejím rozvoji, vizi, poslání, cílech a odborných lékařských službách poskytovaných pacientům a návštěvníkům.

V tomto prestižním zdravotnickém ústavu jsme zajistili, aby všechny sekce a oddělení byly vybaveny nejmodernějšími zdravotnickými přístroji a zařízeními. JUH stojí v čele nepřeberného množství chirurgických a lékařských zákroků, včetně chirurgické léčby epilepsie, operací mozkových nádorů a cévních mozkových vad, kochleárních implantátů, operací vrozených vývojových vad u dětí, plastickou chirurgii, transplantaci kostní dřeně u dětí i dospělých, endoskopii gastrointestinálních kapslí, laparoskopickou bariatrickou chirurgii a liposukční přístroje, léčbu neplodnosti a IVF a léčbu rizikového těhotenství. Nemocnice rovněž zřídila laboratoř pro poruchy spánku a psychiatrické oddělení.

JUH zahrnuje všechny hlavní specializace a lékařské a klinické podobory obsahující (64) různých oborů. Kromě toho, že ročně ošetří více než půl milionu pacientů, provede ročně kolem dvaceti tisíc chirurgických operací. Nemocnice značně zvažuje význam lékařské turistiky pro arabské i nearabské pacienty, kterých je ročně kolem devíti tisíc z více než 25 národností.

Vzhledem k rostoucí poptávce po zdravotní péči na národní i arabské úrovni a vzhledem k tomu, že nemocnice přispívá k podpoře jordánského zdravotnického systému v oblasti lékařské turistiky, byla vytvořena nová sekce soukromých apartmánů. Skládá se z (20) soukromých apartmánů a (3) královských apartmánů s lékařskými a hotelovými službami na vysoké úrovni.

Je naší odpovědností a závazkem poskytovat našim pacientům ty nejlepší lékařské služby na úrovni, kterou nabízejí nejlepší nemocnice na světě. Díky tomuto úsilí získala nemocnice několik národních a celosvětových akreditací za kvalitu a vynikající služby.

Naposledy JUH získala akreditaci od Joint Commission International (JCI), byla jí udělena recertifikace od Mezinárodní organizace pro standardy, analýza rizik a kritických kontrolních bodů (HACCP) a Rady pro akreditaci ve zdravotnictví (HCAC), což jsou čestné medaile a pobídka pro nemocnici, aby pokračovala na cestě k dokonalosti.”


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Rekonstrukce prsou
Otoplastiky
Plastická operace nosu
Ošetření jizev
Abdominoplastika

MAP / IVF
Umělé oplodnění
Zmrazení vajíček
Zmrazení embryí
Posouzení plodnosti
Hormonální testování
IVF – oplodnění in vitro
Konzultace k IVF
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny

Jordan University Hospital vám nabízí :

Ubytování v rodině
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace v hotelu
Tlumočnické služby
Služby prádelny
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Ammán – Země: Jordánsko – Založeno: 1994
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️