Unica Clinic

Unica Clinic Praha klinika 1

Unica Clinic se specializuje na MAP / IVF. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2017 a sídlí v Praze. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po a zeptejte se na ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Unica Clinic, Praha, Česká republika

Unica Clinic IVF v Praze je sesterskou klinikou kliniky v Brně. Unica Clinic v Praze se zaměřuje především na zahraniční pacienty cestující na pražské letiště a specializuje se na léčbu neplodnosti, porodnictví a urologii, gynekologii a embryologii.

Vaše léčba na klinice Unica IVF může zahrnovat oplodnění in vitro nebo umělé oplodnění. Můžete se také rozhodnout pro banku spermií a/nebo vajíček. Personál je plně připraven vyhovět vašim potřebám a udělá vše pro to, aby vaše cesta byla úspěšná.

Na klinice pracují tři specialisté na IVF a také specialista na reprodukční endokrinologii, urolog a genetik. Tým je vysoce kvalifikovaný a zdravotníci i klinika dodržují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Naprostá většina pacientů je velmi spokojena s úrovní profesionality a emocionální podporou, které se jim dostává v průběhu celého procesu před operací i po ní.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Zmrazování spermií
IMSI – intracytoplazmatická injekce spermie
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Embryoskop
Přenos embryí
PGD – preimplantační diagnostika
IVF – oplodnění in vitro
Zmrazení embryí

Služby

Transfer na letiště
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Soukromé pokoje
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Praha – Země: Česká republika – Založeno v roce 2017
Akreditace: ISO 9001:2008 – Mluvené jazyky: angličtina, čeština, francouzština, chorvatština, italština, němčina, polština, ruština, srbština


Recenze kliniky Unica

Martina Cábová
Martina Cábová
13:00 19 Jan 24
Navštěvuji gynekologii v Unice už několik let. Vždy jsem velmi spokojená. Všichni jsou milí a hodní. Všechny lékařky jsou velmi empatické a citlivé, při poslední návštěvě jsem byla u doktora Bačíka, který překonal všechna moje očekávání. Určitě doporučuji všem.
Kateřina Hudakova
Kateřina Hudakova
14:39 19 Jan 24
Děkuji Vám za krásnou dceru Sofinku, nikdy na Vás nezapomeneme, zase jí přivezu ukázat. Dívala jsem se teď na seriál Jedna rodina a je to natáčeno na Vaší klinice, každý díl na Vás myslím.
Lisa Fox
Lisa Fox
15:25 18 Sep 23
Spokojenost, ale prosím opravte ordinační dobu. Na webu a googlu je jiná.
Alžběta Míkovcová
Alžběta Míkovcová
12:19 19 Jan 23
Tuto kliniku vřele doporučuji všem ženám které nemohou přijít do jiného stavu. Pracují zde velmi milí, ochotní a bezkonkurenčně erudovaní lidé plní empatie. Za ten necelý rok co kliniku navštěvuji se mi nestalo abych se setkala s neprofesionálním jednáním. Všechny sestřičky jsou velmi milé a vstřícné, lékaři řeší problémy ihned dle nastalé situace a díky nim čekám své první dítě a moc a moc jsem jim všem za to neskutečně vděčná. 🤩
Katerina M.
Katerina M.
08:59 02 Mar 23
Zatím nejlepší gynekologická péče.. Prostředí krásné, všichni milí, paní doktorka velmi empaticka. Neměnila bych!
Adriana Rubesova
Adriana Rubesova
09:51 07 Feb 23
Uzasna klinika, vyplati se rocni poplatek, ktery je v zaveru nizounky vzhledem k peci a servisu. Nejdulezitejsi pro mne osobne je empaticka a citliva pece lekare a to je zde na 110%. Naprosto doporucuji, jsem spokojena, rada na kliniku dojizdim, ackoliv to mam z ruky, ale lepsi pece v blizsim okoli z mych zkusenosti neexistuje a ma lekarka je uzasna a nedmiru mila.
Anna elffimena
Anna elffimena
16:47 03 Mar 23
Unica Clinic, je naprosto úžasné místo, plné skvělých a profesionálních sestřiček a doktorů.Pomohli nám, i když jsem myslela že to není možné.Všichni jsou tam hrozně milý a ochotní.Zvlášť paní doktorka MUDr. Jana Voborská Neudeckerová je naprosto úžasná.Hrozně moc děkuji.
Jana Jana p
Jana Jana p
11:43 19 Mar 24
Vřele doporučuji tuto kliniku, jsem velmi spokojená se slečnou Skálovou a všemi lékaři. Moc děkuji!
Adela Paldus
Adela Paldus
01:22 16 Jan 24
Doporučuju tuto nejlepší kliniku, pokud zvažujete IVF. Pracují zde profesionalové - od recepce po doktory. Úžasný přístup, krásné a moderní prostředí. Skvělá péče. Vše perfekně vysvětleno. Prošli jsme IVF a každá návštěva i zákroky byly maximálně v pohodě, příjemné a bez stresu. Vůbec jsem si nepřipadala jako na reprodukční klinice. Opravdu top prostředí a přístup! Děkuji celému týmu Unicy za to, co dělaji a jak ❤️
Kristýnka Bílková
Kristýnka Bílková
08:43 24 Jan 24
Tuto kliniku doporučuji, jsem velmi spokojená z lékaři kliniky… Mohu vřele doporučit slečnu Skalovou, je velmi vstřícná a umí vše podrobně vysvětlit.
Tomas Jirsa
Tomas Jirsa
12:19 30 Jun 21
Klinika jez se vymyka ceskym pomerum ale zaroven jede na vlne klinik a stredisek umistenych v novych “business centrech”. Vnitrni prostory jsou moderni a neutralne ladene. Vse pusobi velmi prijemne a pokud muzu mluvit za muze tak zmirnuje nervozitu a rozpaky. Personal snad ani neni z lekarskeho prostredi, vsichni jsou strasne mili, ochotny a cely proces IVF tak pusobi pohodove. Specialne sestra Bara, pan doktor Cepelak a pani reditelka se o nas starali jak o rodinu. Snad se nam zadari;)
Eva Majerova
Eva Majerova
18:50 02 May 23
Kliniku mohu jedině doporučit!Po několika neúspěšných pokusech a nekorektním jednání na jiné klinice, jsem měla šťastnou ruku při volbě kliniky Unica.Naprosto profesionální přístup, moc milý personál a příjemné prostředí. IVF nám zde vyšlo na první pokus a koncem léta se můžeme těšit na příchod našeho vytouženého miminka.
Anonym Nevím
Anonym Nevím
09:14 19 Jan 24
Vůbec nedoporučuji. Nesmyslné poplatky a balíčky. Když jste těhotná, tak Vám přesunují ze dne na den termíny kontroly. Taky se mi stalo minimálně 3x ze jsem přišla a v systému z ničeho nic nebyl můj termín a už tam nebyl ani žádný lékař na vyšetření. K těm balíčkum, objednáte se a nikdo Vám dopredu neřekne ze budete na miste něco platit. Taky jsem dostala nevhodnou antikoncepci (nekojila jsem, ale dostala jsem pro kojici - nyní je to rok a mám do teď zdravotní komplikace).
J N
J N
07:34 10 Apr 24
Velmi spatny servis. Cekani hodinu po stanovenem terminu bez toho, aby byla klientka informovana. Na recepci personal odkazuje klienty k stiznostem k lekari. Plati se rocni poplatek 2500 czk nicmene na recepci nejsou schopni sdelit, co balicek obsahuje. Na misto toho poskytuji letak, aby si klientka sama precetla. Na pokladne pani nema o balicku zadne povedomi a odkazuje klienta k dotazum na recepci. Tohle vede k tomu, ze klientka sama beha po klinice a zjistuje informace za co ma platit. K doplneni, pani na pokladne sedi s miskou snidane. Celkove, velmi neprofesionalni pristup
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️