Dunyagoz Antalya

Dunyagoz Antalya Antalya klinika 1

Dunyagoz Antalya se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato klinika s akreditací JCI a certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2010 a nachází se v turecké Antalyi. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Dunyagoz Antalya, Antalya, Turecko

Dunyagoz Antalya poskytuje své zdravotní služby na národní i mezinárodní úrovni na celkem 25 různých pracovištích s denní kapacitou 8 000 ambulantních pacientů a 1 000 chirurgických operací.

Skupina poskytuje řešení všech druhů problémů souvisejících se zdravím očí a okohybných orgánů se stovkami různých léčebných metod poskytovaných ve všech oborech souvisejících s očima s využitím nejmodernějších technologií.

V krátké době se skupina nemocnic etablovala jako jedno z mála výjimečných center na světě, a to díky komplexní a neustále aktualizované technologii.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Lifting obočí
Blefaroplastika
Lipofilling obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Rezervace letenek
Wi-Fi zdarma
Zdravotní pojištění
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Prádelna
Turistický průvodce
Cestovní zdravotní pojištění
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Náboženská zařízení
Restaurace
Trezor na pokoji
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Antalya – Země: Turecko – Založeno v roce 2010
Akreditace: JCI Accredited, ISO 9001:2008 – Mluvené jazyky: angličtina, němčina, ruština, turečtina


Recenze Dunyagoz Antalya

aylin demir
aylin demir
13:42 17 Aug 23
Super zájem, skvělé vyšetření a skvělý výsledek. Náš ředitel nemocnice Cevat Bey, ředitel Asst. Paní Seda, náš doktor pan Hakan a cenní zaměstnanci řídili proces koordinovaným způsobem tím, že je nepřetržitě sledovali od vchodu do nemocnice až do konce procedury. Provedli jsme manželce laserovou operaci Ilasik.to se určitě dá ignorovat,Bezpochyby jediná nemocnice, která bude preferována pro léčbu vás, vaší rodiny a vašich dětí.S profesionalitou a odborností v oboru.Moc děkujeme, jsme rádi, že jsme se po 8 letech rozhodli zbavit se brýlí a nechat si udělat laserový zákrok v oční nemocnici Antalya Dünya.
Erbay AKIN
Erbay AKIN
12:55 07 Sep 23
Je to velmi dobrá nemocnice. Má velmi pěknou, čistou budovu a přátelský personál. Zvláště bych chtěl poděkovat paní Sedě. Staral se o nás od našeho nástupu do nemocnice až po ordinaci až do propuštění. Také hlavní lékař, který provedl naši operaci, Dr. Hakan Sivrikaya byl velmi úspěšný, laskavý a starostlivý. Bylo neuvěřitelné, že uměl 3 jazyky. Byli jsme velmi překvapeni. O všem nás informoval bez potřeby překladatele. Všechno bylo perfektní. Děkuji ještě jednou.
Merve Üstün
Merve Üstün
18:35 17 Aug 23
Měli jsme operaci šedého zákalu na obou očích našeho lékaře Demeta Iyidogana pro mého otce (Ali Üstün). Je to opravdu starostlivý a zkušený lékař.Děkuji našemu lékaři a jeho sekretářce...
Maria Grigoreva
Maria Grigoreva
08:43 15 Jun 23
Byl jsem u očního lékaře. Mehmet zkontroloval zrak a vyndal z oka jehlu. Vše proběhlo v pořádku 👌Manažer Ulyana přeložil do ruštiny, což je velmi pohodlné.
Seda Ocal
Seda Ocal
10:34 15 Jul 23
Byl jsem na laserové operaci bez dotyku. Všichni v nemocnici byli velmi pozorní a zdvořilí. Jeho asistentka paní Eda měla o přivítání velký zájem, tímto bych jí chtěl moc poděkovat. Můj lékař Alper Özel mi vše podrobně vysvětlil a operace dopadla velmi dobře. Ráda bych také poděkovala svému lékaři za jeho zájem a laskavost. Doporučuji všem, můžete jít bez přemýšlení.
Antoniya
Antoniya
20:07 23 Mar 24
Přišel jsem na tuto kliniku v noci s akutním zánětem spojivek. Pomohl mi službukonající lékař a vyřešily se i všechny záležitosti s pojišťovnou. Schůzka není levná, ale pojištění kryje asi 70 %.Při mé následné schůzce mi doktor Ahmet Karaçor prodloužil léčbu. S diagnózou a předepisováním léků je vše v pořádku. Na klinice jsou překladatelé. Sureya mi pomohla. Bylo snadné s ní zůstat v kontaktu a vyřešit všechny problémy.Po ošetření mi doktor Mehmet Tahiroğlu Şam zkontroloval zrak a vybral brýle. Pojištění krylo i tuto schůzku.Klinika má skvělé vybavení, je čistá a pohodlná.Çok teşekkür ederim!
Cansu Arıca
Cansu Arıca
11:20 28 Feb 24
Včera jsem byl na laserové operaci očí Smile, kterou provedl Dr. Hakan Sivrikaya. Zákrok trval velmi krátce a od prvního dne to vidím tak jasně. Po operaci nebyla žádná bolest ani štípání, na aplikaci kapek jsem byla velmi pečlivá. Jsem také lékař a přestože jsem léta toužil po laserové operaci, váhal jsem. Moje oči se kvůli dlouhodobému používání kontaktních čoček vysušily a můj komfort se značně snížil. S panem doktorem jsem velmi spokojená.Jsem ráda, že jsem tuto operaci absolvovala a vybrala si ji.Doporučuji zejména těm, kteří váhají.
Anna Alexandrovna
Anna Alexandrovna
20:17 15 Mar 24
Doktor Ahmet Karaçor mi napsal perfektní předpis na brýle - s mým astigmatismem jsem v životě neměl tak dobré brýle!)) Konečně alespoň někdo správně spočítal osy.Hodně pomohla i překladatelka Sureya, moc jí děkuji.Nevýhody kliniky jsou, že je drahá (!!!, ale co se dá dělat) a fungují téměř jen po domluvě. Pokud je to naléhavé, je lepší přijít ráno; je pravděpodobnější, že budou přijati, než ne, ale budete muset čekat poměrně dlouho.
Коля Питерский
Коля Питерский
14:38 29 Feb 24
Cool klinika. Operaci provedl doktor Hakan Sivrikaya, vše proběhlo skvěle! A pomocné dívky, zejména Sureya, jsou prostě bomba. Všem rusky mluvícím radím, aby si našli Sureyu a zaregistrovali se přes ni. Vše mi srozumitelně vysvětlila a já se rozhodl pro operaci 👍
Enise Burhan
Enise Burhan
11:18 12 Oct 23
Dr. Velmi mě potěšila paní Özlem Özcan, chtěla bych poděkovat paní Funda a paní Zeynep za zájem, je čistotná a pečlivá 🫶🏻
Esra Sümer
Esra Sümer
18:28 14 Jan 24
Byl jsem na laserové operaci metodou l-lasik 8.1.2024. Nekonečné díky patří řediteli nemocnice panu Cevatu Süslüovi a poté zástupkyni ředitele paní Seda Erdinç a našemu velmi zkušenému lékaři panu Hakanovi Sivrikayaovi, který operaci provedl, za neuvěřitelně pečlivou pozornost, kterou nám od nemocnice věnoval. proces rozhodování o operaci, dokud jsme nebyli propuštěni z nemocnice.
A M1N2S3
A M1N2S3
20:49 24 Mar 23
Byla jsem na operaci očí iLasiktato nemocnice, jsem velmi spokojená se službami, personálem, ubytováním, vyšetřením, vše bylo výborné 👍🏼👍🏼⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ayşe bağ
ayşe bağ
13:26 29 Aug 23
Šli jsme do nemocnice a od chvíle, kdy jsme vešli do dveří, personál přivítal guleryuz. Šli jsme k manželce na laserovou operaci, oči měla naštěstí k dispozici. Laserová operace byla zpožděna. Oči se zlepšily za 1 den a operace trvala celkem 15 minut. Každá část nemocnice byla bez poskvrny. Paní Seda a Dr. Mehmet Birgi byl velmi nápomocný, děkuji. Rozhodně doporučuji každému, kdo půjde.
KİNEM ÇELİK
KİNEM ÇELİK
18:41 16 Jan 24
Šel jsem za doktorem Ahmetem Karaçorem se stížností na rozmazané vidění způsobené infekcí. Řekl, že stav je trvalý a nedá se vyléčit. Trval na tom, že nemůžeme nic dělat. Byl jsem skoro slepý. O 1 den později jsem byla na prohlídce u jiného lékaře a oko se mi úplně zahojilo 1 kapkou, kterou mi dal. Takový lékař by se do tak renomovaného centra nikdy nehodil.
İHSAN SÖNMEZ
İHSAN SÖNMEZ
07:00 25 Dec 23
Doktor Mehmet Tahir je velmi milý a starostlivý lékař.Kéž mu Bůh žehná!Ale myslím si, že komorník na fotce je velmi hrubý a nezdvořilý!Chová se a ošetřuje podle značky auta,které vjede do nemocnice!Každý kdo přijede vaše nemocnice platí, myslím, bez ohledu na výši jejich příjmu, ale zaměstnanci pracující takto se světové oční nemocnici vůbec nehodí.
Ersin Kaya
Ersin Kaya
12:21 11 Jan 24
Říkají, že přijímají soukromé zdravotní pojištění po telefonu, ale když sem přijdou, je jim řečeno, že není akceptováno. Na ošetření očí mé ženy jsme se domluvili pár dní předem. Náš termín byl domluven na 14:15. Chtěli jsme přijít ve 13:50 a dostat ošetření včas. Po okamžitém zaplacení poplatku za vyšetření 1524 TL jsme začali čekat. Byli jsme přijati ve 14:45, abychom navštívili lékaře. Nyní je 15:30, ale stále čekáme kvůli nějakému nesmyslu zvanému drop queue. Pokud si chcete udělat ostudu svými penězi, rozhodně byste sem měli zajít.
saime kocaoğlu
saime kocaoğlu
11:42 03 Feb 24
OSTUDAZačal jsem čekat na svůj termín schůzky, kterou jsem si udělal z ústředny dvakrát, s odstupem 3 dnů, ale na obě schůzky jsem čekal déle než 1 hodinu. Ve veřejné nemocnici nemusíte tak dlouho čekat. Také se mi stále zvyšuje oční infekce, která by měla do 3 dnů odeznít, nevím, co říct. Pokud si chcete udělat ostudu svými penězi, tato nemocnice je moje doporučení.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️