Bangkok International Dental Center

Bangkok International Dental Center Bangkok clinic 1

Bangkok International Dental Center se specializuje na zubní péči. Tato klinika s akreditací JCI a certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2004 a nachází se v thajském Bangkoku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Bangkok International Dental Center, Bangkok, Thajsko

Bangkok International Dental Center bylo založeno v roce 2004 a získalo akreditaci Joint Commission International (JCI) a certifikáty ISO 9001:2008, ISO9001:2015, Thailand Trustmark a DBD Verified. Od svého vzniku se klinika stala jedním z největších soukromých stomatologických center v Bangkoku a na Phuketu.

Klinika nabízí celou řadu ošetření od zubních výplní až po zubní implantáty a specializuje se na záchovnou a estetickou stomatologii. Zubní centrum je známé tím, že ošetřuje pacienty z celého světa a nabízí balíčky ošetření, které zahrnují ubytování pro zdravotní turisty.

Bangkok International Dental Centre se nachází v sedmipatrové budově s více než 20 ošetřovacími místnostmi a více než 100 zubními lékaři. Díky nejmodernější zubní technice, zubním laboratořím přímo na místě a přísné zubní sterilizaci se klinika pyšní tím, že je jedinečným centrem s přísnou hygienickou praxí. Klinika také používá standardizované ceny za ošetření. Pacienti tak mohou získat nejlepší ošetření za nejlepší cenu.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Rentgenové vyšetření zubů
Zubní výplně
Extrakce zubů
Zubní skenování
Zubní kroužky
Extrakce zubů
Korono-radikulární rekonstrukce
Zub
Bělení zubů
Ošetření kořenových kanálků
Zubní dýhy
Zubní korunka
Zubní můstek
Zubní implantát
Rovnátka
Invisalign
Lingvální ortodoncie
All-on-4
Konzultace estetické stomatologie
Zubní prohlídka
Zubní konzultace

Nabízené služby

Wifi zdarma
Zdravotní pojištění
Rezervace hotelů
Turistický průvodce
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Restaurace


Město: Bangkok – Země: Thajsko – Založeno v roce 2004
Akreditace: JCI Accredited, ISO 9001:2008 – Jazyky, kterými se zde hovoří: čínština, angličtina, japonština, thajština


Recenze na Bangkok International Dental Center

Dustin Williams
Dustin Williams
23:43 18 Sep 23
Měl jsem tři zuby moudrosti, které bylo potřeba odstranit. Jedna byla rozbitá, další se rozpadla a třetí byla zasažena. V USA jsem čekala 6 měsíců na konzultaci, kde mi pak řekli, že musím čekat ještě déle! Nevydržel jsem déle čekat a mohl jsem přijet do BIDC třetí den cesty do Thajska. Tentýž den mi odstranili všechny 3 zuby a já cítila okamžitou úlevu. Dokonce jsem potom jel domů metrem. Očekávalo se, že mi naražený zub způsobí bolest, ale dnes je to druhý den a cítím se dobře. Můj chirurg byl tak milý a dokonce zábavný. Byl to nejlepší zubní zážitek v mém životě a nyní si mohu užít svůj výlet bez bolesti! Pokud cítíte jakékoli váhání, zda se dát zubaři do zahraničí, není třeba se obávat. Moje celkové náklady byly asi 400 $ celkem za 3 extrakce zubů moudrosti, léky proti bolesti a antibiotika. Vrátím se na úklid, než odejdu!
Amy M
Amy M
12:35 03 Jan 24
Měl jsem tady dva zuby moudrosti, když jsem se balil po jihovýchodní Asii. Upřímně řečeno, veškerý personál zde jsou absolutní andělé, tak jsem se bála vyndat zuby a dámy, které to dělaly, byly prostě úžasné. Asistentka mi celou dobu třela rameno, zatímco zubař mě uklidňoval, že bude vše v pořádku. Byla tak úžasná, neměl jsem po ní žádné bolesti, praxe je naprosto bez poskvrny, opravdu nejlepší zubař, jaký jsem kdy byl. Moc vám všem děkuji, že se o mě dobře staráte. Velmi doporučuji tuto kliniku.
Will
Will
00:29 09 Sep 23
Velmi spokojený se svými zkušenostmi. Velmi dobré zařízení, skvělý personál a velmi efektivní a přesný. Téměř nulová čekací doba na cokoliv! Také velmi dobrá cena!
鹏辉史
鹏辉史
04:40 19 Sep 22
Každý personál je velmi jemný a přátelský, dokonce i pro ne-thajské státní příslušníky. A zubař je velmi snadný a mluví plynně a srozumitelně anglicky. Dobré služby za rozumnou cenu!Každý zaměstnanec je přátelský bez ohledu na národnost! Zubař je velmi mladý bratr, který mluví plynně a srozumitelně anglicky! Chovejte se k lidem velmi slušně! Celková služba je velmi dobrá a cena je správná.Na konci vás bratříček zubaře naučí lépe si čistit zuby~
Saif Al Hinai (SAH)
Saif Al Hinai (SAH)
21:19 11 Jul 19
Vysoce profesionální v každém smyslu. Respekt a efektivita personálu předčily moje očekávání. Já a moje žena jsme k tomuto zubaři přišli ze Středního východu na doporučení mých přátel a nelituji toho. Nechali jsme se zkontrolovat konzultačním lékařem na klinice a dostali jsme plán léčby a předem jsme prodiskutovali načasování provedení a náklady. Cena je přiměřená a místo je velmi čisté. Vysoce doporučeno
ปกิตตา แสนบุดดี
ปกิตตา แสนบุดดี
10:06 01 Sep 23
Klinika je velmi čistá, paní doktorka je milá a skvěle poradí. Servisní personál dokáže rychle odpovědět na otázky. Servisní mysl je velmi roztomilá. Vrátím se k vám znovu.
Ursula Kiener Ford
Ursula Kiener Ford
10:49 14 Nov 23
Jaký podvod!! Účtovali mi 62 dolarů za jednoduché čištění zubů, které trvalo méně než 20 minut. Je to dražší než moje země. A snaží se přidat různé věci, aby z vás vzali více peněz. Vyhýbat se.
jerry clarence
jerry clarence
01:42 27 Oct 23
Není to moc dobré místo. Až tam dorazíte, donutí vás navštívit dentální hygienistku. Jen aby vám to mohli naúčtovat a pak vám řeknou, abyste se objednali k zubaři. Mohou vám tedy účtovat dvakrát, že v podstatě nic neděláte. Anglicky tam skoro nikdo nemluví a není moc nápomocný. Toto místo je spíše pro Thajce a ne pro cizince. Ale určitě budou kývat hlavami jako bambule a vezmou si peníze. Tyto dvě věci se zaručeně stanou v Bangkok International Dental Center.
John Tilton
John Tilton
07:25 30 Aug 23
Do BIDC chodím 10 let a měl jsem můstek, kořenový kanálek ​​a implantáty. Až do letošního roku jsem byl spokojený. Nicméně výlet na začátku tohoto roku byl hororový příběh. Poté, co se můj implantát infikoval, musel jsem znovu podstoupit operaci. Doktor Prakan byl chirurg. Dal mi anestetikum a okamžitě začal řezat do oblasti, než došlo k znecitlivění. křičel jsem, ale on nechtěl přestat. Jen řekl promiň.Při této návštěvě v srpnu jsem podstoupil druhou operaci implantátu. Tentokrát jsem mu řekl, aby nezačínal, dokud nebude otupělý. Ale ne, jen do mě znovu řízl skalpalem, aniž by čekal. Bolest byla neuvěřitelná. Ještě jednou se omlouvám a on pokračoval. Potom po 1 hodině řízl do mých úst, aby se kůže dostala přes ránu. To je místo, kde anestetikum vyprchalo. Tohle byla ta nejhorší bolest, jakou si lze představit. Nikdy znovu. Je to krutý řezník, který je jen netrpělivý a chce jít domů.Kromě toho, těsně předtím, než zahájil operaci implantátu, mi řekl, že náklady vzrostly o 10% od mého posledního implantátu před 6 měsíci. Žádné oznámení o zvýšení ceny vás nezasáhlo, až přiletíte a zaplatíte za letenky atd. Mohl jsem to udělat na mnoha jiných místech v Thajsku za mnohem lepší cenuTato klinika se stala chamtivou po nákladech a chirurg by neměl mít licenci. Nakupujte a vyhněte se této klinice.John
Batjin Boldbat
Batjin Boldbat
09:55 05 Apr 23
Naprosto hrozné místo. Doktoři jsou hrozní. Ani mi nekontrolovali zuby a rovnou mi zatlačili rentgenovou kontrolu a implantát. Žádná konzultace nic. Doslova se mě zeptal, jestli jsem odborník, co chci dělat. Důvodem, proč tam jdu, je konzultace a rady od nich, ne naopak.Místo je zanedbané. Prázdný. Zdá se, že lékaři dávají 0 % na obavy pacientů. Zubař není vodní park, kde si pacienti jen vyberou, co chtějí.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️