Miaclinics

Miaclinics se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2018 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny za operaci v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Miaclinics, Istanbul, Turecko

Miaclinics je uznávána jako jedna z nejspolehlivějších a nejmodernějších klinik estetické dermatologie v Turecku, která nabízí inovativní, bezpečné a vysoce účinné zákroky a vysoce kvalitní služby. Kliniky se snaží poskytovat nejlepší možnou péči v co nejbezpečnějším prostředí a zároveň nabízet vynikající výsledky.

Používají pouze nejmodernější technologie schválené FDA a produkty od nejrenomovanějších dodavatelů v oboru. Pacienti se tak nemusí obávat o kvalitu klinik. Na klinikách pracují vysoce kvalifikované zdravotní sestry a lékaři, kteří mohou nabídnout řešení široké škály běžných kožních problémů pomocí různých pokročilých nechirurgických zákroků.

Mezi ošetření, která jsou na klinikách k dispozici, patří například upíří lifting (PRP), mezoterapie, peeling, botox, kryolipolýza a další. Kliniku Miaclinics založili Dr. Cemile a Ali Attila Aydinovi, kteří vytvořili kulturu zaměřenou na zákazníky, kvalitu, výsledky a inovace. Lékaři a jejich tým se snaží podporovat zákazníky na každém kroku, od úvodní konzultace až po dosažení požadovaného výsledku.

Kliniky vždy dbají na to, aby měly k dispozici nejnovější přístroje, produkty a protokoly, které zákazníkům zajistí působivé výsledky. Každé nové ošetření a technologie jsou před zařazením na kliniku důkladně testovány, aby byly zajištěny vynikající výsledky.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Zeštíhlení obličeje
Vampýrský lifting
Niťový lifting
Ošetření vrásek

Služby

Wi-Fi zdarma
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Parkování


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 2018
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, turečtina


Miaclinics vám nabízí :

Katherine Coleman
Katherine Coleman
14:44 19 Apr 24
Jaká úžasná klinika! Šel jsem na konzultaci ohledně odstranění nití a doktor odpověděl na všechny mé otázky, poskytl informace a prozkoumal mou kůži. Vlastně mě odradila od nití a doporučila mi méně invazivní léčbu, o které měla pocit, že mi přinese lepší výsledky. Rozhodl jsem se zůstat na infuzi a měl jsem krásný zážitek s ošetřujícím personálem a lékaři, kteří mě pravidelně kontrolovali prostřednictvím infuze, aby se ujistili, že se cítím pohodlně. Jsem nadšený, že se vracím na ošetření
Catia Wanzeller
Catia Wanzeller
09:47 13 Oct 23
Ahoj, jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vaši kliniku k podstoupení mého prvního botoxu. I bez toho, že byste mluvili tímto jazykem nebo angličtinou, cítil jsem se díky vám uvolněně a byl se mnou super profesionální a super milý. Pokud se jednoho dne vrátím domů, určitě se vrátím na vaši kliniku. Moje hodnocení z Vaší kliniky je 5. Moc děkuji a brzy na viděnou.
Elisabeth Leonard
Elisabeth Leonard
00:24 30 Sep 23
Objevil jsem Miaclinics můj poslední den v Istanbulu. Měl jsem velmi omezenou možnost rezervovat si schůzku a personál byl neuvěřitelný, že se to stalo. Byli efektivní, měli velký důraz na detail a byli vřelí. Když jsem dorazil na místo, byl jsem již přesvědčen, že je to velmi dobře řízená kancelář. Jsem velmi spokojená s profesionalitou a dovedností, se kterou byl můj zákrok proveden. Věřil bych personálu, že udělá víc, kdybych měl čas. Ceny jsou velmi dobré ve srovnání s americkými cenami.
Asmaa El Majzoub
Asmaa El Majzoub
13:12 12 Sep 23
Bylo to poprvé, co jsem navštívil Miaclinics. Začněme od začátku:Rezervace na schůzku byla tak hladká a profesionální. Poslali mi všechny potřebné informace přes WhatsApp (ceny, umístění a dokonce i souhlas). Byly tak pružné a krásné. Když jsem dorazil na kliniku, cítil jsem dobré vibrace. Hudba, atmosféra, vůně a dekorace jsou relaxační. Personál je tak milý a přátelský. Všichni mluví anglicky, což je plus. Dr. Cemila je tak milá a starostlivá. Vše popsala a snažila se odpovědět na všechny mé otázky. Později jsem se setkal s druhým lékařem, který byl velmi přátelský a relaxační. Líbila se mi jejich spolupráce, která dodala hodně pozitivní energie. Opravdu jim všem chci poděkovat za to, že moje zkušenost byla tak pozitivní. Těšíme se, že brzy uvidíte úžasné výsledky. Vřele je doporučuji a rád se vrátím pro jakékoli další estetické služby.
Sabina Mis
Sabina Mis
06:44 06 Sep 23
Od prvního online kontaktu do poslední chvíle jsem si tuto službu užil.Dámy na recepci super přátelské.Samotné místo super čisté. Krásně zdobená a nabízená vodní káva atd.Nemohl jsem požádat o lepší profesionální služby.Zejména to bylo poprvé a necítila jsem se zahanbeně ani odsuzována.Navíc výsledky mé léčby jsou úžasné10/10
Itab Abdallah
Itab Abdallah
08:46 21 Aug 23
Navštívil jsem kliniku Mia kvůli léčbě Morpheus8. Obvykle nenechávám recenze, ale tentokrát ano, protože kdykoli získáte vynikající službu, je to dnes nutnost. Od konzultace s doktorkou Jamilou přes super přátelský a uklidňující personál až po péči, které se mi dostalo od doktora Atilly během léčby. Byl aplikován znecitlivující krém, byly aplikovány lokální injekce anestezie a pro ještě lepší zážitek byl poskytnut rajský plyn. Jakkoli je léčba bolestivá, nikdy jsem žádnou bolest necítil. Děkuji klinice Mia a personálu za úžasný zážitek. Opravdu doporučuji tuto kliniku a určitě se vrátím pokaždé, když navštívím Istanbul.
Sarah Stock
Sarah Stock
10:43 17 Aug 23
Měl opravdu skvělý zážitek v Miaclinics. Jejich tým je opravdu profesionální, přátelský a ujistěte se, že se na jejich klinice budete cítit dobře. Všechno je velmi čisté a je vidět, že svou práci berou velmi vážně. Určitě se vrátím znovu, až příště navštívím Istanbul 🙂
Saba IK
Saba IK
15:11 18 Feb 23
Jako mezinárodní pacient se vždy obáváte o služby a poctivost nabízené v jiné zemi. Jsou to etický a profesionální tým. Měl jsem bezplatnou online konzultaci s Dr. Cemile a později jsem ji osobně navštívil kvůli morfeózní léčbě jizev po akné. Její manžel provedl proces s malou nebo žádnou bolestí. Neustále vysvětloval výhody a preventivní opatření jako skutečný profesionál. Jsou to 2 týdny, co jsem se vrátil domů do Dubaje a miluji výsledky.
zadoque lopes
zadoque lopes
11:27 09 Feb 24
Nedávno jsem navštívil kliniku Mia kvůli kosmetickému koktejlu a byl jsem ohromen pečlivou pozorností k detailu a péčí, kterou projevovaly. Od začátku prováděli důkladnou kontrolu, aby posoudili případné kardiovaskulární problémy měřením mého krevního tlaku. Když zjistili, že to bylo zvýšené, okamžitě se rozhodli nepokračovat s glutathionem, jak bylo původně plánováno. Místo toho se rozhodli pro vysokou dávku vitamínu C a věnovali čas vysvětlení vědeckého odůvodnění svého rozhodnutí. Tím prokázali nejen jejich profesionalitu, ale také odhodlání upřednostňovat bezpečnost svých klientů.Po návratu na ozonoterapii mi znovu zhodnotili krevní tlak (který se do té doby normalizoval) a pokračovali v léčbě. Dále mi poskytli neocenitelné lékařské rady, jak bych mohl zlepšit své celkové zdraví. Pocit bezpečí v jejich rukou byl nepopsatelný komfort, opravdu k nezaplacení. Přístup Mia Clinic je jednoznačně 5hvězdičkový zážitek, který zajišťuje, že budu vracejícím se klientem, až budu příště v Istanbulu.
Anna Katharina
Anna Katharina
15:30 27 Mar 24
Měl jsem skvělý zážitek v Miaclinics! Přišel jsem na botox a zatím to vypadá dobře. Všichni byli super profesionálové a skvěle se o mě starali. Absolutně bych se vrátil!
Sharlin
Sharlin
11:04 28 Feb 24
Tak úžasný zážitek s takovým a úžasným týmem! Doktoři byli skvělí a poslouchali přesně to, co jsem chtěl. Měl jsem Profound RF na mnoha částech těla a dělali to tak pohodlné, jak jen to šlo. Jsou to profesionálové a vědí, co dělají.Jejich recepční a lékařský tým byli laskaví a starostliví. Přijel jsem sám z Anglie a byla to bezpečná cesta.Klinika se nachází v krásné rušné oblasti a je tu spousta práce. Příští rok se vrátím pro doplnění a Miaclinics bych doporučil pokaždé pro Profound RF a Morpheus8, protože to dělají roky a zařízení nic neznamená, pokud proceduru nedokončí zkušení odborníci.Děkuji za skvělou zkušenost a nemůžu se dočkat, až uvidím výsledky za 6 měsíců!!
Julia Is
Julia Is
17:17 04 Aug 23
Profesionální, zdvořilý a čistý. Práce, která by zde v Istanbulu stála tisíce ve Velké Británii a USA za VELMI rozumnou cenu. Všichni byli vítáni a úžasní od začátku do konce. Zákrok (Botox) byl rychlý a bezbolestný. Lékaři byli informativní a nápomocní na každém kroku. Toto zařízení se mi velmi líbilo a určitě navštívím příště, až budu v Istanbulu. Ohodnotil bych je 10/5, kdybych mohl.
Selena Singleton
Selena Singleton
20:52 24 Aug 23
Zkušenost byla vynikající od začátku do konce. Mám virtuální konzultaci s mnoha poskytnutými informacemi a možností klást otázky. Byl jsem také povzbuzen k tomu, abych dělal svůj vlastní výzkum a shromažďoval informace. Když jsem dorazil, byla mi nabídnuta voda a občerstvení ve velmi čistém a příjemném prostoru. Poté jsem prošel další velmi důkladnou prezentací o mé léčbě. Ošetření vedl lékař a 2 velmi schopné sestry. Výsledky jsou báječné a celý personál byl přátelský a profesionální.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️