Clinica Foguet

Klinika Clinica Foguet Alicante 1

Clinica Foguet se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2004 a nachází se ve španělském Alicante. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Clinica Foguet, Alicante, Španělsko

Klinika Clinica Foguet se nachází v nemocnici Quiron Torrevieja a k provádění chirurgických zákroků využívá zdravotnické zařízení nemocnice. Klinika nabízí vysoce kvalitní kosmetické zákroky, jako je lifting obličeje, blefaroplastika, rinoplastika, operace prsou, implantáty lýtek, operace břicha, liposukce, botox, mezoterapie, implantáty hýždí, náprava plešatosti a operace brady a tváří.

Nemocnice Quiron Torrevieja je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které jsou v současné době k dispozici. V týmu pracují vysoce kvalifikovaní zdravotníci a klinika dodržuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Clinica Foguet sdružuje tým zkušených odborníků, kteří nabízejí všechny zákroky za přijatelné ceny a vítají místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Ošetření vrásek
Vyplňování pleti
Ošetření jizev
Otoplastiky
Rhinoplastika
Pozvednutí prsou
Zmenšení prsou
Prsní implantáty
Cervikofaciální lifting
Konzultace plastické chirurgie
Abdominoplastika

Clinica Foguet vám nabízí :

Wi-Fi zdarma
TV na pokoji


Město: Alicante – Země: Španělsko – Založeno: 2004
Akreditace: Žádné informace – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, španělština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️