Hopital Prive Marrakech

Soukromá nemocnice Marrakech Klinika Marrakech 1

Hopital Prive Marrakech se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1980 a nachází se v Marrákeši v Maroku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Hopital Prive Marrakech, Marrákeš, Maroko

Hopital Prive Marrakech je multidisciplinární nemocnice nabízející služby v oblasti endokrinologie, gastroenterologie, neurologie, urologie, všeobecného lékařství, chirurgie, revmatologie a mnoha dalších. Nemocnice disponuje 171 lůžky a je plně vybavena několika zobrazovacími centry, 10 operačními sály, fyzikálním rehabilitačním centrem, detoxikačním centrem, léčebnými centry pro kardiologii, oftalmologii, endoskopii a další oblíbené oblasti medicíny.

Snaží se svým pacientům poskytovat co nejbezpečnější a nejkvalitnější péči. Nemocnice má renomovaný tým specializovaných lékařů, kteří přijímají místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Brachioplastika
Lifting těla
Brazilský facelift
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Rekonstrukce prsou
Zmenšení prsou
Zvedání obočí
Hýžďové implantáty
Výplň kůže
Cervikofaciální lifting
Liposukce
Ošetření jizev
Zvedání stehen
Ošetření křečových žil
Abdominoplastika

Hopital Prive Marrakech vám nabízí :

Transfer z letiště
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Zdravotní pojištění
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Rezervace taxi
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Telefon na pokoji
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Marrákeš – Země: Maroko – Založeno v roce 1980
Akreditace: Žádné informace – Mluvené jazyky: arabština, angličtina, francouzština


Recenze na Hôpital Privé de Marrakech HPM

Houssam Ramzi
Houssam Ramzi
00:06 31 Dec 23
Moje žena byla na této klinice operována, je to neuvěřitelné, všechny ženy jsou vybaveny na svou práci Opravdu soukromá nemocnice s velmi příjemnou obsluhou a profesionálním personálem na vysoké úrovni, nemluvě o sympatiích, kvalitě příjmu, orientaci...atd , všech zaměstnanců. Zkrátka tyto nemocnice (kliniky) u nás potřebujeme.DÍK
fabio giacomo sardini
fabio giacomo sardini
15:15 27 Dec 23
Jsem povoláním novinář, jmenuji se Fabio Giacomo Sardini, jsem Ital a mám také dům v Marrákeši - 27. října 2023 v 7:30 mě doprovodili na pohotovost Vaší kliniky a hned mě přivítali na nezbytné vyšetření , měl jsem silné bolesti na levé straně zad a okamžitě mě napojili na IV pro zmírnění bolesti - bylo provedeno EKG - TDM ABDO-PELVna konci všech těchto vyšetření byla diagnoza KAMENY LEDVINY.Propuštěn jsem byl po 5 hodinách a tedy ve 12.30 hod.Poděkoval jsem všem lékařům, kteří mě následovali, za moji péči, ale především jsem chtěl osobně poděkovat paní LAILA TAFGUI, zdravotní sestře, která mi asistovala s profesionalitou a péčí, s jakou jsem se v italské nemocnici ještě nesetkala. OPRAVDU VELMI DOBRÉ
Mohamed Farid Dadouchi
Mohamed Farid Dadouchi
08:52 01 Aug 21
Moje zkušenost v této nemocnici, i když jsem se fyzicky snažila, byla velmi uspokojivá. Jednotka intenzivní péče, na kterou jsem byla přijata, je velmi dobře vybavená. Tým lékařů je úžasný a naprosto oddaný. Tým technické podpory (sestry) je přátelský a dostupný 24 hodin denně.Děkuji celému týmu za péči a dostupnost.
Raja Alaoui
Raja Alaoui
11:26 20 Jul 22
Velké poděkování posílám této nemocnici, která se o mě 3 dny ve dne v noci s nezištnou profesionalitou starala. Kompetentní, starostlivý, lidský, trpělivý, velkorysý a vřelý tým. Z celého srdce jim děkuji a přeji jen to nejlepší.
Mariana Gajja
Mariana Gajja
17:15 06 Jul 23
Dne 26.05.2023 jsem podstoupil operaci rukávu v centru obezity HUPM Dr. Guillaudem a Dr. Rebbanim (zažívací chirurgové; nejlepší!!!)Můj úplně první kontakt byl s Othmanem, mým průvodcem, kterému upřímně děkuji za jeho čas; Mít ji po svém boku mě hodně uklidnilo.Na HUPM jsem pro pohodlí udělal i všechna vyšetření nutná k operaci. Všechny týmy, se kterými se setkáváme, jsou špičkové.Moje hospitalizace proběhla velmi dobře hamdoullah. Zůstal jsem ve velmi prostorném, dobře vybaveném a čistém apartmá.Sestřičky byly během mého pobytu velmi pozorné.Všem patří velký dík a gratulace k lidskosti, kterou propouštíte.
Ouarki Yassin
Ouarki Yassin
20:09 08 Jan 24
Na této klinice jsem měl se svou rodinou výjimečný zážitek. Nejprve bych chtěl vyjádřit spokojenost se sestřičkou, která moji manželku na operaci připravila a zvláštní poděkování patří nočním sestrám. Co se týče administrativních služeb, jsou vyhovující, ale bylo by vhodnější mít někoho k dispozici a stálého během polední pauzy. Pediatr byl milý a profesionální. Pokoje jsou prostorné, nicméně úklid dvakrát denně a přidání pytlů na odpadky do pokojů by bylo prospěšné. Celkově jsme já i moje rodina se službami kliniky spokojeni.
Mithun Pramanik
Mithun Pramanik
03:35 28 Oct 23
Byl to neuvěřitelný zážitek z pouště, jaký jsem kdy zažil. Horké počasí s hořícím pískem, jemně se pohybujícími velbloudy bude v mé mysli vždy spojeno s Marokem
Ahmed Ghanmi
Ahmed Ghanmi
14:34 01 Feb 24
S politováním musím vyjádřit své rozhořčení nad nedodržováním termínů.Po domluvě s praktikem 1 hodinu J. To poslední mi trvalo asi hodinu a půl a to svědčí o nedostatku etiky.Doufám, že se to nebude opakovat.
Ambulances Maroc
Ambulances Maroc
14:20 18 Jan 23
Před 2 dny jsem volala na kliniku bez odezvy. Žádný přístup k připojení k řediteli. Opravdu to není profesionální a je to ps vážné
Rachidi Charafeddine
Rachidi Charafeddine
10:18 05 Apr 23
Důrazně nedoporučuji tuto nemocnici, protože mají nejhorší administrativu na světě. Nikdo nezná jeho práci, banda neschopných a dobrodruhů.Alláh jakhod fihoum l7a9 3la tsakhsikha li sekhskhouna.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️