Suba Dental

Suba Dental budapešť maďarsko

Suba Dental se specializuje na zubní chirurgii. Tato certifikovaná zubní klinika byla založena v roce 2015 a nachází se v Budapešti v Maďarsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatné posouzení. Rychlá reakce.

Suba Dental, Budapešť, Maďarsko 🥇🏆

Suba Dental, oblíbená destinace pro výjimečnou zubní péči v Budapešti v Maďarsku, vás zve k objevení atmosféry prodchnuté přátelskostí a vlídností.

Ponořte se do světa, kde jsou vám k dispozici nejnovější technologické vymoženosti pro optimální pohodlí. Pečlivě vybrané dentální materiály pocházejí od nejlepších mezinárodních dodavatelů, včetně západní Evropy, Spojených států a Japonska.


Specializace kliniky :

Zubní chirurgie
Zubní implantáty
All-on-4
Zubní korunka
Bělení zubů
Invisilign

Suba Dental vám nabízí :

Wifi zdarma
Turistický průvodce
Přenos lékařské dokumentace
Překladatelské služby


Město: Budapešť – Země: Maďarsko – Založeno v roce 2015
Akreditace: Neznámá – Mluvené jazyky: angličtina, francouzština, španělština, italština, němčina, maďarština


Suba Dental, vaše referenční zubní klinika, má ideální polohu v srdci nádherné zelené oblasti Rózsadomb. Moderní, kultivované zařízení je snadno dostupné autem i různými prostředky veřejné dopravy.

Těšit se můžete na klimatizovanou čekárnu vybavenou televizí, Wi-Fi připojením a diskrétní hudební atmosférou pro příjemné chvíle odpočinku. Suba Dental se postará o to, aby byl váš zážitek co nejpohodlnější, a to již od vašeho příchodu.


Suba Dental recenze

Farkas Istvan
Farkas Istvan
22:42 01 Jan 24
Zuby moudrosti mi byly odstraněny dole a na jedné straně nahoře zároveň. Měla jsem odbornou péči a tady nechám odstranit i další dva.
Richárd Szeghalmi
Richárd Szeghalmi
18:14 09 Oct 23
Jsem opakovaný pacient. Do Suba Dental chodím asi 6 let na různá zubní ošetření. O společnosti mohu říci jen to nejlepší. Rád bych vyzdvihl paní doktorku Kristen Kápolnai, která pracuje neuvěřitelně precizně, velmi pečlivě a s maximální empatií. Pacient je naprosto v centru. Pracují s nejmodernější technologií a nejmodernějšími stomatologickými strojky. Osobně jsem během léčby cítil minimální bolest. Úkolů však byla celá řada, od jednoduchých výplní přes kořenové kanálky až po odstranění zubního kamene a extrakci zubů.Takže vřele doporučuji všem, kteří chtějí k zubaři bez stresu!
Inga Zalewska
Inga Zalewska
12:05 19 Sep 23
Hledal jsem kliniku, kde bych si nechal udělat implantát a jsem velmi rád, že jsem našel a spojil se se Suba Dental. Komunikovali jsme přes e-maily a byl jsem opravdu ohromen, jak profesionálně je vše zpracováno. Na základě mých cílů a rentgenových snímků mi byl poskytnut plán léčby a cena. Tým také nabídl pomoc při hledání ubytování a postaral se o můj transfer z letiště a na letiště. Dr. Suba provedl můj zákrok a byl úžasný a neuvěřitelně profesionální. Při mé návštěvě byly použity nejnovější technologie a moderní umělecké vybavení. Suba Dental určitě doporučím svým přátelům a všem, kteří hledají kvalitní stomatologickou práci.
Chris Parrish
Chris Parrish
15:25 20 Sep 23
Cestovali jsme za ní s manželkou z USA, abychom dostali zubní implantáty. Doprovázel jsem ji, abych pomohl s jejím uzdravením. Byla nadmíru spokojena s vysokou profesionalitou pana doktora Suby a jeho personálu. Vzhledem k tomu, že jsem měl pravidelně uklízet, Dr. Suba mi vyšel vstříc. Je mi 57 a od svých 10 let jsem zbožně prováděl pololetní úklidy a mohu bez pochyby říci, že můj úklid byl nejlepší, jaký jsem kdy měl. Eva byla důkladná a provedla bezbolestné čištění. Moje zuby nikdy nevypadaly lépe! A Dr. Suba použil nejnovější rentgenové zařízení. Jeho zařízení je lepší, než jaké jsem kdy zažil kdekoli na světě. A jeho ceny jsou rozumné. Pana doktora Subu a jeho praxi ráda bez výhrad doporučuji. Děkuji Dr. Suba a paní Evě!Chris Parrish
Andrea Eilinger
Andrea Eilinger
17:32 05 Sep 23
Vážený Suba Dental!Děkuji za rychlé a profesionální ošetření. Suba Dental všem vřele doporučuji.
Gabor Molnar
Gabor Molnar
05:39 24 Jul 23
Jsem velmi vděčný doktoru Pálóczimu a jeho asistentce Anett za bezbolestné ošetření. Zvláštní poděkování také Évike.
Zsolt Serényi
Zsolt Serényi
10:45 10 Jul 23
Mohl bych podrobně popsat dlouholeté pozitivní zkušenosti jak po odborné, tak lidské stránce. Snad nejvíc říká, že sem chodím rád, což je pro zubní ordinaci opravdu výjimečné.
Zsófia Schmidt
Zsófia Schmidt
16:47 31 May 24
K Evi chodím mnoho a mnoho let. Ve své práci je velmi profesionální, ať už jde o odstraňování zubního kamene, bělení zubů a v neposlední řadě asistenci panu doktoru Subovi. Tihle dva jsou nejlepší pár! S nimi jsem se „naučil“ nebát se zubaře. Vždy mají vlídné slovo, jsou empatičtí a jejich přítomnost je uklidňující. Profesionálně je doporučuji ve všech směrech!
Anna Bettina Molnár
Anna Bettina Molnár
07:56 18 Apr 24
Na klinice jsem byla několikrát (a do roka) - na ortodoncii, odstranění zubního kamene, extrakci zubu moudrosti, zubní výplně - díky tomu jsem důkladně poznala tým kliniky, který byl vždy velmi milý a profesionální . Bez výjimky jsem z kliniky odcházel spokojený a pozitivní, je to dáno atmosférou, profesionálním ošetřením a férovými cenami.Dr. Suba Csongor extrahoval tři zuby moudrosti, z nichž dva byly složitější než jednoduchá extrakce. Pan doktor je vynikající profesionál, přímý a přátelský a pokaždé vytvořil pozitivní atmosféru.Kliniku všem upřímně doporučuji!
Fanni Miklósi
Fanni Miklósi
12:49 27 Mar 24
Dr. Kristen Kápolnai odvedla skvělou práci při rekonstrukci mého chrupu. Obnovu zlomeného zubu vyřešil bezbolestně a krásně, ještě jednou děkuji! 🙂
victory tersec
victory tersec
16:29 21 Mar 24
Nechal jsem si vytrhnout spodní zub moudrosti u Csongora, který to vyřešil velmi důkladně, za férovou cenu a s malou bolestí. Oceňuji i vaši vytrvalost, protože operace trvala téměř hodinu a půl kvůli komplikovanému růstu mého zubu. Rána se hojila snadno a rychle. Ještě jednou děkuji za pomoc. 🙂
Viktor Boros
Viktor Boros
15:55 04 Aug 23
Od té doby, co jsem sem přišel, se zubařů už nebojím a mám zkušenost, že ošetření může být bezbolestné. Velmi pěkná, čistá klinika s vynikajícími zubními lékaři. Rád bych zdůraznil laskavost a profesionalitu paní doktorky Kristen Kápolnai.
Katalin Szabados
Katalin Szabados
14:21 18 Mar 24
K panu doktorovi Suba Csongorovi chodím 15 let, nyní u něj dcera podstoupila i dvě vážné operace zubu moudrosti. Můžeme říci jen to nejlepší. Je nesmírně empatický, milý a úžasně dobrý profesionál. Nikam jinam bychom nikdy nešli.
Ria Nyisztor
Ria Nyisztor
16:58 16 Mar 24
Svědomitost, nekonečná trpělivost a laskavost doktora Máté Salgy k pacientům jsou příkladné. Třikrát jsem se snažila zachránit svou zpackanou plombu u jiného zubaře, bohužel to skončilo kořenovým kanálkem a kořenovou výplní kvůli sterilnímu zánětu nervu. Zásahy byly prováděny precizně a v klidných, klidných podmínkách. Takhle svědomitého pravidelného zacházení jsem se už dlouho nesetkal.
Chafai Zedira
Chafai Zedira
18:48 13 Mar 24
Jsem velmi spokojen se zubními službami, které jsem zde dostal. Personál byl profesionální, vřelý a pozorný k mým potřebám od chvíle, kdy jsem dorazil. Dr. Suba si udělal čas, aby vysvětlil každý krok procesu a ujistil se, že jsem se během léčby cítil pohodlně. Jsem ve druhé fázi svého závěrečného zákroku a vřele doporučuji tuto zubní kliniku každému, kdo hledá kvalitní péči v příjemném prostředí. Velké poděkování patří celému týmu za skvělou práci!
Dániel Dorogi
Dániel Dorogi
09:51 04 Mar 24
K panu doktoru Máté Salgovi chodím na léčení již více než rok. Je to pozorný a důkladný mladý profesionál, bez nadsázky se velmi snažil zachránit můj zkažený zub pod dásní. Jsem vděčná za jeho pomoc, pana doktora všem vřele doporučuji! 🙂
Tamás Gál
Tamás Gál
10:19 16 Feb 24
Moje zkušenost s odborností, humorem, přátelskou a milou pomocí a atmosférou ordinace pana doktora Suba je jen pozitivní. Doporučil bych to každému.
Csaba J
Csaba J
09:42 03 Feb 24
Do Suba Dental chodím mnoho let. Na hosty čekají přátelští asistenti, uvolněná atmosféra a moderní vybavení. Pan doktor Tibor Pálóczi je můj lékař, ke kterému docházím již 15 let. Je příjemné pokaždé vidět a zažít, že odvádí odhodlanou, profesionálně bezvadnou práci.
Alexandra Zsófia Halmen
Alexandra Zsófia Halmen
15:13 10 Feb 24
Oproti zubaři je to mimořádně příjemné místo. Ošetření jsme dělali s mladou lékařkou Dr. Kristen Kápolnai a museli jsme bělit v několika krocích, takže jsme se několikrát potkali. Byl velmi pozorný, řekl mi, co se bude během cesty dít. Taky jsem dostal stresový míček, to je jasné, a jednou mi asistentka dokonce pustila moji oblíbenou hudbu, aby mě rozptýlila. Pracují s férovými cenami a vstřícným přístupem k zákazníkům. Místo mohu jen doporučit!
Nappillangó
Nappillangó
07:18 01 Feb 24
Doktor Suba je úžasný! Během několika sekund mi vytrhl dva zkažené zuby moudrosti. Vůbec to nebolelo a rekonvalescence byla rychlá. Dělal také kostní štěpy pro implantáty. To se také velmi povedlo. Mohu jen doporučit.
Antónia Kiss
Antónia Kiss
17:10 09 Nov 23
Na klinice panuje velmi příjemná a pohodová atmosféra. Mým lékařem se stal doktor Máté Salga. Podařilo se mu zachránit dva moje zuby, on i jeho zubní asistent mají vynikající odbornost a preciznost.S jakýmkoliv zubním problémem se zde obracím s největší důvěrou, ordinaci všem z celého srdce doporučuji.
Krisztán Juhász
Krisztán Juhász
19:16 22 Nov 23
Dr. Máté Salga byl můj lékař. Už jsem o tom slyšel dobré věci, tak jsem tam šel. Je to vynikající profesionál a jeho trpělivost je neomezená. Paní asistentka byla také velmi zručná a milá. Odešel jsem s pozitivní zkušeností! Všem mohu jen doporučit!
arpad drotar
arpad drotar
17:12 24 Jul 23
Vážený Suba Dental!Typicky žádný z lékařských zákroků není mým oblíbeným, zejména dentální. Z tohoto důvodu oceňuji především šetrnou péči, které se mi již několikrát dostalo od Dr. Pálócziho v souvislosti s mými různými zubními problémy. Pana doktora vřele doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní a spolehlivou péči.
Debre Zoltan
Debre Zoltan
18:29 08 Aug 23
Suba Dental mohu absolutně doporučit, zejména těm, kteří se zubaře velmi bojí. Jeden zub moudrosti se mi tak zanítil, že jsem musel okamžitě k zubaři, skoro jsem nemohl otevřít pusu. Doktor Suba Csongor odvedl profesionální práci, ten zanícený zub odoperoval, takže jsem nic necítila, ale předtím to strašně bolelo, takže jsem byla z toho vytržení zubu trochu nervózní. Celý proces byl naprosto veselý, při extrakci zubu jsme i vtipkovali. Velmi mě překvapilo, že na místo zubu nasadil krevní plazmu vyrobenou z mé vlastní krve, což teoreticky značně urychluje proces hojení. Po pár dnech jako by k vytržení zubu nikdy nedošlo. Děkuji mnohokrát!
Next Reviews

Využijte bezplatné vyhodnocení!

Na vyžádání a
bez jakýchkoli závazků z vaší strany.

Konzultace 100% gratuite. Analyzujeme vaši situaci, vaše potřeby a očekávání. A odhadneme rozpočet potřebný pro : Letenka + hotel + taxi + léčba.

Po celou dobu máte nad procesem plnou kontrolu. Naprostý klid.

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️