Dubai London Clinic Specialty Hospital

Speciální nemocnice Dubai London Clinic Dubajská klinika 1

Dubai London Clinic & Specialty Hospital se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 1987 a nachází se v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Dubai London Clinic & Specialty Hospital, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Dubai London Clinic and Specialty Hospital byla založena v roce 1987 s vizí poskytovat nejlepší moderní mezinárodní zdravotní péči v prostředí zaměřeném na pacienta. Nemocnice je součástí sítě Dubai London, která zahrnuje Dubai London Clinic (pobočka Dubai Festival City) a Dubai London Clinic Dental Centre.

Nemocnice má více než pětadvacet oddělení včetně gynekologie, všeobecné chirurgie, ortopedie, kardiologie, plastické chirurgie, ORL, urologie atd. Nemocnice má také endoskopické oddělení, diagnostické a zobrazovací zařízení a laboratoř.

Mezi služby, které nemocnice poskytuje cestujícím lékařům, patří pomoc s udělením víza, rezervace letenek a hotelů, transfer z hotelu na letiště, překlady zdravotnické dokumentace a tlumočnické služby.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Brachioplastika
Zvětšení prsou
Pozvednutí prsou
Brazilský lifting
Zmenšení prsou
Cervikofaciální lifting
Tělový lifting
Prsní implantáty
Rekonstrukce prsou
Zvedání obočí
Zvětšení rtů
Liposukce
Gynekomastie
Zvednutí krku
Rhinoplastika
Ošetření jizev
Zvedání stehen
Léčba křečových žil
Abdominoplastika

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Služby prádelny
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Náboženské zařízení
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Dubaj – Země: Spojené arabské emiráty – Založeno: 1987
Akreditace: JCI Accredited – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, chorvatština, francouzština, hindština, polština, portugalština, srbština, španělština


Recenze na Dubai London Clinic and Speciality Hospital

Aveline
Aveline
10:53 28 Oct 23
Já a můj manžel jsme vysoce ocenili služby, které jsme dostali od dubajské londýnské kliniky a nemocnice, zejména od doktorky Shruti a jejích sester, přes doktora Binu - po doktory Fidan a doktorku Melissu - po noční lékaře a doktora Usámu - po VŠECHNY sestry ve službě, které vypadají po nás - NICU předá sestřičkám pro naše miminko - až po admina, F&B a úklid. Bylo to hladké a skvělé ve všech aspektech 24/7! Jsme tak privilegovaní, že si na této cestě zvolili Dubai London Clinic & Hospital 🙏🏽👏🏼Jsem pravidelným pacientem dubajské londýnské kliniky a nemocnice od doby před svatbou až do současnosti, kdy mám své první dítě. Opravdu, opravdu chválím zařízení, zvláště doktora Shrutiho, abych zmínil jednoho, za to, že je víc než skvělý lékař! Její trpělivost, empatie a nadšení se přirozeně projevuje, což nás jako její pacienty udržuje motivované a klidné v našich úzkostných chvílích. Nemohu dostatečně vyjádřit svá slova pro ni za to, že mi pomohla projít cestou nové matky. Je jediná svého druhu! Nejen jako náš lékař, ale opravdu jako náš porodní partner 🤍Vřele doporučuji lékaře a zařízení! 💯
Neha Durga
Neha Durga
21:00 11 Jan 24
DLCSH bylo velmi uklidňující místo během mého druhého těhotenství. V polovině těhotenství jsem přešla k Dr. Shruti, specialistce na DLCSH, protože mi bylo navrženo cervikální steh, aby se zabránilo předčasnému porodu, což mi nebylo příliš příjemné. Dr. Shruti mě vedl profesionálně s velmi osobním přístupem během celé cesty a také mi pomohl vyhnout se předčasnému porodu bez cervikálního stehu. Během porodu a po doručení byla také pozornost a péče fenomenální. Zaměstnanci ani nepřemýšlejí, než udělají další míli v péči o své pacienty a jejich rodinu a zpříjemní cestu. Mají velmi pohodlné porodní a poporodní místnosti s velmi vyškoleným personálem, který se postará o novopečené maminky a miminka. Nemocnice je dobře vybavena veškerou moderní technologií a dobře vyškoleným personálem a má bezproblémové zásady a procesy. Vřele doporučuji.
Fasiha Khan
Fasiha Khan
14:24 11 Nov 23
Dr. Aida výborná, výborná lékařka v Dubaji, 💯 Doporučeno!!!Je ochotná naslouchat a řešit váš problém co nejkomplexnějším způsobem.Je to poprvé, co jsem se nebál soudit, je tak uctivá a díky ní se budete cítit pohodlně.Její asistentka Anam je super laskavá a maximálně vám vyjde vstříc. Společně tvoří nejlepší tým.Jako jejich pacient jsem plně spokojen a každému je doporučím pro jeho potřebu. Nejlepší 🌟
Farzanah A
Farzanah A
05:17 24 Nov 23
Nedávno jsem navštívil Dubai London Clinic se sídlem v Umme Suqeim 2 na Jumeirah Street na schůzku. Zaměstnanci byli velmi nápomocní, zdvořilí a chápaví. Uvnitř je malá kavárna a několik pečených dobrot, které si můžete koupit na počkání.Místo je tak krásné. Jedna ulice za nimi je pláž. A na silnici vpředu je musjid a restaurace.Je vidět pohled na Burj Al Arab.
Pauline Gater
Pauline Gater
14:48 04 Jul 23
Konzultoval jsem 2 kožní léze s Dr Bina Dermatologist. Je mimořádně profesionální, zaměřená na pacienta a jasně vysvětluje možnosti. Léčba byla provedena efektivně a byla účinná. Vysoce doporučeno.
Cess McSnatch
Cess McSnatch
14:22 17 Jul 23
Ne vždy se pro ni najde dokonalý lékař a naštěstí jsem jedním z těch, kteří se seznámili s doktorkou Shruti Gargovou a starali se o ně. Od roku 2020 mi byl oficiálně diagnostikován PCOS a to mě po svatbě znepokojovalo, protože by to mohlo ovlivnit mou schopnost otěhotnět. Naštěstí jsem potkal doktora Shrutiho a to pro mě zvrátilo příliv. Postarala se o mě se všemi potřebnými vyšetřováními a zásahy, které nábožensky dodržuji. A pak přišla skvělá zpráva! Kolem srpna až září loňského roku jsem konečně plně těhotná! 🙂 Není to jednoduché, musím si na všechno dávat pozor a podřídit se jejímu léčebnému plánu, ale přesto jsem po několika měsících čekání porodila svou krásnou holčičku. Děkujeme Dr Shruti, že se o nás staráte. Není to snadná cesta, ale jsme schopni udělat to, o čem snila každá žena. Výborně, pane doktore! Díky a Bůh žehnej!
Luce Seranade
Luce Seranade
13:47 14 Aug 23
Toto je nejpřátelštější nemocnice, kterou jsem v Dubaji navštívil.Lékaři jsou přístupní. Pediatři jsou výborní a při jednání s dětmi si dávají čas a mají velkou trpělivost. ORL konzultant je také přátelský a dobře informovaný. Děkuji za vše, co jsi pro mě a mou rodinu udělal.
aslam shaikh
aslam shaikh
13:22 15 Jan 24
Nejhorší zkušenost s touto klinikou. Tito lidé jsou ve svých procesech velmi pomalí. Nedávno jsem přišel kvůli jednomu ze svých zdravotních problémů. Sestry a příjem lidí stále oddalují proces a nechali mě 4 dny čekat na odběr testovacích vzorků i přes souhlas pojišťovny.Dokonce ani po několika následných kontrolách neuvažují o tom, že by odpovídali na e-maily nebo vraceli zpět hovory.Nejhorší zážitek vůbec.
brij sharma
brij sharma
07:14 11 Jul 23
Nemocnice vypadá velmi luxusně a je také velmi drahá. Udělal jsem chybu, že jsme tam šli předem pro lékařskou péči, protože jeden z mých přátel mě odkázal. Poté, co jsme se s lékařem dohodli, že pošlou zprávu mé ženě a imigraci. Ale nikdy se nestalo, že bychom nedostali žádné hlášení. Každý den uběhl měsíc a stále žádný závěr. Špatný zákaznický servis a komunikace s jejich týmem je nulová.Nakonec přepojí hovor na Merry (služební vedoucí) a ona jim ani nemohla pomoci. Pověsit telefon na obličej, i když jsem neskončil.Kdyby byla možnost nula hvězdičky ⭐️, dal bych.Prosím, neztrácejte peníze a čas. V Dubaji je tolik dobrých nemocnic. Opravdu zklamaný
E Ivwurie
E Ivwurie
13:16 04 Sep 23
Strávil 35 minut čekáním na obsluhu, přestože měl schůzku. Hrubé a pomalé. Venku vypadá dobře pohromadě, ale uvnitř je to nepohodlné, těsné a zařízení je podprůměrné. Radiologická místnost je noční můra. Sestry ospravedlňují špatnou službu a zařízení slovy „nejste jediný, máme mnoho / dalších zákazníků“. Toto je klinika a nemocnice v malé budově a není vhodná pro daný účel. Stroj na pomerančový džus nebyl zkontrolován ani vyčištěn, stejně jako pomeranče uvnitř. Automat se platí před použitím a po zaplacení zjistíte, že vybraný pomeranč, který mi odšťavnil, měl plíseň.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️