Ocean Clinic

Ocean Clinic Marbella 1

Ocean Clinic se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato klinika založená v roce 2008 a certifikovaná podle normy ISO 9001:2008 a IPRAS (Mezinárodní konfederace pro plastickou rekonstrukční a estetickou chirurgii) se nachází ve španělské Marbelle. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ocean Clinic, Marbella, Španělsko

Klinika Ocean byla založena v roce 2008. Specializuje se na nejširší škálu chirurgických i nechirurgických kosmetických zákroků a s hrdostí říká, že nabízí přístup k nejlepším léčebným postupům, standardům a praktikám.

Ocean Clinic sdružuje přední světové odborníky v oblasti plastické a estetické chirurgie, dermatologie a medicíny proti stárnutí. Nabízejí vám své společné odborné znalosti a zkušenosti v jedinečných mezioborových zákrocích. Všechny operační sály jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které jsou dnes k dispozici.

Klinika je oblíbenou volbou u zahraničních pacientů, kteří hledají cenově dostupné a vysoce kvalitní estetické zákroky, jako je lifting obličeje, blefaroplastika, rinoplastika, operace prsou, implantáty lýtek, plastika břicha, liposukce, botox, mezoterapie, implantáty hýždí, léčba plešatosti a operace brady a tváří.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Léčba vrásek
Vyplňování pleti
Zvětšení rtů
Ošetření jizev
Zmenšení rtů
Zvětšení bradavek
Zmenšení bradavek
Odběr bukálního tuku
Přenos tuku
Blefaroplastika
Zvětšení boků
Otoplastiky
Brachioplastika
Zvednutí obočí
Zmenšení lýtek
Vyduté tváře – bichektomie
Liposukce
Zvednutí krku
Zvětšení hýždí
Lýtkové implantáty
Genioplastika
Gynekomastie
Plastická operace nosu
Brazilský lifting
Pozvednutí prsou
Pozvednutí hýždí
Lifting stehen
Lipectomie
Zmenšení prsou
Zvětšení prsou
Prsní implantáty
Cervikofaciální lifting
Kapsulotomie prsou
Rekonstrukce prsou
Hýžďové implantáty
Tělový lifting
Operace po porodu
Feminizace obličeje
Konzultace plastické chirurgie
Abdominoplastika

Nabízené služby

Wifi zdarma
Konzultace přes internet
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření v oblasti stravování
TV na pokoji


Město: Marbella – Země: Španělsko – Založeno v roce 2008
Akreditace: ISO 9001:2008, IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery) – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, francouzština, němčina, španělština


Ocean Clinic recenze

Isabel Ruiz Martin
Isabel Ruiz Martin
14:52 15 Mar 24
Dobré odpoledne! Chtěla jsem poděkovat celému týmu na klinice, počínaje recepční Vanesou, se kterou jsem nemohla být šťastnější, přes veškerý personál, milé sestřičky, anestezioterapeutku, fyzioterapeutku, chirurgy a samozřejmě Dr. Kai Kaye je vynikající profesionál, děkuji všem za pečlivé zacházení, nebudu váhat a vrátím se
Gita Victoria
Gita Victoria
19:20 20 Feb 24
Nedávno jsem podstoupila kosmetickou operaci obličeje na Ocean Clinic Marbella a nemohla jsem být šťastnější s úžasnými výsledky!Dr Kai Kaye a jeho tým jsou naprosto úžasní. Zvláště děkuji Louise Taylorové, která byla vždy k dispozici, aby odpověděla na jakékoli otázky, a vždy mě uklidnila. S jejich přátelským, ale profesionálním přístupem byla moje zkušenost v Ocean Clinic pozitivní a bez stresu. Dr Kai Kaye nemohu dostatečně doporučit!
Halsbury Estates
Halsbury Estates
20:22 23 Mar 24
Moje první zkušenost s Ocean Clinic byla v roce 2015, kdy jsem měl lifting rtů a krku a přenos tuku na obličeji. Byl jsem nadšený z výsledků - jemné, ale obrovské zlepšení. Od té doby jsem se na kliniku několikrát vrátila na procedury včetně výměny prsních implantátů a na krku, očích a obličeji. Dr Kaye je umělec i skvělý chirurg. Nikdy jsem nebyl zklamán; vidí (a může dosáhnout) přesně to, co potřebujete, a nikdy to nepřehání. Výsledky jsou přirozené, ale zvyšují sebevědomí pro každého, jako jsem já, kdo chce jen vylepšit to, co má, bez extrémních změn. Dr Kaye je opravdu skvělý chirurg, kterému 100% věřím – a má také fantastický, loajální tým, který mi neustále poskytuje celkovou profesionální, přátelskou a pečující zkušenost. Tuto kliniku mohu plně doporučit.
Christine Staatz
Christine Staatz
12:52 18 Apr 22
Velmi vřele doporučuji Ocean Clinic, Dr. Kaye a jeho tým.S Dr. Kayem a jeho zaměstnanci jsem měl první zkušenost v loňském roce a okamžitě jsem věděl, že se vrátím.Od konzultace až po konečný výsledek a následná ošetření jsem byla i tentokrát více než spokojená. Proces hojení byl velmi rychlý a výsledek dopadl krásně.Dr. Kaye má umělecké, estetické oko a uznává rovnováhu a harmonii v celku. A jeho personál je úžasný, vřelý, dobře vyškolený a nanejvýš profesionální.Děkuji mnohokrát, Dr. Kaye!
África Castilla
África Castilla
20:00 10 Nov 23
Když jsem se rozhodla pro operaci augmentace prsou, bylo mi jasné, že Ocean Clinic je to správné místo, protože moje maminka byla před pár lety na operaci a zkušenost to byla vynikající.Chtěla jsem poděkovat Dr. Kai Kaye, sestrám, recepčním (zejména Vanesě, která od té doby, co jsme šli s mojí matkou, byla s námi vždy milá) a všem lidem, kteří tvoří tuto kliniku.Dr. Kai Kaye, děkuji za vaše doporučení, vaši pozornost a vaši práci, nemohu být šťastnější.Každý z nich se mnou skvěle zacházel!
Debby Heus
Debby Heus
08:42 23 Dec 22
Velmi profesionální klinika! Dr. Kaye je NEJLEPŠÍ v Marbelle a já jsem opravdu spokojená s výsledky své rekonstrukce prsu. Následná péče je také úžasná, personál super přátelský. Velké díky celému týmu Ocean Clinic!!!!
scarlett carey bel
scarlett carey bel
11:49 10 Feb 23
Na kliniku Ocean jsem přišla se zlomeným implantátem z jiné kliniky, kromě deformace, kterou mi nechali a řekli mi, že je to deformace mého těla!, nechala jsem si vyměnit prsní implantát u doktora Kaye na Ocean Clinic a nemohla jsem být šťastnější a spokojenější s výsledkem! Nezůstala žádná deformace! Super přirozený výsledek, jizvy jsou minimální...také personál je úžasný, milý a byl tak nápomocný s procesem dírky. Děkuji 🙏
Raquel Costa
Raquel Costa
21:00 23 Apr 24
Chci se podělit o své zkušenosti, čestným a věrným způsobem.Lidský tým má vynikající školení, kde se ke mně chovali profesionálně a hned po vstupu do dveří mi dali pocit pohodlí a bezpečí. Na recepci klidný a upřímný úsměv, plný laskavosti a pozornosti, Mai. Vanessina dokonalost a efektivita v řízení a koordinaci. Vyniká jeho velká empatie.Byla to moje první schůzka s Dr. Kaiem. Rozhodl jsem se dát se do jeho rukou. Zpočátku kvůli jejich více než prokázané kvalifikaci, ale to, co ve mně skutečně vyvolalo pocit, že mohu zcela důvěřovat lipofillingu obličeje, bylo v té samé konzultaci. Jeho pečlivé zacházení, přirozenost, jeho naslouchání a obětavost a spojení lékař-pacient, tak důležité, aby mi porozuměl a věděl, jak mě vést na cestě k požadovaným výsledkům.Co se týče zázemí, disponují velkým operačním sálem, místnostmi pro pohodlnou rekonvalescenci a také špičkovým vybavením věnovaným péči a estetice.Chci také zmínit Louisse, koordinátorku operačního sálu, kde jsem se díky její profesionalitě a blízkosti cítil pohodlně a klidně.Nechci zapomenout ani na něco tak důležitého, jako je pooperační metodika a průvodce, kde pan doktor Kai a celý tým, a zde především fyzioterapeutka Silvia, mi dali pocítit péči a kontrolu, kterou jsem vyžadoval. Skvělý profesionál.Můj výsledek, skvělý!! Díky správným informacím, hodnocení a něčemu, co přesahuje a co, jak se domnívám, nemají všichni plastičtí chirurgové, je umění, které má Dr. Kai v rukou, dovést k dokonalosti v každém svém díle.Stručně řečeno, skvělá rodina profesionálů, kde se snoubí účinnost, náklonnost a zdvořilost, které jsou tak nezbytné pro péči, uklidnění a pocit doprovodu. VDĚČNOST
Ruth Lazaro
Ruth Lazaro
11:13 08 Apr 24
Ahoj!!Když jsem seděl v čekárně a čekal, až sestra vyjde z masáže, s potěšením, že jsem jí nabídl tuto kliniku pro její abdominoplastiku, protože jsem ji absolvoval před měsícem spolu se zmenšením a liftingem prsou, skončil jsem s konzultacemi, v lásce k celému personálu, Mai, Vanesa (zbožňuji ji) Alexandra, Laura, Míriam, Angela, Silvia... Určitě mi chyběl někdo, jehož jméno jsem se nedozvěděl... samozřejmě Konstantin, Gabriela, Kai... kteří jsou super profesionální chirurgové a zapálení pro svou práci! Potěšeni výsledky, atmosférou a místem... Super doporučeno 100%, čekám na všechno, všechno, všechno... všechno z 10!
M.J Férriz
M.J Férriz
15:51 19 Feb 24
Byl jsem pacientem na klinice Ocean Clinic asi 10 let, měl jsem několik ošetření a operaci. Od začátku je zacházení jak personálu, tak lékařského týmu nepřekonatelné. Vyzdvihuji přirozenost výsledků od Ocean Clinic. Profesionálové, kteří vám pomáhají, s vámi mluví upřímně a řeknou vám, zda to, co chcete, je reálné nebo výsledek přání. Vždy jsem se řídil vašimi radami a jsem moc rád, jak to dopadlo. Jedinou nevýhodou, kterou mohu říci, je, že nemají otevřeno o víkendech a pokaždé, když s nimi něco dělám, musím si vzít dny dovolené, protože žiji v Madridu. Je to ode mě velmi sobecké, ale nemůžu o nich říct nic špatného. Končím blahopřáním a poděkováním za léčbu, které se jim během všech těch let dostalo.
Sylwia Ellingsen
Sylwia Ellingsen
08:56 22 Jun 23
Nejprofesionálnější, nejkvalifikovanější a na služby zaměřený tým, jaký jsem kdy potkal. Po celou dobu je o vás dobře postaráno, což je pro většinu klinik neobvyklé. Jsem velmi rád, že jsem si vybral Ocean Clinic!
Polly Cannon
Polly Cannon
13:33 05 Jun 23
Ocean Clinic, velké díky7 měsíců po operaci - zvedání břicha a zvedání pažíOd prvního dne jsem se s doktorem Kayem a jeho úžasným týmem cítil naprosto uvolněně a pohodlně. Poděkování Mai a Vanesse na recepci, vždy úsměv na recepci a na konci telefonu, když mám otázku.Sestry, fyzioterapeuti a zaměstnanci divadla jsou tak laskaví a uklidňující, když tento proces promysleli. Všichni spolupracují tak dobře, je to opravdu vidětDr Kaye je tak profesionální a tak velmi zručný, měl jsem v něj naprostou důvěru.Tyto dva postupy mi daly mnohem více sebevědomí, jsem tak šťastný / přes měsíc. Měl jsem to udělat už před lety!Vřele doporučuji Ocean Clinic a určitě bych kliniku znovu využil
Pet Leonard
Pet Leonard
01:28 19 Nov 19
Přední zaměstnanci Ocean Clinic jsou skutečně výjimeční lidé. Od recepce až po ošetřující personál a pooperační specialisty není nikde vidět špatné vejce (jsou zde však křesla ve tvaru vejce „zapadnou a schovejte se dovnitř“). Zvláštní uznání Aně, Kamilovi a Vanesse, kteří jsou nejen velmi profesionální, ale také skutečně úžasné a užitečné duše. Mám za sebou zatím dva zákroky a Dr. Kaye a Dr. Paprottka byli (pokud mohu soudit) velmi šikovní a obětaví chirurgové s velmi vysokými standardy. Ubral jsem jim jednu hvězdičku, protože jsou to také VELMI ZAneprázdněni lidé a někdy máte dojem, že se méně zajímají o to, kdo je přítomen, než o to, kdo přijde jako další. Oba doktoři vše velmi podrobně vysvětlili, když byli vyzváni. Mají svůj vlastní plně vybavený operační sál ve svých kancelářích a malou zotavovací místnost s vlastní koupelnou a další zařízení v patře včetně rekondiční masáže, IR, RF a obecného testovacího zařízení.Pro méně zdatné nebo méně zdatné osoby je k dispozici jak přístup po schodišti, tak výtah do 2. patra.Neváhal bych doporučit Ocean Clinic v Marbelle.
--
--
20:30 12 Mar 24
Měl jsem plastiku nosu u Dr. Kay. Velký problém je, že mi po něm zůstal velmi velký nos. Řekl jsem mu, že mým snem byl malý nos, a on si dělal, co chtěl, protože jsem se ptal jiných chirurgů a ti odpověděli, že ANO, bylo možné ho mnohem zmenšit. Utratil jsem jmění za nic, protože musím samozřejmě znovu na operaci na jiné klinice a znovu utratit více než 5 000 EUR, které musím financovat, kvůli zbytečnosti rhinoplastiky, kterou mi provedl tento pan Dr. Kay . Velmi nespokojená a zničená, hodně mě to zasáhlo, jelikož jsem vyhodil peníze a stále mám hodně velký nos. Buďte opatrní s rinoplastikami, které tento Dr. Kay provádí. Ocean Clinic už nikdy více! opatrný.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️