Helvetic Clinics Budapest

helvetské kliniky budapešť 1

Klinika Helvetic se specializuje na zubní péči. Byla založena v roce 2014 a v letech 2015, 2016 a 2017 byla inspektory GCR (Global Clinic Rating) zvolena nejlepší zubní klinikou na světě. Tato klinika se nachází v Budapešti v Maďarsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Helvetic Clinics, Budapešť, Maďarsko 🥈

Helvetic Clinics vám zaručí nejvyšší kvalitu zubní péče a zároveňušetří 50-70 % z vašeho účtu ve srovnání s místními zubaři v Evropě.

V Helvetic Clinics věříme, že kvalitní zubní péče by měla být dostupná každému. Proto naši zubaři zavedli přísné specifikace a směrnice, které jsou standardizovány ve všech našich klinikách po celém světě. Ať už si vyberete kteroukoli zubní kliniku Helvetic Clinics, ujišťujeme vás, že se vám dostane té nejkompetentnější péče v jedné z nejlepších zubních klinik v Maďarsku i v zahraničí.

Volba Helvetic Clinics pro zubní ošetření v zahraničí vám přináší následující výhody:

  • o 50-70 % levnější než místní ceny
  • Nejdelší a nejrozsáhlejší dostupné záruky
  • Soubor přísných pravidel chování podle švýcarských standardů, vypracovaných v úzké spolupráci s našimi zubními lékaři, která jsou na všech našich klinikách svědomitě dodržována
  • Moderní kliniky vybavené nejmodernějšími technologiemi, které jsou pro většinu klinik ve Velké Británii příliš drahé
  • Zubní péče nejvyšší kvality
  • Osobní a příjemná atmosféra v malých ošetřovacích jednotkách

Hodnocena jako nejlepší zubní klinika na světě

Helvetic Clinics Budapest byly v letech 2015, 2016 a 2017 zvoleny inspektory GCR (Global Clinic Rating) nejlepší zubní klinikou na světě z více než 140 000 zubních klinik. GCR je nezávislá ratingová agentura, která certifikuje a hodnotí více než 400 000 klinik a nemocnic po celém světě.

Podívejte se na video z inspekce:

Naši odborníci vám nabízejí své odborné znalosti v oblasti implantologie, parodontologie a zubního lékařství. Na našich stomatologických klinikách jsou pod jednou střechou nejlepší maďarští zubní lékaři, každý se svou specializací a odborností. Náš implantolog vám nikdy neošetří zubní kaz, náš odontolog vám nikdy nenasadí zubní implantát a náš parodontolog vám nikdy nenasadí zubní korunku.

Přestože estetická stomatologie zatím není oficiálně uznána jako specializovaný obor stomatologie, naši certifikovaní zubní lékaři v Maďarsku i v Evropě jsou specializovaní, kompetentní a vysoce kvalifikovaní ve svých oblastech odbornosti v moderní stomatologii


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Transplantace kostí
Zubní můstek
Zubní korunka
Zubní implantáty
Zubní konzultace
Zubní lékař
Inlaye / onlaye zubní náhrady
Ošetření kořenových kanálků
Plánování kořenů
Transplantace dutin
Čištění zubů
Bělení zubů
Extrakce zubu
Zubní výplně
Zubní dýhy
Extrakce zubů moudrosti
Invisalign


Videozáznamy

Ať už si vyberete jakoukoli zubní kliniku Helvetic, ujišťujeme vás o nejvyšší kvalitě zubní péče na rozdíl od neosobních praktik “tovární stomatologie” v rámci zubní turistiky.

Zaručujeme vám, že vás ošetří nejlepší odborníci, kteří používají nejnovější technologie a dodržují nejpřísnější pravidla a postupy, daleko přesahující ty, které jsou zavedeny ve Švýcarsku.

Jsme si také velmi dobře vědomi toho, že podstoupit zubní ošetření v zahraničí může být stresující zážitek. Proto vám na našich klinikách zaručujeme vřelé přijetí, ať už přicházíte na jednoduchý zákrok, jako je hygienické ošetření nebo bělení zubů, nebo na složitější ošetření, jako je například operace zubních implantátů.

Nabízené služby

Transfer z letiště
Ubytování pro rodiny
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Praní prádla
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Budapešť – Země: Maďarsko – Založeno v roce 2014
Akreditace: SGS ISO9001 – Nejlepší zubní klinika na světě podle GCR – Mluvené jazyky: angličtina, francouzština, maďarština


Recenze klinik Helvetic

jun ren
jun ren
09:19 06 Oct 23
Mám těžké onemocnění parodontu.Byl jsem seznámen s diagnózou a léčbou u pana doktora Lukacse, který provedl celoústní čištění zubů, subgingivální škálování a extrakci jednoho zubu. Doktorova technika byla velmi rychlá a vše zvládl během hodiny. Proces byl trochu bolestivý, ale snesitelný. Po 3 měsících se vraťte na kontrolní návštěvu, abyste viděli účinek léčby. Celková cena je navíc více než 900 eur, což je dražší než v Číně. Dnes jsem také nechala svému dítěti vyčistit zuby a celkové náklady včetně osobní konzultace byly 70 eur. To je přibližně stejná cena jako dobrá soukromá klinika v Šanghaji a minimálně o 50 % levnější než ve Švýcarsku. cyklus schůzek ve Švýcarsku je opravdu dlouhý a kvalita služeb je podobná.
louis walton
louis walton
09:59 21 Sep 23
Moje první návštěva byla v únoru 2023, kde byl s doktorem Berkeiem vytvořen plán na zubní práci, kterou jsem potřeboval. Vrátil jsem se v březnu velmi nervózní, aby mi nasadili první fázi implantátů. Celý tým zubního týmu a personál recepce byl úžasný. Vracím se o šest měsíců později, abych si udělal dojmy. Doktor Kiss a zubní sestra byli úžasní. Vrátím se o dva týdny později a mé můstky a čepice jsou připraveny k montáži.Opravdu nemohu dostatečně hodnotit každého člena helvetského týmu za jejich profesionalitu a vstřícnostDěkuji helvétské stomatologii za můj nový úsměv
Ivan Z
Ivan Z
06:42 07 Sep 23
Klinika je na nejvyšší úrovni, úžasný personál, nejmodernější vybavení a technologie, nechala jsem si udělat implantáty na horní čelist, i v mém superkomplexním případě to lékaři zvládli bez sinus liftu! Personál je zdvořilý, přátelský, mluví mnoha jazyky (anglicky, francouzsky a samozřejmě maďarsky). Existují i ​​rusky mluvící lékaři, ale je potřeba se s nimi předem objednat. Lékaři pracují i ​​s dětmi - léčila jsem kazy svého dítěte. Jediným negativem je, že někdy musíte čekat na schůzku; několikrát se čekalo 20-30 minut.
Alex Belflamme
Alex Belflamme
06:31 06 Sep 23
Mohu říci, že organizace je perfektní. Zpáteční transfer z kliniky na letiště, schůzky se zkušenými zubními lékaři a velmi vřelé přivítání. Sledování od prvního dne, kdy jsem se rozhodl nastoupit na kliniku, až do posledního dne bylo výjimečné. Upřímně děkuji celému týmu, zubním lékařům a jejich asistentům.Kdybych mohl, dal bych 10 ⭐Práce zubních lékařů je nesrovnatelná, stejně jako jejich rady.Opravdu spokojen na 100%
Ulfat Hasangarayev
Ulfat Hasangarayev
06:27 14 Jun 23
Moje zkušenosti s touto zubní klinikou jsou fantastické.Zubaři jsou neuvěřitelně trpěliví a obětaví, věnují čas práci s přesností a zajišťují vysoký standard ošetření. Jejich schopnost zvládat bolest není nic jiného než zázračná.Stejně působivý je přijímací tým. Od chvíle, kdy vejdete, se k vám chovají s maximální laskavostí, vždy připraveni pomoci, ať už jde o plánování schůzek, řešení problémů nebo zodpovězení dotazů.Rád bych však jemně navrhl, že s ohledem na jejich intenzivní pracovní vytížení mohou v budoucnu zvážit rozšíření své kliniky. Tím nechci říct, že by jejich současné úsilí nějak chybělo – právě naopak. Rozšíření by však týmu mohlo poskytnout o něco více prostoru na dýchání, což mu pomůže udržet si vysoké standardy bez rizika vypětí v průběhu času.
Jiaqi Zhang
Jiaqi Zhang
08:51 10 Jun 24
Velmi dobrá zubní klinika s čínskou asistenční službou. Přístup lékaře je také velmi dobrý a ošetření velmi rychlé. Poskytuje bezplatné zubní filmy a diagnostické služby. První ošetření také zahrnuje bezplatný hotel a snídani. Konzultační proces je také velmi ohleduplný, s pečlivým vysvětlením a doprovodem. Vysoce doporučeno!
Sylvia Tiedt
Sylvia Tiedt
09:31 31 May 24
Klinika i hotel, ve kterém se nachází, mohu jen doporučit. Budete vítáni velmi vřele a přátelsky a všude vás doprovodí. Špičkoví tlumočníci odstraňují veškerou nejistotu při rozhovoru se zubaři. Jsem pacient s absolutním strachem a nikdy jsem se necítil tak bezpečně a pohodlně. Anestezie před anestezií…. Bylo to skvělé. Poradenství bylo velmi profesionální a orientované na zákazníka. Vynikající služby od začátku do konce.Hotel a klinika jsou přímo v centru a mezi schůzkami se můžete podívat na staré město, muzea a Dunaj. 10 minut odtud je skvělé nakupování, vezměte si s sebou prázdný kufr 😉 Jídlo je skvělé a je zde velmi dobrý výběr typických maďarských a mezinárodních jídel. Cat Cafe byla mým osobním vrcholem. Těším se, až se sem hned vrátím
Марта Милютенкова
Марта Милютенкова
06:42 24 May 24
Skvělá klinika! Měl jsem komplikovanou extrakci moláru a všechno šlo perfektně! Pan doktor byl velmi milý, vysvětlil všechny kroky, kterými budeme procházet a svou práci odvedl profesionálně. Po zákroku byly naplánovány dvě další návštěvy za účelem sledování procesu hojení a odstranění stehů.Recepční jsou velmi pohotoví! Cynthia byla velmi laskavá a vždy mě pozdravila s úsměvem!
Vicky Crawley
Vicky Crawley
08:03 11 May 23
Helvetské kliniky byly pro mě úžasné. Všichni byli přátelští a efektivní. Personál recepce, hospodyně, recepční na klinice mluví dokonale mnoha jazyky a poskytují skvělé služby. Lidé, kteří mě doprovázeli na mé schůzky a vysvětlovali postupy, byli velkým zdrojem útěchy. Mimořádně efektivní a vysoce profesionální zubní lékaři a zubní asistenti byli úžasní a jemní. Moje zkušenost byla výjimečná a vyprávěl jsem všem svým přátelům o úžasné službě, kterou jsem zde v Budapešti dostal. Děkuji Helvetic Clinics
Nathalie HARTMANN
Nathalie HARTMANN
10:35 17 May 24
S prací stomatologů na klinice jsem maximálně spokojená. Přivítání je výjimečné! Veškerý personál je velmi profesionální: sekretářky na recepci, asistenti a tlumočníci, kteří vás doprovázejí a vše velmi srozumitelně a s velkou profesionalitou vysvětlí, a samozřejmě zubní lékaři a zubní asistenti, kteří vám poskytují špičkovou péči! Přišel jsem na zubní implantaci na své dva horní řezáky a jsem opravdu ohromen rychlostí a dokonalostí provedené práce! Děkuji vám všem !
stuart daly
stuart daly
11:24 29 Apr 24
Skvělá klinika a tým. Velmi profesionální a efektivní, přesto přátelský a uvolněný.Toto je moje třetí návštěva v souvislosti s revizním kořenovým kanálkem, který se ve Spojeném království zkomplikoval.Komplikace je nyní vyřešena a vše se dobře uzdravuje.Pocházím z Velké Británie, ale při svých návštěvách jsem se setkal s několika pacienty jiných národností.Velmi rád doporučuji.
Nolween Lefaure
Nolween Lefaure
06:00 16 Apr 24
Nahoru od A do Z!! Několikrát jsme přišli na velké zubní práce, abychom odstranili 28 zubů, augmentaci čelistní kosti, ale i implantáty, korunky atd. ve srovnání s Francií. Ceny jsou mnohem dostupnější. Personál je velmi profesionální a velmi kvalifikovaný. Ujišťuji vás, že mluví francouzsky velmi dobře! Navíc jsou dokonce vícejazyčné. Pokaždé jsme zůstali na klinice, hotel se nachází hned nahoře. Je tedy pouze jeden výtah, kterým se dostanete dolů a dostanete se k zubní péči! Prostředí je nádherné, tlumená atmosféra, mají kyvadlovou dopravu, která vás vyzvedne z letiště do hotelu Ditto a vrátíte se na letiště, včetně kyvadlové dopravy! Poloha je velmi dobrá. Veškerá občanská vybavenost je v okolí, není třeba jezdit autem… Doporučuji všem lidem, kteří mají na práci zubaře. Mohou tam jít se zavřenýma očima, jsou to skutečně kvalifikovaní a profesionální lidé, navíc nabídky jsou zdarma a první noc je nabídnuta vámDoporučuji !!
Cleo Schnyder
Cleo Schnyder
11:53 12 Apr 24
Perfektní klinika s velmi pozorným a ochotným personálem.Existují kompetentní překladatelé pro mnoho jazyků, což pomáhá lidem, kteří nemluví anglicky.Přijel jsem na 2 pobyty na zubní implantát. Poprvé pro umístění šroubu do kosti a podruhé pro umístění korunky. Jsem velmi potěšen výsledkem! Implantát byl trochu příliš světlý a zubař se rozhodl, že ho trochu ztmaví, aniž by to vyvolalo nějaký rozruch; výsledek, více než dokonalý!Velmi doporučuji tuto kliniku a bez váhání se vrátím.Díky Helvetic Clinics, zubařům, asistentům, překladatelům a recepčním za tuto skvělou práci. 🙂
Zaldia Daniel
Zaldia Daniel
13:03 01 Apr 24
Před příchodem na Helvetic Clinics Budapest jsem provedl velké množství výzkumu, ale to, že jsem zde, se vůbec nedá srovnávat s tím, co očekáváte.Jsem na cestě k obnovení celých úst, takže potřebuji několik implantátů, pocity, skenování, kořenové kanálky, v podstatě hodně práce, polovina práce je již hotová a mohu potvrdit, že všechny 5hvězdičkové recenze jsou pravda, protože každý, kdo pracuje na této klinice, si vždy udělá čas, aby ses cítil pohodlně, i když jsi u „ZUBNÍHO lékaře“Jsou to malé detaily, o které se starají, co dělá tuto kliniku zvláštní.Dentální fobie je pro mnoho lidí hlavním hráčem, přesto jsem zde vždy mluvil se svým vedoucím lékařem A. Kunsztem, což je pro mě absolutní hrdina, jako přítel, ne jako zubař.Nějak se jí a všem lidem, kteří pracovali na tom, abych se znovu usmíval, podařilo, abych se cítil dobře, že jsem k „ZUBÁŘI“ nepřišel vyděšený.Tyhle skvělé sluneční brýle dostanete vždycky, když fungují a jednoho dne jsem tam zapomněl své vlastní brýle, Erwin mi zavolal asi 2 minuty poté, co jsem se dostal z kliniky, abych je vrátil.Velmi důležitá zmínka je, že mají vždy pravdu, pokud jde o peníze, i když postup může vést k tomu, že jiný platíte za to, co bylo uděláno, ne za to, co se udělat mělo, jejich dobře promyšlený systém vám ukáže vše, co potřebujete vědět.Všichni jsou velmi zdvořilí a uctiví, navíc se snaží mluvit více jazyky, takže se budete cítit vítáni, i když nemluvíte maďarsky nebo anglicky.Kvůli takovým věcem se někdo chce vrátit nebo s nimi zahájit zubní plán.Budapešť má také co nabídnout, skvělé jídlo, město samotné je velmi pěkné, spousta aktivit, úžasný noční život, což alespoň pro mě udělalo zážitek ještě lepším.Celkově chci jen říct, že pokud se rozhodnete sem přijít, mohlo by to být nejlepší rozhodnutí ohledně vašich zubních a cestovních plánů.
John Doyle
John Doyle
12:58 27 Mar 24
Moje zkušenost s Helvetic clinic byla velmi pozitivní a profesionální od prvního kontaktu přes konzultaci až po ošetření.Personál recepce byl velmi vstřícný, přátelský a informativní. Zubní technici byli velmi dobří a ujistili mě, že mohou poskytnout dobrý výsledek pro mé zubní požadavky. Uklidnily mě a naplnily sebevědomím od samého začátku. Také zmínka pro transportní tým, který mě vyzvedl a vrátil na letiště. Celkově to pro mě byla velmi příjemná a pozitivní zkušenost.
the.anti.artist
the.anti.artist
08:30 12 Mar 24
Tuto praxi nemohu dostatečně doporučit. Zahrnují letištní transfery, když si rezervujete ošetření / proceduru a jsou tak laskaví a přátelští. Nora, která je na recepci, je jednou z nejhezčích lidí, které jsem potkal, která je vždy tak nápomocná. Moje nedávná schůzka se týkala úklidu hygienistky s Orsolyou. Mám velmi citlivé dásně a po celou dobu schůzky dbala na to, abych se cítila pohodlně a aby mě bolela co nejméně. Stejně tak dávám skvělé rady pro následnou péči a co by pro mě fungovalo nejlépe.Jezdím sem z Londýna už léta. Toto je vždy moje první volba v Londýně, protože práce, kterou vykonávají, je mnohem lepší než doma. Nebaví mě chodit k zubaři, ale Helvetic Clinics a jejich úžasný personál z toho pokaždé dělá skvělý zážitek.
Yeomans 152
Yeomans 152
17:22 29 Feb 24
Jsem opravdu potěšen, že jsem objevil Helvetic Clinic v Budapešti. Moje žena a já jsme sem přišli při několika příležitostech a můžeme jen chválit tuto nádhernou centrálně umístěnou kliniku a hotel. Před příchodem sem jsem byl docela nervózní, protože jsem měl velmi špatné zubní zkušenosti ve Spojeném království.a věděl jsem, že budu potřebovat rozsáhlou léčbu. Velmi rychle mě uklidnili velmi profesionální lékaři a personál, kteří mi po první konzultaci jemně nastínili, jaké procedury budu potřebovat.Moje ošetření několika extrakcí, práce s kořenovými kanálky a implantáty bylo provedeno s takovou kompetencí a celkovou péčí pro můj všeobecný komfort, že tuto kliniku nemohu dostatečně hodnotit. Hotel byl úžasný a perfektní a pohodlné místo pro pobyt po ošetření.Jsem velmi šťastný, že mohu být hostem/pacientem na Helvetic Clinic a nejlepší na tom je, že můžeme vidět město Budapešť, které milujeme!!Děkuji ještě jednou.Filip B.
Russell Martin
Russell Martin
13:14 28 Jan 24
Za ta léta na Helvetic Clinics jsem měl takovou fantastickou zkušenost. Zubaři jsou výjimeční a s jejich prací jsem velmi spokojená. Jsem také vděčný za zubní asistentky, hygienistky, personál recepce a všechny členy týmu, kteří z toho udělali tak skvělou zkušenost. Všichni byli báječní a Helvetic Clinics nemohu dostatečně doporučit.
Alisa Sheptukha
Alisa Sheptukha
19:07 11 Jul 23
Moc se mi líbil přístup, obsluha, vše na nejvyšší úrovni, velmi příjemný personál i samotní lékaři!) Konzultace proběhla velmi dobře s ukrajinsky mluvící lékařkou Evgenia Ostapenko) Úklid jsem provedl, také se mi moc líbilo, příjemné pocity čistoty po profesionálním úklidu!)Evgenia také nechala obnovit zub, což byl důvod návštěvy) vše proběhlo perfektně, zub začal vypadat ještě lépe než byl!) děkuji!
Adebayo Ademola
Adebayo Ademola
11:19 10 Jan 24
Právě jsem měl 3 nádherné dny s personálem helvétské kliniky v Budapešti. Navzdory tomu, že jsem měl s doktorem Bendesem a jeho zaměstnanci vytržení 3 zubů najednou, shledal jsem celý zážitek příjemným díky profesionalitě celého personálu, včetně personálu na recepci, a nezapomněl jsem na osobní přístup od Kaspera, který se zabýval oběma mými logistikami. cestovní plán z Londýna a vyřídil jsem rezervaci hotelu. Kasper si zaslouží ocenění „Nejlepší zaměstnanec měsíce“. Tuto kliniku bych určitě doporučil každému z Velké Británie, který hledá dobrého profesionálního zubaře.
Jason Schreier
Jason Schreier
14:04 06 Dec 23
Cestoval jsem Budapeští a byl jsem zvědavý na doplnění koruny, kterou jsem měl odloženou kvůli pojištění. Helvetic poskytl profesionální služby, jak všichni uvedli v recenzích. Žádný tlak na pokračování služby, ale poskytli hloubkovou, bezplatnou konzultaci o mém potřebném postupu. Když se podívám na moji nabídku zubaře na začátku roku, Helvetic byl 50 % ceny mého zubaře v USA. Dokončení jsem zde pouze předal kvůli cestovním plánům.Dokončil jsem zde čištění a tento postup byl na stejné úrovni jako profesionální služby, které jsem měl v minulosti. Cena byla stejná jako v Portugalsku a mnohem levnější než v USA.Klinika je výjimečně čistá a profesionální. Doporučil bych je a doporučuji. Naplánujte si podle toho svůj rozvrh!
Arthur NEMESIS
Arthur NEMESIS
15:05 24 Dec 23
Jsem velmi rád, že jsem objevil Helvetic Clinics pro své zubní ošetření. Personál je velmi přátelský, vstřícný a stará se o potřeby svých pacientů.Konkrétněji bych chtěl poděkovat panu doktoru BENDESOVI, chirurgovi, který velmi úspěšně realizoval několik operací implantátů na nejvyšší profesionální úrovni, ani jsem nic necítil. Zvláštní poděkování patří také paní doktorce OSTAPENKO za její profesionální přístup při aplikaci korunek. Věnovala pozornost každému detailu, aby zajistila hladký a bezbolestný průběh operace. Nyní cítím stejný pocit, že mám všechny zuby zdravé jako před lety. A velké díky všem zaměstnancům kliniky.Helvetic doporučuji všem, kteří hledají kvalitní a zdravé zuby.A samozřejmě všem krásné Vánoce a hodně štěstí 🤗.
Patrick Leavey
Patrick Leavey
08:36 29 Nov 23
Skvělý zážitek, skvělý personál a léčba. Díky nim se budete cítit velmi pohodlně a uvolněně. Vysvětlí všechny vaše možnosti a náklady, které jsou mnohem levnější než doma. Ukazují skutečnou pozornost vašim potřebám. Toto byla moje druhá návštěva a velmi bych doporučil Helvetic Clinics v Budapešti.
Alessandro D'Amore
Alessandro D'Amore
18:09 02 Nov 23
Poprvé jsem tuto zubní kliniku navštívila v polovině října 2023 a byla jsem tam rovnou ošetřena.Personál: kompetentní, přátelský a ochotný.Vše je na špičkové úrovni a v případě potřeby jsou k dispozici tlumočníci.Cenově velmi příjemné a také dostupné.Hotel je centrální a dobře umístěný.Zaměstnanci jsou zde také velmi nápomocní a přátelští.Byl jsem v hotelu přímo v samotné klinice.Dokonce i transfer na letiště a z letiště byl organizován a proběhl hladce.Řidič byl mladý a přátelský muž... dostává 6 hvězdiček ;-)Zaleťte tam znovu na jaře 2024 a pokračujte.
Zahra Siouda
Zahra Siouda
03:46 29 Nov 23
Nedávno jsem cestoval do Budapešti se svou matkou a bratrem na zubní ošetření mé matky na Helvetic Clinic. Od chvíle, kdy jsme vešli, vřelost a laskavost celého personálu předčila naše očekávání. Navzdory snížené pohyblivosti mé matky každý člen týmu šel nad rámec toho, abychom se cítili vítáni a pohodlně. Poskytovali jasné a užitečné informace a bylo uklidňující, že se vždy našel někdo, kdo uměl komunikovat v našem jazyce. Zpočátku jsme si nebyli jisti několika cestami do Budapešti, ale nyní jsme z toho opravdu nadšení. Helvetic Clinic vřele doporučuji komukoli a kdekoli. Jejich kvalita služeb je opravdu výjimečná. Navíc jemnost personálu a upřímný zájem o matčino blaho byly dojemné. Skutečnost, že se snažili mluvit naším jazykem a zajistit, abychom se cítili jako doma, byla významným rozdílem. Smysl kliniky pro detail a celková atmosféra vytvořily pozitivní a pohodlné prostředí. Našli jsme nejen vynikající zubní péči, ale také tým, který se o své pacienty skutečně zajímá. Helvetic Clinic proměnila to, co mohlo být skličující zážitek, v zážitek plný tepla a jistoty. Nemohu dostatečně vyjádřit svou vděčnost a z celého srdce doporučuji tuto kliniku každému, kdo hledá nejen stomatologickou odbornost, ale skutečně pečující a přívětivé prostředí.
DAVID MUCHATIZA
DAVID MUCHATIZA
12:14 11 Oct 23
Rád bych vyjádřil své uznání za mimořádnou péči, které se mi v tomto vynikajícím zařízení dostává, zejména péči, kterou poskytuje paní doktorka Alexandra Kunszt. Má pozoruhodné dentální dovednosti a věnovala čas všem mým obavám. Cítím se šťastný, že jsem od ní léčen, protože mi dokázala zachránit zub, což mnoho jiných institucí doporučilo pro zubní implantát. I když náklady mohou být na vyšší straně, kvalita služeb, které se vám v této instituci dostává, to více než kompenzuje.Dále mi na této klinice imponuje vstřícnost a profesionalita celého personálu. Důsledně dodržují naplánované schůzky a zajišťují hladký a efektivní zážitek. S potěšením oznamuji, že moje rodina a já budeme nyní využívat služeb této kliniky a doktorka Alexandra Kunsztová bude naší důvěryhodnou zubní lékařkou, dokud budu pracovat v Maďarsku. Helvetic Clinic Budapest z celého srdce doporučuji.
Alistair Shaw
Alistair Shaw
19:44 07 Oct 23
Byl více než třikrát. Byl odstraněn zub, implantát a poté korunka. Pravděpodobně jsem potřeboval udělat více práce, ale nebyl tam vůbec žádný těžký prodej. Jen mi dal, co jsem chtěl. Velmi čisté, velmi přátelské, dobrá komunikace, vše je vyřešeno ode dne, kdy přijedete. Vyzvednutí na letišti s možností ubytování v hotelu, který je ve stejné budově jako zubař. Je to docela bezproblémové. Měl jsem skvělou zkušenost a Budapešť je skvělé město na trávení času mezi schůzkami
Frank Murray
Frank Murray
18:44 13 Oct 23
Jsem potěšen a velmi šťastný, že jsem si pro svá tři zubní ošetření vybral Helvetic Clinic. Zkušený personál je mimořádně profesionální, kompetentní a efektivní od zubních lékařů až po řidiče – všichni jsou velmi vstřícní.Zákaznický servis je na špičkové úrovni. Po příjezdu do Budapešti vás vyzvedne specializovaný řidič Helvetic Clinic. Na klinice jsou vaše ústa naskenována a následuje podrobné ošetření, které s vámi podrobně probereme s kalkulacemi a možnostmi. Naštěstí neexistuje žádný těžký prodej. Jazyková bariéra neexistuje. Na osobní úrovni je skutečné ošetření na nejvyšší úrovni se skvělou komunikací a velmi dobrým zvládáním bolesti.Vzhledem k tomu, že klinika je v centru Budapešti, všechny prohlídky lze provést pěšky nebo hromadnou dopravou, která je široce dostupná a velmi dobrá. Budapešť je báječné město k návštěvě, skvělé paláce, muzea, umělecké galerie a fascinující historie. Spousta Maďarů mluví anglicky a jsou ochotni pomoci.
Travel Guru
Travel Guru
17:32 06 Oct 23
Přiletěl jsem ze Skotska ve Velké Británii a vyzvedl mě řidič kliniky HELVETIC. Vzal mě do hotelu na jednu noc zdarma. Pokoj byl krásný, čistý a pohodlný. Moje konzultace byla v 8 hodin ráno. Snídaně se podávala od 7 hodin ráno a byla vynikající! Děkuji!Moje konzultace byla s milým pánem a nepamatuji si jeho jméno! Tmavé vlasy a brýle.Jako první jsem dostal panoramatický rentgen. Pan doktor byl velmi dobře informovaný a šetrný k mým dásním, což můj zubař ve Velké Británii není!Ocenil jsem to, protože se cítím nepříjemně. Dostal jsem čas, abych vysvětlil, jakou práci bych na svých ústech chtěl.Poté mi bylo poskytnuto několik nabídek různých cen. Sedla jsem si k Ervinovi, který byl tak milý a nebyl tam vůbec žádný tlak! Žádná prodejní nabídka, nic! Jako obchodník (v nedávné minulosti) jsem na to čekal! Ale nic! Už jsem se cítil v pohodě! Tak jsem se rozhodl jít do toho a další den se nechat léčit.Měl jsem čištění parodontu a hloubkové čištění jednoho zubu. Při této návštěvě jsem nemohl dostat další ošetření, protože vyžadují více času. Rozhodl jsem se tedy vrátit začátkem příštího roku.Paní, která mi provedla hluboké čištění, byla úžasná, pracovala sama a pravidelně se ptala, jestli jsem v pořádku. Čištění bylo tak důkladné a opravdu to, co jsem potřeboval! ! Už roky žádám svého zubaře, aby vyčistil skvrny od zubů atd., STOMATOŘI jsou ve Spojeném království podvod! Pravda!!Krásný pán, který mi provedl ojedinělé čištění zubů, byl tak jemný, doktore Nemeth Balint. Byl také velmi důkladný ve svém vysvětlení a projevoval skutečný zájem o léčbu.To skutečně prokázalo empatii a starost, kterou zde lékaři mají ke svým pacientům. Neměl jsem pocit, že by šlo o peníze. Šlo o stomatologii a blaho její klientely, myslel jsem si, že je to v dnešním světě tak osvěžující.Dámy na recepci jsou vždy usměvavé, šťastné, že jsou v práci. Celkově vzato mnohem víc, než jsem očekával!Přišel jsem do Budapešti, abych to zkusil, nikdy předtím jsem to neudělal a vložil jsem do toho svou důvěru. Byl jsem mile překvapen!Prosím, pokud o tom přemýšlíte, prostě to udělejte!Měl jsem tolik pochybností a otázek a potom jsem si pomyslel, na co jsem myslel!? Nemůžu se dočkat, až budu pokračovat ve své léčbě! Nejlepší zubař, kterého jsem kdy zažil!Moc vám všem děkuji. ☺Heidi. (Skotsko, Spojené království)
Zakia Niazi
Zakia Niazi
20:20 07 Jun 23
Zubní klinika odvedla skvělou práci. Vaši profesionální a zkušení lékaři odvedli skvělou práci při plnění mých potřeb. Schůzky byly dodržovány včas, což mi ušetřilo spoustu času a nepříjemností.Atmosféra na klinice byla příjemná a vstřícná, což přispělo k celkové pozitivní zkušenosti. Personál byl přátelský a ochotný a mají také poradce, který si udělá čas na to, aby pacientům naslouchal, bral jejich obavy a otázky vážně a poskytl jim informace, které potřebujíCelkově jsem velmi spokojená se svou zkušeností v zubní klinice, že jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou a je o mě postaráno. Zubní ambulanci tedy mohu bez výhrad doporučit.
S D
S D
17:17 20 Aug 23
Měl jsem tři návštěvy na klinice Helvetic a pokaždé jsem měl vynikající zážitek. Dlouho jsem se rozhodoval, kam si půjdu pro zubní implantáty, které jsem potřeboval. Helvetic udělal proces rezervace mé první schůzky a výběr místa pobytu velmi bezproblémový. Při každé návštěvě mě vyzvedli a odvezli na letiště. Moje schůzky byly dobře zorganizované a všechny členy týmu jsem považoval za vstřícné a mimořádně znalé léčby a následné péče. Poslední schůzku jsem měl v červnu a jsem potěšen výsledky. Helvetic nemohu dostatečně doporučit!
Neep Heid
Neep Heid
22:43 22 Sep 23
Před chvílí jsem se tu léčil. Nebyl příliš ohromen, i když je to pěkné zařízení, čisté a poměrně profesionální. Nabízejí ubytování na jednu noc v přilehlém hotelu (zubní klinika je doslova ve vstupní hale hotelu) a vyzvednutí na letišti atd. Stojí za zmínku, že se jedná o "business zubaře". Věděl jsem to už podle toho, že se starají o trh zubní turistiky. Od první aplikace bylo jasné, že mají větší zájem prodat vám každou léčbu pod sluncem. Pokud se však zeptáte na to, co je pro vás ze zdravotního hlediska nejlepší, neočekávejte nic jiného než prodej dalších léčebných postupů, ať už jsou aktuálně potřeba nebo ne. Stojí za zmínku, že tyto diskuse nebudou se zubařem, ale obchodním zástupcem, který funguje jako „mezi“ mezi pacientem a zubařem a několikrát se zdálo, že tento obchodní zástupce neměl ponětí, o čem mluví, což bylo příliš uklidňující. Ale ani zubař mě příliš nezaujal. Dal jsem jim 2 hvězdičky za dokončení léčby, kterou jsem v tuto chvíli potřeboval, ale zrušil jsem další plánované aplikace a odmítl jsem zbytek jejich navrhovaného plánu, protože to absolutně není klinika, kam bych se vrátil. Pokud trochu zapátráte, můžete v Budapešti najít mnohem lepší zubní zkušenosti a ošetření.
Esam Al-esaei
Esam Al-esaei
01:01 14 Feb 24
Nejhorší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělal, bylo nechat si umístit implantát na této klinice. Zatímco náklady byly relativně nižší než ve Spojeném království, tato klinika se zdá být neetická a její práce podprůměrná. Většina jejich recenzí je pravděpodobně falešná, o čemž svědčí jednostranná povaha profilů recenzentů. Zdá se, že jejich účty pouze zhodnotily tuto kliniku.Pokud jde o mé zkušenosti, udělali mi CT vyšetření a bylo jasné, že potřebuji kostní štěp s následným zavedením implantátu. Pravděpodobně kvůli vyšším nákladům na implantáty místo toho umístili implantát do špatné polohy, což je patrový aspekt tenké kosti. Přiložené obrázky jasně ukazují nesprávné umístění implantátu.Ve Velké Británii vypadal dočasný zub umístěný na implantátu nezvykle a můj skus byl vypnutý kvůli poloze implantátu vzhledem k mým spodním zubům. Ilustrují to přiložené obrázky. Šest zubních lékařů ve Spojeném království doporučilo odstranění pro dobrý výsledek, následované kostním štěpem a správně umístěným implantátem, což by tato klinika měla udělat v první řadě, pokud by měli nějakou etiku.Nyní projednávám právní kroky s budapešťským právníkem kvůli neetickým praktikám této kliniky. Buďte prosím opatrní a vyhněte se této zubní praxi, abyste předešli podobnému podvodu.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️