Kontaktujte náš tým

Jste chirurg nebo zastupujete zdravotnické zařízení?
Pokud chcete být uvedeni na NejlepsiKlinika.com, klikněte zde.

Chcete získat odhad kosmetické nebo zubní péče?

Máte dotaz? Nějaký návrh?

Vážený uživatel internetu,

Těší nás, že máte zájem o naše webové stránky věnované lékařské turistice. Ať už máte návrh na partnerství, žádost o tisk nebo jiné dotazy, budeme rádi, když se nám ozvete. Neváhejte nás prosím kontaktovat!

Pokud byste chtěli diskutovat o případné spolupráci při propagaci služeb lékařské turistiky, rádi si váš návrh vyslechneme. Věříme v sílu spolupráce, která umožňuje nabízet zahraničním pacientům ty nejlepší možnosti léčby.

Pokud jste členem tisku nebo chcete napsat článek o našich stránkách o lékařské turistice, jsme vám k dispozici, abychom zodpověděli vaše dotazy, poskytli vám další informace a pomohli vám s přípravou reportáže. Jsme hrdí na to, že se můžeme podělit o naše odborné znalosti v oblasti lékařské turistiky a pomoci informovat veřejnost o výhodách výběru mezinárodních destinací pro lékařské zákroky.

A konečně, pokud máte jakékoli další otázky, připomínky nebo konkrétní požadavky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám pomohli, a slibujeme, že na všechny požadavky budeme reagovat rychle a profesionálně.

Můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Těšíme se, že se nám ozvete a probereme s vámi případné možnosti spolupráce nebo zodpovíme vaše dotazy.

Děkujeme vám za váš zájem o naše webové stránky o lékařské turistice a těšíme se na vaše zprávy!

S pozdravem,
Váš tým BestClinic

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️