Dr Molnar Clinic

Klinika Dr. Molnara Budapešť klinika 1

Dr Molnar Clinic se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1971 a nachází se v Budapešti v Maďarsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Klinika Dr. Molnara, Budapešť, Maďarsko

Dr. Miklos Molnár, MD, je certifikovaný chirurg, který se specializuje na estetické operace s využitím nejmodernějších postupů s důrazem na přirozený vzhled na základě brazilského školení.

Dr. Molnár se snaží poskytovat svým pacientům výjimečnou lékařskou péči a zároveň nabízí své odborné znalosti ve všech oblastech tvarování těla, omlazení obličeje a mužské plastické chirurgie.

Mezi nejčastější zákroky prováděné na klinice patří úprava prsou a prsní implantáty, ale doktor Molnár a jeho tým mají zkušenosti se všemi zákroky plastické a estetické chirurgie. V současné době vede tým 30 zkušených pracovníků na velké moderní klinice v centru Budapešti.

Klinika má 7 konzultačních místností, 2 operační sály a 15 lůžek pro pacienty. Je známá svými vynikajícími službami, špičkovou technologií, certifikovaným plastickým chirurgem a kvalitní individuální péčí před operací i po ní.

Při objednání více zákroků současně jsou k dispozici slevy a tyto zákroky lze často absolvovat během jediné návštěvy. Většina zahraničních pacientů, kteří navštěvují Dr. Molnara, využívá těchto slev, které mohou činit až 40 % ve srovnání s rezervací zákroků samostatně.


Specializace kliniky:

Molnar: estetická chirurgie
Výplň kůže
Ošetření vrásek
Blefaroplastika
Otoplastiky
Labiaplastiky
Genioplastika
Liposukce
Gynekomastie
Zvednutí krku
Rhinoplastika
Brachioplastika
Pozvednutí prsou
Zmenšení prsou
Implantáty lýtek
Cervikofaciální lifting
Genioplastika
Brazilský lifting
Pozvednutí hýždí
Lifting stehen
Prsní implantáty
Hýžďové implantáty
Operace po porodu
Zvedání těla
Konzultace plastické chirurgie
Abdominoplastika

Dr Molnar Clinic vám nabízí :

Transfer z letiště
Ubytování pro rodiny s dětmi
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Přenos lékařské dokumentace
Zdravotní cestovní pojištění
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Budapešť – Země: Maďarsko – Založeno: 1971
Akreditace: neznámá – Mluvené jazyky: angličtina, francouzština, němčina, maďarština, italština, portugalština, ruština, španělština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️