Mdental Clinic Hungary

Mdental Clinic Hungary Budapešť klinika 1

MDental Clinic Hungary se specializuje na zubní péči. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2011 a nachází se v Budapešti. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny za zákrok v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Medicover Dental Clinic Maďarsko, Budapešť, Maďarsko

MDental Clinic Hungary byla založena v roce 2011. Klinika je vybavena pěti ošetřovacími místnostmi, operačním sálem, VIP čekárnou a vlastní zubní laboratoří pro výrobu korunek, můstků, fazet a zubních náhrad na míru.

Laboratoř používá implantáty Nobel Biocare a AlphaBio a nabízí porcelánové a zirkonové korunky. Pro přesnou diagnostiku a plánování léčby se používá digitální panoramatický rentgen a 3D zobrazování. Na klinice pracuje 13 zubních lékařů, kteří se specializují na kosmetickou stomatologii, všeobecnou stomatologii, ústní chirurgii, ortodoncii a parodontologii.

Zubní lékaři kliniky ročně ošetří více než 10 000 pacientů s důrazem na implantologii a ústní chirurgii. Zahraniční pacienti mají k dispozici dvě čekárny a VIP salonek. Vícejazyčný personál nabízí podporu v angličtině, francouzštině a němčině. K dispozici jsou bezplatné konzultace, které zahrnují posouzení stavu, panoramatický rentgenový snímek a vypracování léčebného plánu. Práce je garantována po dobu jednoho až tří let v závislosti na zákroku.

Klinika získala platinovou akreditaci od Global Clinic Rating, jediného mezinárodního, nezávislého, oborového měřítka pro standardy zdravotnických klinik a spokojenost pacientů. Tato akreditace znamená, že MDental Clinic patří mezi 20 nejlepších zubních klinik na světě.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Plánování kořenů
Dětský zubní lékař
Zubní pečetě
Zubní šperky
Čištění zubů
Extrakce zubů
Zubní výplně
Chrániče zubů na míru
Zubní skenování
Korono-radikulární rekonstrukce
Extrakce zubů moudrosti
Ošetření kořenových kanálků
Apikokektomie
Apikální resekce
Extrakce zubu
Ošetření dásní
Zubní kroužky

Inlaye / onlaye zubní protézy
Zubní dýhy
Transplantace kostí
Zubní můstek
Zubní korunka
Bělení zubů
Gingivektomie
Zub
Transplantace dutin
Zubní implantát
Hybridní protéza na implantátech
Retenční tyč pro implantáty
All-on-4
All-on-6
Zubní prohlídka
Zubní rentgen
Zubní konzultace

MDental Clinic Hungary vám nabízí :

Transfer z letiště
Rezervace letenek
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převoz lékařských záznamů
Telefon na pokoji
Rehabilitace
Překladatelské služby


Město: Budapešť – Země: Maďarsko – Založeno v roce 2011
Akreditace: ISO 9001:2008 – Jazyky, kterými se mluví: angličtina, dánština, francouzština, němčina, ruština


Recenze zubní kliniky Medicover

belkacem benotmane
belkacem benotmane
08:39 10 Nov 23
Profesionální, přátelské Vynikající zacházení od začátku do konceOd Tiny po Bena a doktora Sara Ramahi, díky vám všem se mohu smát a mluvit s důvěrou.Velmi poctivé klinické ceny jsou velmi rozumné.Určitě se vrátím se svou rodinou a přáteli.Navštivte Budapešť a vyberte si tuto kliniku a nikdy nebudete litovat.
Did Pad
Did Pad
12:11 28 Nov 23
Vřele doporučuji, špičkový personál, celková a efektivní podpora, skvělý překladatel. Nejmodernější lékaři a vybavení nejnovější generace, čisté a moderní prostory. Výborné vztahy s klinikou. Měl jsem problém s protézou a byla rychle a kompletně v záruce vyřízena. Opravdu bez váhání a Budapešť je krásné město.
Amy O'Connor
Amy O'Connor
11:37 20 Sep 23
Šel jsem do Medicover do Budapešti na nějakou zubní práci poté, co mi nehoda ulomila přední zub. Můj kontakt se jmenoval Bence a nemohl být lepší, vždy mi zajistil taxi na letiště az něj, aby mi mohl poradit ohledně místní oblasti, pokrýval všechny požadované papíry pro daňové přiznání a poznámky k práci. Vždy se mi okamžitě vrátil s jakýmikoli otázkami, které jsem měl, opravdu gentleman. Měl jsem to potěšení pracovat s Dr. Adamem a Dr. Laszlem. Cítil jsem, že jim skutečně záleží na mém blahobytu, během mých procedur jsou ke mně sebevědomí a jemní. Dr Laszlo mluvil pomalu a přiměl mě, abych se cítil klidný a uvolněný (skvělý hudební vkus), vysvětlil vše způsobem, ve kterém jsem se cítil tak pohodlně a klidně. Vřele doporučuji a vyléčil můj celoživotní strach ze zubaře. Pokud potřebujete nějakou práci, přijďte sem!!
Sergio de Vendée
Sergio de Vendée
10:33 29 Sep 23
Určitě existují levnější možnosti, ale dělat implantáty při hraní ruské rulety není uklidňující. Vřele doporučuji tuto kliniku na špici profesionality a lidskosti. Špičková podpora, provedení a výsledky!Kdybychom si ve Francii mohli vzít příklad a inspirovat se jejich účinností....... Zvláštní uznání celému týmu Adama Bodnara, velké díky!!!
Marian Dempsey
Marian Dempsey
18:46 26 Sep 23
Před 7 lety jsem šel na zubní kliniku Medicover v Budapešti pro implantáty Byl jsem nervózní, vlastně jsem šel sám a jak skvělé péče mi byla věnována na každém krokua po 7 letech jsem stále velmi šťastný.Takže jsem byl plný důvěry, když můj partner potřeboval kompletní sadu implantátů. Paulův šťastný úsměv měl 3 fázeMoc děkuji Adame, jste opravdu úžasný zubní lékař a veškerý personál, který poskytuje tak skvělé služby. Mnoho lidí se podílelo na dosažení toho šťastného úsměvu a vytvoření takové přátelské atmosféry. Zvláštní poděkování Bensovi za to, že se o nás tak dobře staral. Opět další úžasný zážitek. Děkuji marian dempsey 💕
Jerry Sentes
Jerry Sentes
11:44 16 Jun 23
Jaké skvělé zkušenosti jsem měl s Medicover. Jsem z Kanady a potřeboval jsem čtyři implantáty. Medicover v Budapešti jsem si vybral kvůli kvalitě a péči, o které jsem se dočetl v Recenze. Měl jsem štěstí, že jsem měl zástupce R, který byl velmi bystrý k mým potřebám. Jmenuje se Bence Csillag. Kdyby nebylo Něj a jeho ujištění, nikdy bych si je nevybral. S Jeho pomocí a recenzemi, které jsem četl, jsem věděl, že jsem se rozhodl správně. Moje zuby dopadly skvěle. Bonusem je, že můžete strávit čas v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Máte-li jakékoli pochybnosti, vyhledejte Benceho a on bude více než rád, že vyhoví vašim přáním.
Philip Kelly
Philip Kelly
14:34 12 Aug 23
Právě zpět z M-dental Budapest. Nemohu hodnotit toto místo dostatečně vysoko, vynikající péče od prvního dne.Trvalo mi to 3 návštěvy během 10 měsíců.Potřeboval jsem si nechat vytrhnout všechny zuby z horní čelisti spolu s četnými vytrženími z dolní čelisti, takže mi zbylo jen 8 přirozených zubů. Upřímně jsem očekával, že mi budou odstraněny všechny zuby, ale řekli, že těch 8 zubů by se dalo zachránit, a to se ukázalo jako pravda, což také pomohlo snížit mé náklady.Potřeboval jsem mít "vše na 6" na horní čelisti vedle 3 na 2 a 1 na 1 na dolní čelisti.Musím přiznat, že po cestě bylo několik vzestupů a pádů, ale byl jsem na takové situace psychicky připravený.Poslední den léčby byl pro mě velmi emotivní a musím přiznat, že jsem plakal radostí, když jsem poprvé viděl svůj úsměv v zrcadle.Všichni zaměstnanci byli velmi nápomocní a komunikovali se mnou v angličtině, protože nemám maďarštinu.Velký velký výkřikDr Fruzsina Gyekiczkidoktorka Andrea Raczovádoktorka Andrea KerteszováVšichni úžasní zubaři.Také všem zubním asistentům, kteří asistovali při poskytování prvotřídní péče.Nic z toho by samozřejmě nemohlo proběhnout tak hladce bez toho"Jděte do muže" pan Bence Csillag, naprostý gentleman, který za mě koordinoval vše od smluvených schůzek až po zajištění, abych dostal taxi zpět na letiště. Je absolutně základním pilířem celé operace.Už se těším na svou příští návštěvu Budapešti na každoroční prohlídku, protože nemám žádné obavy nebo obavy je znovu navštívit.I když máte strach ze zubařů nebo se bojíte nákladů, doporučil bych vám alespoň se na ně obrátit, i kdyby to bylo jen na pokec, uklidní vás!Doufám, že tato recenze pomůže každému, kdo uvažuje o rekonstrukci zubů.Philip Kelly.
Arne Materna
Arne Materna
15:09 23 Mar 24
Velmi profesionální zubní klinika. Ben mi velmi pomohl, když mi rychle domluvil schůzku, aby mi opravila korunu. Vřele doporučuji toto místo!
pirro pietro
pirro pietro
14:55 11 Oct 23
Velké poděkování patří Edit Vanyó za její profesionalitu, protože bez ní byla moje schůzka chybná a můj taxík by nebyl na letišti naplánován. Je vždy k dispozici pro jakékoli dotazy a kdykoli, věřím, že její návrat pomohl k velkému pořádku za řízení schůzek pacientů, protože to byla katastrofa. Děkuji také panu doktoru Bodnarovi Adamovi za kvalitu jeho péče a nasazení mých zubních implantátů a jeho profesionalitu mohu jen doporučit. Pietro Pirro
Peter Magro
Peter Magro
19:25 10 Aug 23
Jsem Australan, který důkladně prozkoumal MDental Budapest, než se zapojil do jejich zubních služeb.Moje zkušenost byla super profesionální, Benece Csilag, který byl mým kontaktním místem během všech mých schůzek, šel dál a dál, abych se ujistil, že jsem se cítil pohodlně, poskytoval snadné pokyny a taxi na letiště.Moje zubní lékařka Laura Zsofia je vysoce profesionální pečující a citlivá žena, která vysvětlila každý postup. Byla jemná, každá procedura byla v podstatě bezbolestná a říkám, vysoce trénovaná.Když jsem dokončil schůzky, odcházel jsem s pocitem, že jsem přítelem. Nejlepší zubař všech dob!!!MDental Clonic se může pochlubit vlastní službou zubního technika, která navrhuje a vytváří vaše korunky a implantáty – je zde skleněná stěna, kde můžete vidět techniky pracující v této moderní místnosti. Když vstoupíte dovnitř, víte, že „Udělal jsem správnou volbu, když jsem sem přišel!Nutno zmínit recepční a zubní sestry - absolutní profesionálové. VŘELE DOPORUČUJI!!!Moje práce zahrnovala 21 zirkonových korunek, 2 extrakce a 2 implantáty. Neprozradím, co jsem zaplatil, ale v Austrálii bych zaplatil 3x víc, než jsem zaplatil zde. Nyní mám zpět svou důvěru díky svému přirozeně vypadajícímu „hollywoodskému úsměvu“Z prvního e-mailu jsem poslal Beneceovi žádost o vyjádření a cenovou nabídku-(Ze Sydney jsem si vyfotil svá ústa a zuby a oni poskytli odhad, který byl docela přesný) do poslední schůzky bylo absolutní potěšení a zkušenost zabývat se prvotřídní zubní praxí. Výborně. Jak zpívala Tina Turner, „Your Simply The Best“
Tamás Pogrányi
Tamás Pogrányi
17:02 12 Apr 23
Nedávno jsem byl na zubní ordinaci na této soukromé stomatologické klinice a musím říct, že moje zkušenost byla prostě úžasná. Od chvíle, kdy jsem vešel, byl personál přátelský, vstřícný a profesionální. Cítil jsem se díky nim pohodlně a v pohodě, což je u stomatologických zákroků velká věc.Zubní chirurg, který prováděl moji operaci, byl zručný, znalý a udělal si čas, aby mi vše vysvětlil. Během procedury jsem se cítil sebejistě a uvolněně a necítil jsem žádnou bolest ani nepohodlí. Pokyny pro následnou péči byly také jasné a personál mě sledoval, aby se ujistil, že se dobře hojím.Celkově vřele doporučuji tuto soukromou zubní kliniku každému, kdo hledá kvalifikovanou, profesionální a příjemnou stomatologickou praxi. Opravdu předčily má očekávání a jsem vděčný za skvělou péči, které se mi dostalo.
Nikolaos Kallikakis
Nikolaos Kallikakis
09:13 08 Jun 23
Tato recenze přichází 7 let poté, co jsem provedl rozsáhlou práci na svých zubech (v roce 2016). Šel jsem do medicover a potřeboval jsem vytrhnout tři zuby. Požádal jsem o přidání zubních implantátů a lékař, který mě navštěvoval, byl konzultován a důrazně navrhl NEDÁVAT zubní implantáty a místo toho používat můstky. Jelikož nejsem zubař, vyslechl jsem jejich názor a zahájili jsme proces přidávání můstků. Poslední 2-3 roky jsem opět začal mít problémy se zuby v oblasti, kde byly umístěny můstky. Viděl jsem různé zubaře v různých zemích a všichni byli šokováni, kdo by mi proboha doporučil při zničení 6 sousedních zubů přidat 3 můstky! Kromě toho panoramatické rentgenové paprsky ukazují látku podobnou cementu jako zbytek v místě, kde byl umístěn jeden z mých mostů!! Teď jsem v bodě, kdy musím začít sundávat můstky a nahrazovat je implantáty. Nemůžu říct, že každý zubař v této klinice za to nestojí, ale ten, kdo mi to udělal, si nezaslouží být zubařem
B Ismahel
B Ismahel
11:32 07 Oct 23
1 hvězdička a to je moc. Všechny negativní recenze na jejich stránce nebo Facebooku jsou jimi smazány. Nevrátili se, aby nás vzali taxíkem a málem jsme nestihli let. Jakmile jsou peníze vybrány, už vám na nich nezáleží. Důrazně nedoporučuji jejich firmu.Ach ano, mám faktury z vaší kanceláře pro případ, že byste náhodou nenašli moje jméno jako u předchozích lidí
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️