Klinika Dentaire Targa

Zubní klinika Targa Marrakech clinic 1

Klinika Dentaire Targa se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2015 a nachází se v Marrákeši v Maroku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na ceny za zákrok v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Klinika Dentaire Targa, Marrákeš, Maroko

Klinika Klinika Dentaire Targa byla založena v roce 2015 a specializuje se na všechny typy stomatologické péče, přičemž využívá nejmodernější technologickou platformu pro terapeutická řešení: fazety, zubní implantáty, parodontologii a ortodoncii.

Klinika sdružuje tým zkušených lékařů, kteří nabízejí veškeré stomatologické zákroky za přijatelné ceny, a vítá místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Zubní skenování
Zubní korunka
Zubní dýhy
Zubní
Zubní bělení
Zubní implantáty
Transplantace vedlejších nosních dutin
Zubní aparát
All-on-4
Zubní 3D tisk
Korono-radikulární rekonstrukce
Stomatologická konzultace
Plánování kořenů
Čištění zubů

Služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Lékárna
Telefon na pokoji
Rehabilitace
Překladatelské služby


Město: Marrákeš – Země: Maroko – Založeno v roce 2015
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina, francouzština


Recenze na Klinika Dentaire Targa

ghizlane غزلان
ghizlane غزلان
15:05 18 Aug 23
Doporučil jsem tuto kliniku své sestřenici a léčba byla vynikající.Dnes jsem objevila výsledek jeho péče, krásnou proměnu, tuto zubní kliniku vřele doporučujiPokud jde o náklady na péči, není zde nic přehnaného ve vztahu k bezpečnosti procedur, všechny jsou prováděny s úplným respektem k asepsi a kvalitnímu vybavení.Velmi dobré pokračování tohoto skvělého týmu!
Fayrouz Jerradi
Fayrouz Jerradi
13:39 17 Aug 23
Klinika s perfektními službami! lékaři jsou velmi lidští a především kompetentní, usilují o dokonalost s nejnovějšími technologiemi! Prováděl jsem s nimi svá ošetření (ortodoncie a péče o kaz): vše je čisté, vše je dobře provedené, vše je legitimní a především je vše jasné od začátku do konce! aniž bych zapomněl na tým, který je velmi starostlivý, vřele doporučuji.
Hind JAAFARI
Hind JAAFARI
17:55 05 Sep 23
Velmi vřelé přivítání, tým je profesionální.Dva zubní lékaři jsou velmi kompetentní, vyškolení v nejnovějších technologiích v chirurgii a dentální estetice.Děkuji jim za kvalitu odvedené práce, vybavení a především za nezbytnou hygienu.vřele doporučuji 🙂
sana bouaouda
sana bouaouda
11:07 18 Aug 23
Velmi vřelé přivítání s přátelskou, ale především velmi profesionální atmosférou (velmi přítomná, pozorná, respektována dochvilnost...) Celý tým včetně zubních asistentů a dvou zubních lékařů je velmi kompetentní, vyškolený v nejnovějších technologiích a zubních praxích. zubní chirurgie a estetika.Děkuji jim všem, že mě přijali ve své provozovně, a potvrzuji kvalitu jejich práce, která byla velmi přizpůsobena různým zubním problémům, pro které mě léčili a léčí.Gratulujeme také ke kvalitě vybavení a k nezbytné hygieně.Ještě jednou děkuji .
oulasri samia
oulasri samia
15:17 20 Aug 23
Nedávno jsem navštívil zubní kliniku Targa, personál byl vřelý a vstřícný od chvíle, kdy jsem dorazil, což okamžitě zmírnilo mé obavy. Zubař si udělal čas, aby vysvětlil každý krok mého ošetření, což mě uklidnilo. Zařízení bylo moderní a čisté a vytvořilo příjemnou atmosféru. Vřele doporučuji tuto zubní ordinaci všem, kteří hledají kvalitní péči.
adam AIT OUMASSTE
adam AIT OUMASSTE
17:51 22 May 24
Rád bych vyjádřil své hluboké poděkování celému týmu zubní kliniky za jejich profesionalitu a odhodlání, aby mé návštěvy byly pohodlné a příjemné.
Francois Repecaud
Francois Repecaud
09:45 29 May 24
Pokud srovnám s Francií a její stomatologií, budu mluvit pouze o snadném objednání, srdečnosti lékařů a personálu jako celku. Na rozdíl od evropských zubařů s předimenzovaným egem!Pokud mluvím o konkrétním případu, pro který jsme konzultovali: rychlost, kvalita, hygiena, cena... Vše se spojuje, aby byla marocká stomatologie špičková. Chudák Francie... Moje poslední konzultace mě natolik zklamaly, že budu pokračovat na zubní klinikě Targa!
Mouhcine Malzi
Mouhcine Malzi
15:31 19 Aug 23
Moje zkušenost na klinice byla nezapomenutelná, lékaři jsou velmi lidští a především kompetentní s nejnovějšími technologiemi! Můj případ byl trochu obtížný, (dělal jsem korunky a fazety.. Odcházel jsem nekonečně spokojený. Vše čisté, vše dobře udělané, vše bylo jasné od začátku do konce.. tým byl velmi pečlivý, vřele doporučuji.
Léa Rsl
Léa Rsl
13:33 16 Apr 24
Extrémně drahá klinika (kromě ceny před ošetřením nebyla sdělena nebo je velmi vágní), průběh léčby není jasný. Zubař ok, proč ne, ale s mým marockým manželem už nepůjdeme. Myslím, že v Marrákeši najdete lepší kancelář. Klinika je jen okázalá, aby uklidnila obyvatele Západu. Manžel podstoupil léčbu, museli nám zavolat, aby nám řekli zbytek a vůbec nic. Dnes má můj partner problémy po léčbě. vůbec nedoporučuji.
Oualid Idrissi
Oualid Idrissi
15:29 26 Nov 23
škoda evropských cen a gambijských služeb. Velmi špatná zkušenost s tímto lékařem, rok mě trápil a jeho práce není vůbec dobrá, udělal obrovskou chybu, která mě stála dva zuby. Myslí jen na peníze. Moje návštěva u tohoto zubaře byla naprostým zklamáním. Nejen, že atmosféra velmi postrádala profesionalitu, ale hygiena vážně nesplnila očekávání. Pocit, že se mnou zacházejí jen jako s číslem, bez sebemenšího zohlednění mých obav, umocnil mé nepohodlí. Každé gesto se zdálo být prováděno mechanicky, bez sebemenší pozornosti k mému blahu. Je to nejhorší zubař, jaký jsem kdy viděl, nedoporučuji ho. Jen prázdná slova a zdání. . . prosím vyhněte se tomu
Galatee Bernard
Galatee Bernard
09:12 04 Sep 23
Zklamaný zážitek. Objednala jsem se na zubní pohotovost. Jelikož jsem byl zadržen, zavolal jsem 40 minut před schůzkou, abych upozornil, že mám 10 minut zpoždění. Ústředna mi říká, že volali a nebyl problém. Přicházím 8 minut po domluveném čase. Klinika mě nechala čekat 20 minut v čekárně, aby mi oznámila, že je jejich ústředna nevarovala, a že se o mě tedy i přes problémy se zuby a bolest nemůže postarat. Možná jsi mi měl říct přímo, že to není možné.Utečte z této kliniky, radím vám! Možná proto je tato klinika vedena jako obchod a vy nebudete pacienti, ale zákazníci...A pokud přesto půjdete, otevřete oči v čekárně, dešifrování zhoubné atmosféry, která mezi zaměstnanci vládne, vám nezabere více než 5 minut...Upřímně řečeno, existuje způsob, jak najít efektivnější a lidštější než centrum, které myslí pouze na své osobní cíle.UTÉCT!!!!!!
Hugo Courtois
Hugo Courtois
09:14 22 Aug 23
Moje zkušenost s touto klinikou byla velmi zklamáním. Absolutně nerespektují čas svých pacientů. Dokonce se zdá, že je baví plýtvat. Jejich očividné přehlížení schůzek a zvyk ignorovat pacienty je víc než k vzteku. Důrazně nedoporučuji používat jejich služby, pokud si vážíte svého času a zdravého rozumu.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️