Ekol Hospital Izmir

Ekol Hospital Izmir izmir 1

Ekol Hospital Izmir se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii a vlasové implantáty. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2007 a nachází se v tureckém Izmiru. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ekol Hospital Izmir, Izmir, Turecko 🥇

Ekol Hospital Izmir, založená zdravotnickou skupinou EKOL BAZ v roce 2007 a sídlící v tureckém Izmiru, nadále hrdě slouží svému zkušenému zdravotnickému personálu. Je vybavena nejmodernější lékařskou technikou, má všechna oddělení, 9 operačních sálů a kapacitu 150 lůžek.

Ekol Hospital Izmir, která poskytuje služby založené na spokojenosti pacientů a se zkušenými lékaři a chirurgy, kteří mají odborné znalosti v jednotlivých oborech ORL chirurgie, kosmetické a plastické chirurgie, očního lékařství, interny, všeobecné chirurgie, ortopedie, urologie, neurologie, mozkové chirurgie, kardiologie, hrudních chorob a psychiatrie, se pyšní titulem první a největší ORL nemocnice v Evropě.

Ekol Hospital Izmir s více než 45 zkušenými lékaři a profesionálním týmem profesorů, docentů, odborných asistentů a lékařů specialistů nabízí speciální služby a přijímá pacienty z egejské oblasti, Turecka a celého světa prostřednictvím agenturních smluv, slevových balíčků a speciálních dohod v oblasti zdravotní turistiky.

Ekol Hospital Izmir se může pochlubit tím, že je jedinou specializovanou nemocnicí v Turecku a je významným zaměstnavatelem s více než 500 zaměstnanci ve všech oborech.

Ekol Health Campus, založený v Çiğli pro zdravý život v centrální a snadno dostupné lokalitě, si klade za cíl přivést naši společnost ke zdravějším dnům díky nekompromisní firemní struktuře etických zásad, komfortním pokojům, zdravotnickému personálu, který má znalosti, zkušenosti a vždy pozitivní přístup, a akademickému a modernímu zdravotnickému vybavení.

Fotografie před a po


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Extrakce zubů
Zubní výplně
Ošetření kořenových kanálků
Odstranění ran
Inlay / Onlay protetika
Zubní korunka
Zubní dýhy
Transplantace dutin
Extrakce zubů
Bělení zubů
Apikální resekce
Transplantace dásní
Ošetření zubní cysty
Zubní implantáty
Zuby
Kostní štěp

Kosmetická chirurgie
Brachioplastika
Zvednutí obočí
Transfer tuku
Zvětšení penisu
Hollywoodský úsměv
Injekce makrolanu/ HYAcorpu
Leptání břicha
Vaser Lipo
Zvednutí čelisti
Liposukce
Gynekomastie
Zvednutí krku
Otoplastiky
Lipofilling obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika

Vlasový implantát
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů DHI
Transplantace vlasů FUE
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT

Služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převod lékařských záznamů
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
TV na pokoji

Lékař :

  • Prof. Çaglar ÇalliI (estetická chirurgie)
  • Prof. Dr. Adnan Ünal (otoplastiky, rinoplastiky)
  • Prof. Dr. Ismail Yaman (bariatrická chirurgie)
  • Dr. Yagmur Kaan Bedir (transplantace vlasů)

Město: Izmir – Země: Turecko – Založeno: 2007
Akreditace: ISO 9001:2008 – Mluvené jazyky: angličtina, němčina, francouzština

Ekol Hospital Izmir poskytují specializované služby s využitím nejmodernějších technologií na světě a díky týmu odborníků podle mezinárodních standardů kvality


Recenze nemocnic Ekol Hospitals Izmir

Derin Kayalar
Derin Kayalar
17:35 22 Sep 23
Pan Cenk je velmi profesionální a starostlivý lékař. Byla jsem na operaci vaginoplastiky a během rekonvalescence a pobytu v nemocnici jsem nezaznamenala žádné problémy, bolesti ani komplikace. Personál nemocnice je také pečlivý a přátelský. Jediné, co chybí, je špatné jídlo, musí změnit cateringovou společnost
Ozgu Arslan
Ozgu Arslan
18:42 28 May 24
Ortoped Serkan Sözkesen je prostě skvělý lékař. Mohu říci, že mému otci zachránil život. Protetickým zákrokem, který prováděl, když měl tak nesnesitelné bolesti. Zatímco všichni doktoři, ke kterým jsme zatím byli, říkali, že bolest neustoupí, on dodal odvahu s velkým odhodláním a skutečně provedl velmi úspěšnou operaci. Navíc se lidé svým přátelským a úsměvným upřímným chováním dokonce duchovně uzdravují. Děkujeme mu a přejeme mnoho úspěchů v profesním životě.
ihsan demirel
ihsan demirel
08:46 23 May 24
Je mi 66 let, byla jsem na biopsii a na patologii jsem zjistila, že mám rakovinu prostaty k jiným orgánům. Potřeboval jsem urgentně na operaci. Dělal jsem rozsáhlý výzkum, urologický lékař ordinace pan Prof. Byl jsem přesvědčen, že Dr. Orçun Çelik udělá to nejlepší, zavolal jsem do nemocnice Ekol 7. května 2024 a domluvil jsem si schůzku s mým učitelem Orçunem První setkání s mým učitelem Orçunem Çelikem se uskutečnilo moje váhání prof. Dr. Můj učitel Orçun Çelik se podrobně vyjádřil k operaci a jejím následkům. To mělo vliv na mé rozhodnutí podstoupit operaci 10. května 2024. Den před operací jsem byl hospitalizován. Před operací za mnou přišel můj lékař a dal mi informace i morálku. 10. května můj lékař Orçun Çelik úspěšně provedl moji operaci Důležitá pro mě byla pozornost a vysvětlení lékaře Po operaci sledoval, vyhodnotil výsledky a informoval mě o výsledcích a nechal mi udělat včas RTG, ultrazvuk a CT. Vyjadřuji jim svou vděčnost, doporučuji je těm, kteří chtějí podstoupit operaci. Dovolím si konstatovat, že jsem byla spokojena s tím, jak tam během mého pobytu v nemocnici pracovaly sestry a úklidový personál (6. patro, pokoj č. 624). Rád bych také poděkoval sekretářce mého učitele, paní Fadime. Obecně bych rád uvedl, že jsem spokojen se všemi aspekty nemocnice Izmir Ekol. Dr. Orçune, jsem rád, že jste mě operoval.
Seyhan Uzun
Seyhan Uzun
19:35 08 May 24
Chtěla bych poděkovat paní Gizem, která se o mě s velkou trpělivostí starala po dobu 9 měsíců od začátku do konce v nemocnici Ekol, kterou jsem si pro svůj porod vybrala. Ráda bych poděkovala paní Gizem Çetin za její vždy usměvavý, pozitivní a srdečný přístup. Jsem si jistá, že můj výběr nemocnice byl správným rozhodnutím. Děkuji paní Gizem Çetin za vše.
Shona Thompson
Shona Thompson
14:44 08 May 24
Nemohu poděkovat doktoru Serkanovi Sulyemanovi Asianovi, jeho skvělému asistentovi, také Seně a dalším členům týmu za to, že se o mě opět starali, tak úžasná nemocnice, nejsou nic jiného než úžasní pečující ohleduplní a milují to, co dělají, poskytují vysoce kvalitní péči Jsem doma a dobře se zotavuji zpět s rodinou, věřil bych jim, že se postarají o mou vlastní rodinu, pokud to bude potřeba, děkuji moc za krásný zážitek
Erkan Hacıoğlu
Erkan Hacıoğlu
11:44 01 May 24
Náš pacient je na jednotce intenzivní péče. Neskonalý dík patří všem lékařům, kteří se o nás starali, zejména Uğurovi Küpelimu a Aylin Derbentové, a všem krásným lidem na jednotce intenzivní péče, kteří se k naší pacientce chovali jako ke své vlastní rodině a nikdy nepřestali projevovat zájem. Děkujeme, že nás máte, ať vám Bůh žehná.
Satın almaci Yorumcu gezgin
Satın almaci Yorumcu gezgin
20:19 30 Apr 24
Vybrali jsme Ekol porodnici pro sledování a kontrolu s Dr. İrfanem Özerem po celou dobu těhotenství mé ženy. V tomto období byli všichni, od vstupních dveří až po pracovníky registrace, velmi přátelští, ochotní a vodící.Sešli jsme se s paní Gizem kvůli porodnímu plánu po těhotenství. V této fázi jsme obdrželi velmi dobré a dobré služby, které nám usnadnily práci.Během našeho prenatálního pobytu v nemocnici nás naše denní a noční sestry na porodnictví a gynekologii 1. patra informovaly a pomáhaly nám se všemi záležitostmi. Navíc personál porodního sálu byl vždy přátelský a ochotný.Naše cenné sestřičky ve 2. patře byly opravdu nápomocné při porodu i po něm.Děkujeme všem našim sestrám na novorozenecké jednotce intenzivní péče za jejich cennou podporu.Stručně řečeno, byli jsme velmi potěšeni pomocí a podporou, které se nám dostalo v oblasti porodnictví. Všem, kteří přispěli, moc děkujeme.Nekonečné díky doktoru İrfanu Özerovi a jeho týmu.
Ezgi Nisan ÖZTÜRK
Ezgi Nisan ÖZTÜRK
21:55 01 May 24
Rád bych poděkoval celému nemocničnímu týmu pracujícímu s Ersin Aksu 🙏🏻 Předtím jsem neměl žádnou operaci. A nevyhnutelně ta aktualizace strachu z operace přichází v posledních 2 dnech😃 Chtěla bych poděkovat všem lékařům, kteří se mě snažili uklidnit, od sestřičky, která se mě snažila uklidnit, když jsem čekala na operačním sále, až po všechny lékaři, kteří se mě snažili uklidnit, i když jsem nebyl můj lékař🙏🏻Ale hlavně moje milé sestřičky ve 3. patře nemocnice Ekol ❤️ Nikdy vám to nemohu oplatit. Byl jsi ke mně tak trpělivý, starostlivý a přátelský, že tě takhle vidím poprvé. Neustálá kontrola, neustálá komunikace, neustálé upozorňování na změny směn a příchody na každou novou směnu jsou stejně dobré jako ty předchozí. Nevím, jak tento řád a disciplína vznikly, ale poskytuje pacientovi neuvěřitelné prostředí důvěry a cítíte se velmi pohodlně.
Özge Yıldız
Özge Yıldız
19:10 24 Apr 24
Před 10 měsíci jsem byla na operaci výhřezu ploténky v nemocnici Ekol. Prošla jsem velmi stresujícím procesem a žiji v domě své tety, ale fyzioterapeutka Dr. ESRA HAZIR mě nikdy nenechala samotnou během mého sktly procesu, její energie, její zájem. , její teplokrevnost, její schopnost vás vžít do bot a pochopit bolest, jako by ji skutečně sama prožívala, MYSLÍM, ŽE PRO PACIENTA JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ .. jsem ráda mít vás, paní Esra🫶🙏 I někdo, kdo mě neznal, se určitě ukázal se zavřenýma očima, díky čemuž jsem se držela při životě, moc mu děkuji 🙏🙏
Erhan KONACAKLI
Erhan KONACAKLI
15:00 22 Apr 24
Dr. Po Serkanově úspěšné operaci jsme velmi dobře zahájili rehabilitační proces, což je nejdůležitější čas, se znalostmi, zkušenostmi a vedením fyzioterapeutky Esry (Hazır). Chtěl bych jí moc poděkovat.
burcu yalçın
burcu yalçın
14:04 04 Apr 24
Citlivost v komunikaci se stala kouzelným slovem nemocnice Izmir Ekol. Ráda bych poděkovala paní Gizem Çetin, která pomáhala s koordinací a komunikací, za její trpělivost, upřímnost, energii, toleranci a zkušenosti.Potřebujeme tě.Jsem rád, že tě mám.Můj lékař, který mě operoval na gynekologickém odděleníVážený profesore Gürsoy Pala, chtěl bych Vám velmi poděkovat za Vaši upřímnost, upřímnost, informace a nápady. Také bych Vám chtěla poděkovat za pozornost, trpělivost a toleranci před i po operaci.Naše země potřebuje lékaře, jako jste vy. Jsem rád, že tě mám.Hodně štěstí
Gözde Demir
Gözde Demir
11:00 10 Apr 24
S mým doktorem Gursoyem Pala jsme měli výborné těhotenské sledování a porod.Přitom každý zaměstnanec nemocnice je nesmírně dobrý a ochotný. Dohodli jsme se s paní Gizem z Finance na porodu a podvázání vejcovodů. Nikdy nebyl požadavek na příplatek. Náš pokoj byl jako hotelový pokoj. Přišel uklízeč a vyměnil mi povlečení. Neustále se ptali, zda máme uklízet. Sestřičky mi říkaly, že jsou to všichni dobří lidé. Byli jsme velmi spokojeni. Doporučuji všem.
Veli ERTURGUT
Veli ERTURGUT
07:45 28 Oct 22
Dne 13.10.2022 provedl Doc.dr.orcun ÇELİK mému otci ismailovi ERTURGUTOVI operaci prostaty (holep) a hydrokély Chtěl bych poděkovat svému učiteli za úspěšnou operaci prostaty a hydrokély a jeho pečlivou pozornost.İrem DAĞ, která má na starosti vztahy s pacienty, která nás trpělivě prováděla po poliklinikách a pomáhala nám při předoperační konzultaci (děkujeme urologické koordinátorce Fadime,usměvavý, pomník pacienta, ochotný lékař neurologie Uzm.dr. Jméno Derya GOKCEK, (Neskonalé poděkování patří mému učiteli Deryovi, že nám pomohl upravit dávku léku tím, že nás informoval o hodnotě epdantoinu a souvisejícího fenytoinu v krvi, který můj otec po operaci aneuryzmatu v roce 2008 nepřetržitě užívá již 14 let ege univ.) a náš kardiovaskulární lékař Kamil,doc.dr.orcun CELIK si vyžádal a nahlásil, že můj otec má na pravé straně jater v důsledku tomografie a všeobecnou chirurgii 9 cm masu o velikosti 9 cm, dr.doc.dr. Náš učitel omer, který nasměroval Ömera YOLDASE na játra mr. Informovat nás, informovat nás,Během 1 dne na urologickém lůžkovém oddělení otce neustálý krevní tlak, puls horečky, který téměř neopouštěl hlavu. Ráda bych poděkovala sestřičkám, jejichž jména neznám, které mi pomohly při výměně séra a katétru atd.
figen cetin
figen cetin
10:00 30 Mar 24
Prodělala jsem náročnou hysterektomii na gynekologickém oddělení v nemocnici Izmir Ekol. Rád bych poděkoval svému lékaři Gürsoy Pala a jeho týmu. Můj lékař Gürsoy Pala byl ve své profesi velmi úspěšný, zkušený, znalý, sympatický a přátelský, a díky němu jsem já i moji rodina velmi spokojení a sebevědomí. Během tohoto procesu se o mě neustále staral, často mě kontroloval a informoval. Moje sestry byly vždy se mnou a staraly se, odpovídaly na všechny naše otázky s usměvavou tváří, informovaly mého lékaře a mě a díky jejich zkušenostem jsem se cítil bezpečně. Každému z nich moc děkuji, jsem ráda, že vás mám 🙏🥰
Bora - Dubai
Bora - Dubai
11:50 13 Mar 24
Operaci mé ženy jsme zde absolvovali 28. prosince 2023. Všichni zaměstnanci v nemocnici věnují velkou pozornost komunikaci s pacientem. Nemluvím jen o usměvavé tváři. Kdykoli se můžete obrátit na svého lékaře nebo osoby, které řídí koordinaci. Pečlivost v komunikaci se oficiálně stala kulturou nemocnice. Jméno lékaře, který provedl naši operaci, je Ogün Erşen. Kdybych dal 100 ze 100, bylo by to pro tohoto lékaře málo. Tato země potřebuje lékaře, kteří svou práci dělají dobře. Jeden z nich je v této nemocnici. Jedním z lidí, kteří nám nejvíce pomohli v koordinaci a komunikaci, byla paní Nalan. Je chytrý a rychlý. Jak vidím, tak si nemocnice vybírá lékaře, kteří jsou ve své práci velmi dobří. Při výběru nemocnice a školy věnuji pozornost třem věcem; zkušenosti osob vykonávajících práci v instituci, kulturu instituce a dostupnost. Nemocnice Ekol také poskytuje velmi dobré poradenství před a po operaci. Po operaci jsme zůstali v nemocnici 1 den a všechny kontroly byly prováděny každou hodinu. S nemocnicí Ekol jsme byli velmi spokojeni. Gratuluji majiteli nemocnice a všem zaměstnancům.
Deniz Asya OZKAN
Deniz Asya OZKAN
13:27 21 Feb 24
V nemocnici, kam jsem chodil na kontrolu, jsem se setkal s mnoha lékaři.Především bych chtěla poděkovat paní gynekoložce Calibe za její upřímnost, dobrou energii a cenné informace a nápady, velmi mě potěšila její rychlá reakce na výsledky mých testů po kontrole.Jsem také velmi rád, že jsem měl příležitost setkat se a promluvit si s lékařskou ředitelkou paní İlkem. Velmi se mi ulevilo, když zkontrolovala všechny výsledky a objasnila můj zmatek pěkným shrnutím.Především bych chtěl poděkovat internistovi Vedatovi za usměvavou tvář a vřelý přístup. Jeho podrobná recenze, dotazy a informace jsou velmi cenné.
Filiz Ates
Filiz Ates
08:31 14 Feb 24
Měl jsem operaci šedého zákalu a sítnice na obou očích od svého lékaře Op Dr Hüseyina Aslankara. Byl jsem velmi potěšen. Jeho usměvavý obličej byl stejný, jako když jsem byl na operaci, a byl jsem velmi potěšen. Moc mu děkuji a jeho asistentovi Nurcanovi.
Hakkı Doğan
Hakkı Doğan
19:37 19 Feb 24
Dne 14. listopadu 2023 jsem se setkal s op.dr. Gökhanem Tokerem kvůli náhradě kyčelního kloubu. V důsledku mého dlouhého výzkumu jsem se rozhodl pro operaci. Díky Bohu se cítím jako znovuzrozený. Bůh žehnej mému lékaři, panu Gökhan. Má velmi starostlivou a vtipnou povahu a sestry jsou také velmi starostlivé, děkuji. Jedinou nevýhodou je, že postele jsou velmi nepohodlné a pacienty vozí pouze na jednolůžkové pokoje. Jinak mě to velmi potěšilo.
Hakan Akmanoğlu
Hakan Akmanoğlu
07:32 03 Aug 23
Nejprve jsme začínali na Gynekologicko-porodnickém oddělení v Can Hospital. Po asi měsíci jsme nebyli spokojeni. Na konci našeho výzkumu op. Dr. Rozhodli jsme se pokračovat s naším učitelem Sadıkem Sözdinlerem. Až do porodu jsme pohodlně postupovali, co se týče informací, zájmu a všech procesů. Včera jsme měli porod. Všechny procesy jsme prošli bez problémů.Po porodu jsem chtěla otevřít samostatnou závorku pro nemocnici Ekol.Klady:+ Kvalita a zájem gynekologů a porodníků+ Plnohodnotná péče a starost ve všech aspektech, od bezpečnosti po úklidový personál, od lékařů po sestry.+ Aby se po narození cítili jako v hotelu (diář, úklid, jídlo, netflix youtube v televizi na pokoji atd.)+ Vysoce kvalitní ventilace+ Monitorování každého procesu zvlášť+Informativní odpovědi na otázky, které pokládá každá sestra zvlášťNevýhody:- Během našeho pobytu byl velký stavební hluk, ale nedá se nic dělat.Abych to shrnul, odcházím s klidem v duši. Rád bych vyjádřil své zvláštní poděkování každému zaměstnanci.
cansu çebi
cansu çebi
16:24 29 Jan 24
Dal jsem 5 hvězdiček, aby byl komentář nahoře, ale nemocnice Ekol provedla ŠPATNĚ plastickou operaci. Do operace jsem vstoupila jako operace synchronizace prsou a vyšla z operace augmentace prsou. Když jsem mluvil s oddělením spokojenosti zákazníků, řekli, že se mnou na základě operačního zápisu a vyšetření jiného lékaře ve stejné nemocnici souhlasili a přijali mě na korekční operaci a požadovali za to poplatek 25 000₺ úkon. Vzhledem k tomu, že teď nemám takový rozpočet, nemůžu na operaci a musím žít se svými nerovnoměrně zvětšenými prsy! Korekční operace je akceptována, ale je vyžadován poplatek 🙂 Není to tak snadné lidi podřezat, vzít jim peníze a poslat je pryč?
engin kılıç
engin kılıç
08:58 16 Jan 24
Včera jsme navštívili nemocnici kvůli mé matce. Polibek. Dr. Nasměrovali nás do Calibe Demirkan. Opravdu se o nás staral, jeho usměvavá tvář, uklidňující přístup, sdílení informací a respektující chování na nás udělaly velký dojem. Již není třeba hledat jinou nemocnici nebo lékaře. Děkuji mnohokrát za váš zájem.
HASAN TOPÇU
HASAN TOPÇU
10:37 30 Dec 23
Interní lékařka Derya GÜNEŞ je lékařka, která svou práci miluje, je přátelská a vzbuzuje u svých pacientů důvěru. Je to člověk, kterému velmi důvěřuji a obdivuji ho, moje žena, můj syn a moje matka. Pokud se chcete nechat vyšetřit, vězte, že jste v dobrých rukou. Jsem rád, že vás mám, paní Derya.
Aysu Alioğlu Demirbilek
Aysu Alioğlu Demirbilek
09:48 28 Aug 23
Narodil jsem se doktorem İrfanem Özerem. Byli jsme s ním opravdu spokojeni a pozorností nemocnice, hygienou a usměvavou tváří personálu. I když jsme v jiném městě, na vyšetření atp. İrfan učitel je rozhodně velmi dobrý člověk. Jeho vstřícnost, pohodlnost, pochopení a zájem o pacienta. Velmi nás těší i pan doktor Ümran na pediatrii. Jeho přístup k miminku je opravdu milý jako maminka 😊 děkuji
Ekin Yüce
Ekin Yüce
06:54 27 Dec 23
Dal jsem 5 hvězdiček, aby byl můj komentář viditelný. Než jsem vůbec stihla do nemocnice, rozhodla jsem se kvůli poradkyni nejet. Zatímco jsme si telefonovali, abychom si domluvili schůzku, zavěsil mi. Když jsem se znovu natáhl, bylo mi řečeno, že byla domluvena pouze schůzka. Žádné podrobné informace ani zájem.
Mahsum Ulaş
Mahsum Ulaş
04:24 12 Dec 23
Byla jsem na kontrole. Byla jsem také na vyšetření u neurochirurga a kožního lékaře. Myslím, že je to velmi pěkná, čistá nemocnice. Personál byl také velmi dobrý. Děkuji a zdravím... Je to drahé, ale jak víte, je to soukromá nemocnice. 🥲
Persefoni Konut Yapı
Persefoni Konut Yapı
16:31 12 Dec 23
Už delší dobu mám nespavost a obavy. Rád bych poděkoval své přátelské psychiatričce Gülşah učitelce tisíckrát a milionkrát. Nezůstala žádná nemocnice ani učitel, které bych nenavštívil. Tisíce díky mému přátelskému učiteli.
Elif Kıldıroğlu
Elif Kıldıroğlu
14:25 15 Nov 23
Dobrý den, hlásila jsem se 13. tohoto měsíce do nemocnice Ekol se stížností na žlučové kameny.Měla jsem velmi silné bolesti a záchvaty.Byla jsem v mnoha nemocnicích a bylo mi řečeno,že musím na urgentní operaci.Bylo mi řečeno,že pouze VŠ, dělají to školicí a výzkumné nemocnice nebo soukromé nemocnice. Moje bolest byla ignorována a byl jsem propuštěn. Moje bolest nikdy nezmizela. Velmi jsem se bál operace, dokud jsem nešel do nemocnice Ekol a nesetkal se se svým lékařem Ogün Erşen, ale po rozhovoru se svým lékařem , velmi se mi ulevilo.Moje operace a její následky byly velmi pohodlné a jsem vděčná svému lékaři OGÜN ERŞEN a celému týmu Ekol za všechny jejich služby.Děkuji za vše 🙏💐 Rozhodně doporučuji
in the rain
in the rain
08:42 14 Oct 23
Můj otec podstoupil minulý týden operaci ledvinových kamenů u urologa Dr. Osmana GÜCÜKA. Navštívili jsme již mnoho nemocnic a nikdy jsme nenašli Dr. Nejednal tak zaměřený na řešení a dosahoval rychlých výsledků.Byla tam ložiska kamenů ve 3 různých oblastech, včetně ledviny a žíly.Všechny kameny vyčistil jedinou operací.Jako jeho děti mu moc děkujeme. Děkujeme také koordinátorce paní Fadime, která se o nás starala od začátku operace, a sestřičce Işıl, která se o nás vždy po operaci starala. Přejeme hodně úspěchů 🌼
Gaby
Gaby
16:01 25 Oct 23
Fantastická nemocnice s některými z nejúžasnějších zaměstnanců, které najdete kdekoli na světě. Je to velmi efektivní služba a pokud zvažujete přijet sem ze zahraničí, budete rádi.
Neslihan Bozoklu
Neslihan Bozoklu
10:46 28 Aug 23
Loni jsme se hlásili do Ekol Hospital Izmir na operaci prostaty mého otce. Předoperační kardiolog Dr. Cetin Aydin ve svém podrobném vyšetření viděl u mého otce vysoké riziko srdečního selhání, požádal o CT Angio. Vzhledem k tomu, že můj otec chodil na pravidelné kontroly srdce v Mugle každý rok, bylo pro nás odhodlání učitele překvapením. Můj otec dokonce trval na tom, že je v pořádku a že má operaci prostaty. S naléháním a vedením mého učitele Cetina ohledně angiografie byla v Alsancaku provedena CT angiografie a poté byla provedena angiografie. Bylo zjištěno, že 2 jeho cévy byly ucpané přes 85 % a 2 z nich přes 95 %. V následujícím procesu byly zavedeny 4 stenty. Nošení stentu v nemocnici Gazi, Dr. Řekl, že pokud bude mít operaci prostaty, hrozí, že zůstane na stole, a že máme poděkovat panu doktorovi, který toto riziko u mého otce při vyšetření odhalil. Za záchranu života mého otce, Dr. Nemůžeme dostatečně poděkovat Cetinu Aydinovi. Osobně jsme šli jako rodina a předali své díky, ale chtěl jsem sem jednou napsat. Je dobře, že existují dobří lékaři, kteří neslevují ze své profese jako vy, pane učiteli. Kéž vám Bůh žehná vám a vaší rodině pevné zdraví a vždy dobrý den.Protože můj otec dostal stent, museli jsme operaci prostaty násilně odložit. I letos jsme si pro operaci prostaty vybrali nemocnici Ekol. prof. Dr. Přihlásili jsme se Orçunovi Celikovi. Díky Orcunovi jsme se díky jeho podrobným vysvětlením a jeho uklidňujícímu postoji cítili velmi pohodlně.Po úspěšné laserové operaci dírek, díky bohu, můj otec získal zdraví.Nekonečné díky patří profesoru Orcunovi za jeho zájem, znalosti, dostupnost a podrobné odpovědi na otázky, které jsme kladli během operace prostaty a po ní.Děkujeme také urologické koordinátorce Fadime hnm, usměvavé sestře Isil, která svou práci v urologické službě dělá s láskou a obětavostí, a veškerému pečujícímu a usměvavému personálu od sestřičky až po uklízečky.
Zeynep Dgrblt
Zeynep Dgrblt
12:31 25 Jul 23
Personál je přátelský. Děkujeme doktoru Günhanu Güngörovi za jeho zájem, usměvavou tvář a přístup k pacientovi 🙏 Jeho pozitivní energie vás nutí odcházet z nemocnice spokojeni.
Erdoğan Bektaş
Erdoğan Bektaş
15:02 04 Feb 24
Je to velmi rušná a přeplněná nemocnice kvůli své pověsti. Slouží jak pacientům SSI, tak zahraničním pacientům. Je to jako soukromá nemocnice a veřejná nemocnice smíchané dohromady. Všechno totiž záleží na penězích. Podle toho, komu a jakou službu a péči dostává, jsou velmi spokojení a bouřící se. I když jsem byl invalidní pacient, musel jsem na magnetickou rezonanci čekat hodiny ve frontě. Doktoři jsou vesměs přátelští, starostliví a svou práci dělají dobře 😉 Většina ostatního personálu má však pocit, že je nucen pracovat, pravděpodobně stresem a únavou. Čistota nemocnice (musí se více starat o toalety) je dobrá. Obsluha hostesek je uspokojivá (je to přece soukromá nemocnice); Doprovázejí vás skoro, dokud vás nepozdraví u dveří nemocnice a nepošlou vás pryč před dveřmi nemocnice.
Nilgun Koseoglu
Nilgun Koseoglu
09:12 24 Apr 24
Polibek. Dr. Pro aplikaci botoxu na Cenk Melikoğlu; Byla jsem dvakrát, jednou na aplikaci a jednou na kontrolu. S ošetřením pana doktora není problém, ale čekal jsem v obou případech 40 minut. Když jsem jim to řekl, řekli, že to byla chyba sekretářů, což si myslím, že není, co ti lidé mohou dělat, co mohou říci lékaři? Moje rada je jít 1 hodinu po schůzce.
Sercan Can
Sercan Can
17:46 21 Oct 23
Za prvé, skóre, které jsem dal, nemá nic společného s doktorem. Měli jsme nádherný porod s mým učitelem gynekologem Irfanem. Děkujeme za vaši práci, velmi nás to těšíJe tu však paní Ezgi Salatur, která je vedoucí finančního oddělení, zatímco ona mluví o ceně, nahrajte hlasový záznam.Čísla, která říká, a porodné nejsou totéž.Chtěla jsem 1 měsíc před porodem složit zálohu na fixaci ceny, ale řekl, že se ceny právě zvýšily a už nepřijde. Cena byla uvedena 14 500 TL, ale cena při narození byla 17 500. Když jsem k němu šel znovu, řekl: "Navýšení platu za minulý měsíc dorazilo" a řekl: "Udělejte hlasový záznam, nebo za to budete vy." Co se říká a co se přijímá, není totéž. Fotilo se, prý do měsíce dorazí kapesní album, jsou to 3 měsíce, nikdo nepřišel ani neodešel, proměnilo se v obchod, preferujeme to pro mého učitele iftsn, který dá peníze zpět, jinak to není nemocnice, kterou bych doporučil.
Kadir Albayrak
Kadir Albayrak
16:52 01 Oct 23
Myslím, že mešita byla přehlížena v části budovy a služeb. Nemyslelo se, že 2 m2 prostor bude oddělený pro muže a ženy. K mytí stejně nedochází. Může někdo, kdo to vidí, nadále dávat článku jednu hvězdičku, pokud se nezlepší? Stejně jako je povinností se modlit, je povinností věci zlepšovat.
berkay canlı
berkay canlı
07:39 20 Sep 23
Dobrý den, domluvili jsme se s paní Sabahat Derici na 20.09.2023 ve vaší nemocnici.Na řadu jsme přišli v 10 a 11 hodin.Jaký máte systém objednávek?Pokud vám čas nestačí, na vyšetření se domluví ve 20minutových, nikoli 10minutových intervalech.Nemáte právo mě a mé dítě 30 dní šikanovat.Jsem ostuda svých peněz!!!
Gulden Acay
Gulden Acay
12:00 20 Sep 23
V sekci hlášení se transakce nedaří a nikdo nepodává přesné informace. Nechápu, proč je hubená blondýnka v sekci hlášení zaneprázdněná vším kromě práce a nikdo ji nekontroluje. Pokud nemůže podat správné informace, je tu spousta nezaměstnaných. Pokud jde o získání peněz, můžete dát nejdřív peníze a pak krev. Nechápu, jestli dáme svou krev a utečeme. dostanu rentgen.Když se mi nepodaří dostat na rentgen, k čemu je můj otec?Zaplatíme šek,nenechte ho propadnout,kartu přinese manželka,ona říká zaparkuj auto, já říkám ne, jsi první jako štěnice.
Ezgi Biberdalı
Ezgi Biberdalı
09:11 11 May 24
Systém schůzek v nemocnici je hrozný. Přišel jsem na převaz dvakrát a v obou případech bylo převazování provedeno o 1 hodinu později. Při reklamaci systému objednávek mi bylo sděleno, že se v systému nemusí objevit ordinační hodiny Je to ostuda, že jsem musela čekat 1 hodinu. Nemocnice, do které jsme přišli jako soukromá nemocnice, je zcela nesystémová nemocnice.
Adrien
Adrien
03:44 26 Apr 24
Nemocnice Ekol v krátké době rapidně snížila kvalitu. Připomínalo to spíš metrobus než soukromou nemocnici, pacienti ani nemohli najít místo, kde by mohli stát a čekat v přeplněných úzkých prostorách na chodbách. Jejich jediným účelem bylo rychle vydělat peníze pro nemocnici předepisováním těch nejdražších testů pro pacienta. Ihned poté jsem nastoupil do státní nemocnice a byl jsem velmi překvapen péčí a vstřícností, které se mi dostalo.
Ömer Yusuf
Ömer Yusuf
18:26 21 Mar 24
Nemocnice Ekol na očním oddělení je hotová katastrofa. Byla nám nabídnuta velmi vysoká cena za chirurgický zákrok! Když jsme se rozhodli, že operaci v této nemocnici nenecháme, zlevnili najednou o více než polovinu! Největší podvodníci! Co se najednou změnilo, že se cena snižuje o více než polovinu!!! Tuto nemocnici nikomu nedoporučuji!!!
Yeşim Akdemir
Yeşim Akdemir
07:24 04 Mar 24
Nemocnice, kde je vaše dítě velmi nemocné a nelze ho navštívit bez objednání. Ať už je to osoba na telefonu nebo její asistenti, nemají v úmyslu pomáhat. Poplatek za vyšetření je 1000 TL pro prodejce, ale pokud jde o servis, nikdo si nenechá odstranit chloupky z nosu. O jejich stylu mluvy a o tom, jak vás odmítají, ani nemluvím... Škoda, vážně!! Doufám, že oddělení kvality nemocnice bere mou stížnost vážně.Pokud je zde subjektem dítě a je vystaveno takové praxi, je tam vážný problém!!!!
Emin KAYI
Emin KAYI
20:01 29 Feb 24
Dr. Utku Kubilay mi 17.08.2022 provedl oboustrannou endoskopickou operaci deviace septa. Po operaci, po odstranění silikonů z nosu, se říkalo, že otoky dvou kanálků a moje neschopnost dýchat časem odezní. Na kontroly jsem chodil čtyřikrát během tří měsíců. Vždycky říkal: "Zlepšíš se." Moje otoky turbiny nikdy neklesly. Moje potíže s dýcháním se nezlepšily.Doktor odešel z Ekol.Mimochodem jednou za měsíc jsem telefonicky informoval pana doktora Utku o své situaci.Uplynulo osm měsíců a jsem stále stejný.Řekl jsem,že nemůžu dýchat.On řekl počkej rok. Zprávy se stále nahrávají. Už je to osmnáct měsíců. Po operaci jsem se vůbec nevzpamatovala, bohužel jsem stejná jako před operací. Je mi to velmi líto. .
Burcu Yüksel
Burcu Yüksel
18:25 28 Feb 24
Pokud vám záleží na vašem zdraví a psychologii, nechoďte! My dva kamarádi jsme byli na operaci v oboru plastické chirurgie.Dozvěděli jsme se,že lékař,který nám dělal první operaci,neměl chirurgické vzdělání (byl dermatolog).Poté,když se u nás začaly objevovat deformace,prováděl jiný lékař opět operace.Nyní je naše situace ještě horší, naše tělo se zhroutilo a zdeformovalo. Jsme na tom teď jak fyzicky, tak psychicky velmi špatně. Co nejdříve podáme žalobu s našimi dokumenty. Doufám, že se sem půjdete podívat do komentářů, než budete mít tak velkou operaci. Šli jsme s důvěrou a ne prozkoumat, velmi nás to mrzí.
Nuran Tokay
Nuran Tokay
10:30 14 Feb 24
Chodil jsem 3 roky ke Gökhanovi Erbakanovi na oko, řekl, že mám ucpanou oční žílu, poslal mě k ušnímu, nosnímu a krčnímu specialistovi Dr. Baranovi.Operoval dvakrát, marně a všechny léčby byly neprůkazné. a na konci tří let doktor Erbakan řekl: "Nerozumím tomu, proč řekl to nebo ono, a měli byste jít do univerzitní nemocnice." Řekl a nechal mě tak, to bych neřekl, ne nedoporučuji, neztrácejte čas a peníze, neviděl jsem žádný přínos, nula hvězdiček.
aslı urhan
aslı urhan
16:34 27 Jan 24
Byla jsem na kožním oddělení v nemocnici Ekol na odstranění tetování.Doktor řekl, že to za pár sezení zmizí a nasměroval mě do 4.patra.Tam mi to paní dělala odstranění laserem.2. Šel jsem na sezení o 1 měsíc později, ale tetování nebylo odstraněno, žádné strupy, nic. Měl jsem pochybnosti, šel jsem na jiné místo a ukázal mu to, řekl, že to nebylo odstraněno, protože výstřely byly méně časté , šel jsem ještě na pár míst a zeptal jsem se znovu a stejná odpověď byla, že to nebylo odstraněno, protože stříleli méně ran. .Takže je zřejmé, že Ekol střílí méně, aby dostal více peněz za sezení. Je to škoda , nevybíráme ani peníze z ulice.
Mahsum Ulaş (Agit)
Mahsum Ulaş (Agit)
11:53 17 Jan 24
V nemocnici se chovají sladce, ale pak neplní své povinnosti, když jde o vaši práci! Nevrátili mi léčbu, kterou jsem na 1 měsíc zrušil! Zavolal jsem zákaznický servis 20krát a řekli, že mají zájem, a mávli na mě! Budu si stěžovat Cimere a ministerstvu zdravotnictví. Ekol hospital jsem si definitivně zapsal na seznam nemocnic, které už nikdy nenavštívím, i kdybych zemřel!
Ahmet Metehan Sağıroğlu
Ahmet Metehan Sağıroğlu
11:36 20 Jan 24
V poslední době se mluví o nárůstu počtu britských pacientů, kteří přijeli do Turecka za zdravotní turistikou a měli komplikace nebo zemřeli. V této souvislosti také britský tisk přináší různé zprávy na toto téma. A konečně, zprávy odvysílané na BBC před pár dny se v Anglii staly trendovým tématem. Reportérky státního kanálu BBC Catriona MacPhee a Rachel Coburn přijely do nemocnice Ekol, kterou otevřeli Turci, aby prozkoumali zdravotní sektor, o kterém se nedávno v Anglii hodně diskutovalo. Natáčením skrytou kamerou Dr. Zveřejnil své rozhovory s Ogün Erşen. Ve zprávách Dr. Ogün Erşen prý doporučil pacientovi, který nesplňoval mezinárodní standardy, aby přibral, a pak řekl, že může provést operaci v Turecku.Na záběrech je vidět, jak doktor říká „jez nezdravé jídlo a vrať se“ reportérovi, který nesplňuje mezinárodní standardy pro operaci zmenšení žaludku. Zatímco zprávy zdůrazňovaly, že lékař řekl, že index tělesné hmotnosti by měl být zvýšen bez jakéhokoli vyšetření; Upozorňuje na výroky, které Erşen řekla reportérovi: "Máš velmi roztomilý obličej" a "Narazil jsi na nejhezčího doktora v nemocnici." Pro operaci zmenšení žaludku musí být pacienti považováni za obézní podle mezinárodních standardů, to znamená, že tento index musí být alespoň 35. Bez zvážení nebo zkoumání jednoho z reportérů mu však Erşen řekne, že potřebuje zvýšit index tělesné hmotnosti, aby mohl podstoupit operaci, a radí mu, aby kvůli tomu jedl nezdravé jídlo.
tuğba akdag
tuğba akdag
18:28 03 Jan 24
Jednu hvězdičku dávám doktorově pozornosti. Moje žena zde podstoupila operaci, ale moje rada je jít do veřejné nemocnice. Přinejmenším nebudete plýtvat svými penězi a zároveň získávat služby veřejné nemocnice. Neúčtují moc peněz, samozřejmě si tam nejezdíme pronajmout hotelový pokoj, ale co to říkají za nesmysly, když chcete jednolůžkový pokoj, připlaťte si. chci od vás zvláštní pozornost. Na druhé straně je tu vynucený zájem sester. Ekol je zkrátka čistý hluk.
Melike Şentürk
Melike Şentürk
14:17 01 Jan 24
K lékařům a jejich péči nemám slov. Náš gynekolog pan Sadık je velmi starostlivý a CPK pozitivní lékař, ale myslím si, že musí urychleně změnit logiku porodního sálu. Nejprve čekáte na porod na pokojích v prvním patře bez telefonického příjmu a bez oken, další místnost je porodnice a při tomto procesu musíte poslouchat hlasy pacientek, které rodí, a to lidi staví více ve stresu. Kolektiv porodního sálu je velmi veselý a pozitivní, ale to nemohu říci o porodní asistentce Münevver. Více nás stresoval odpověďmi na otázky, které jsme v panice kladli. To, co jsem zmínil, je velké mínus zejména pro pacientky, které porod dlouho odkládají, při hledání lékaře byste určitě měli vzít v úvahu další podmínky.
Yıldız Şengölge
Yıldız Şengölge
17:51 02 Jan 24
V noci 30. prosince jsme přijali maminku, která měla astma, na pohotovost, maminku přivezli se 40stupňovými horečkami, že je to virová infekce a ptali se jí, co jí předepsat jako lék. hodně peněz a poslal ji pryč bez jakékoli léčby. Podívejte, jako někdo, kdo pracoval ve zdravotnictví, neuznávám, že je tam lékař tak jednoduše a vyplňuje hodiny. Pokud jste lékař, musíte splnit svou povinnost, pokud jste vůbec složili tuto přísahu krát, v každém oboru. Přes jeho dveře už neprojdu, nikomu to nedoporučuji, to mohu s jistotou říci. Zdravotnictví je jedno z nejdůležitějších odvětví, to obhajuji, nezaplňujme ty nemocnice prázdnými lékaři a neodsuzujme do nich bezmocné pacienty.
C Y
C Y
19:07 26 Nov 23
Řekla nám to nemocnice, která neví, jakou dávku antibiotik pro rodiny s dětmi podat, a lékař ve stejné nemocnici a naše dítě je nyní podrobeno přísnější léčbě, než je nutné, a lékař odmítá přijmout jeho omyl, platit dvakrát velké množství peněz za zbytečné testy, je úplná past na peníze a Covid je všechno. chtějí test
ruzgar kulter
ruzgar kulter
05:02 15 Nov 23
Přišli jsme na malou operaci pro otce, řekli, že v 7:00 ráno v nemocnici, i když už je to 1 hodina, stále čekáme na zákrok u vstupu... Pokud dáte čas, aby lidé mohli podle toho přijít, proč voláte lidem za tmy? Zvyšte počet lidí provádějících procedury na jednotce pacientů nebo . Transakce stále nebyla dokončena a my jsme nemohli jít na pokoj. Čekání ve frontě bych pochopil, kdyby to byla veřejná nemocnice, ale proč je potom soukromá????
Mithat Akkaya
Mithat Akkaya
08:00 09 Nov 23
Dne 24.10.2023 jsme se domluvili s Dr. Şenel Yurtseven z dermatologického oddělení a přijeli jsme z Německa. Dobře oblečení lidé u dveří nám pomohli a zaplatili jsme. Prohlídka paní doktorky ale trvala jen 50 sekund a nemohli jsme se ani ptát.Dle laboratorních výsledků děkujeme, sestřička nám poslala léky. Vrátili jsme se zpět do Německa. Bohužel se z toho stala obchodní provozovna.Doufám, že na to úřady uslyší a nikdo nebude poškozen.
Feristah Durkup
Feristah Durkup
06:10 06 Nov 23
Když jsem se dozvěděl, že moje gynekoložka Ayşen Kızılyar začne pracovat v této nemocnici, mnohokrát jsem volal, abych se informoval, ale stále mě brzdili tím, že to začne za 2 dny nebo v pondělí. Snažili se mě nasměrovat k jinému lékaři pracujícímu v nemocnici. Naposledy volali a řekli, že bychom se měli objednat k jinému lékaři, protože s paní Ayşen nebudeme spolupracovat. Této nemocnici, která způsobila, že jsem poslední chyby dvojčetného těhotenství prožívala se stresem, bych rozhodně nevěřila a svěřila jí zdravé dítě.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️