Klinika Art & Dent

Clinica Art Dent Valencia klinika 1

Clinica Art & Dent se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1984 a nachází se ve španělské Valencii. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Clinica Art & Dent, Valencie, Španělsko

Zubní klinika Art & Dent: Jejich odbornost zahrnuje základní úkony, jako je vyšetření, čištění a výplně, až po pokročilejší korunky, implantáty, můstky, fazety, operace kořenových kanálků a bělení.

Na rozdíl od jiných zubních klinik ve Valencii se nejedná o franšízu, což může zaručit, že vás bude ošetřovat vždy stejný lékař a vždy se vám dostane individuálního ošetření.

Je důležité zdůraznit, že klíč k úspěchu kliniky spočívá v lidském týmu. Ti jsou do své práce zapálení. Každému detailu věnují maximální pozornost.

Proto je Clínica Art & Dent schopna nabídnout svým klientům vysoce kvalitní a individuální ošetření a zajistit, aby patřila k nejlepším zubním klinikám ve Valencii. dentální klinika Art & Dent, která sdružuje tým zkušených lékařů, kteří nabízejí veškeré zubní zákroky za přijatelné ceny.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Extrakce zubů
Bělení zubů
Zubní dýhy
Zubní implantáty
All-on-4
All-on-6
Konzultace estetické stomatologie
Zubní prohlídka
Zubní konzultace

Nabízené služby

Wifi zdarma


Město: Valencie – Země: Španělsko – Založeno: 1984
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, španělština


Recenze na Clínica Dental Art & Dent

Tesa Arranz
Tesa Arranz
17:15 24 Oct 23
Byl jsem potěšen ošetřením, úžasným týmem a perfektním strojním zařízením. Konečně jsem našla kliniku, která se mi líbila.
Teresa Puigcerver Barquero
Teresa Puigcerver Barquero
13:15 31 Jan 24
Jsem potěšen osobním a profesionálním ošetřením, které mi Art&Dent poskytuje pro mé zubní zdraví.
Polina Shkliaruk
Polina Shkliaruk
16:24 28 Sep 23
Úžasná klinika. Lékaři jsou přátelští. Ceny jsou rozumné. Vše dělají bezbolestně a velmi rychle. Ošetřili jim kazy, vložili implantáty a provedli bělení. S výsledkem spokojen
Carmen Rojas
Carmen Rojas
10:21 05 Sep 23
Vynikající služby, zvláštní zmínka pro Neuse, který mě navštívil a sledoval naléhavou situaci. Důvěřuji jim léta, jsem potěšen
emanuele 2021
emanuele 2021
09:28 27 Apr 23
Dobré ráno a udělala jsem si čištění zubů a bylo to moc dobré, vyšlo to s velmi čistými zuby a úsměvem hollywoodského herce, díky, rady
Vicente Bartual
Vicente Bartual
18:51 11 Apr 23
Lépe nemožné, ošetřuji pacienta a vaši profesionalitu 100% doporučuji.Menchi a Maria a jejich lékařský tým.Děkuji za všechno.Objetí 🤗
carmen m
carmen m
12:21 20 Jul 23
Vzal jsem své dva rodiče, oba nadšené, super přátelské a láskyplné, práce, které jim dělaly velmi dobře a za velmi rozumné ceny.
Kamapua'a
Kamapua'a
18:01 13 Jul 23
Schůzka v 11, vyřízena jen o hodinu později. Řekli, že měli nějaké "zpoždění". Personál je přátelský, pouze recepční mluví anglicky, což je v rozporu s tím, co ostatní recenze říkali, že doktor dělá také. Je velmi obtížné se na to ptát nebo vám vysvětlit, co se děje. Žádné kamerové záznamy vnitřku úst jako na jiných klinikách, žádné snímky před a po, ani nebylo řečeno, jaký zub si nechám opravit, prostě začala dělat věci. Obecná pozornost zubům a službám, které poskytují, tam rozhodně není, za to, co si účtují. Nakonec mě navštívili dva lékaři, a dokonce jsem si myslel, že tomu v některých ohledech rozumím, mluvení a vtipkování mezi sebou během léčby není dobré.Celkově tedy rozhodně nedoporučuji Clinique žádnému cizinci, ani se nevrátím.
José
José
09:16 25 Feb 23
PODVOD ZA PODVODEM A KRADETE SVÉ PENÍZE. Nejsem člověk, který zanechává špatné recenze. Ale v tomto případě musím říct, že se cítím podveden.- Šel jsem na recenze, samozřejmě, velká chyba.- Šel jsem na inzerát, kde bylo uvedeno bezplatné vyšetření a čištění fluorem pro děti.- Odešel jsem s úklidem pro syna za 50 EUR- Ve stejné reklamě je napsáno čištění za 25 EUR- Dají mi rozpočet 390 € pro mého syna na 2 kazy (který kazy nemá) a 2 ošetření 2 mléčných zubů, které mají být demineralizovány- Říkám mu, že nemá žádné dutiny a recepční mi říká "no dobře, celkem je to 170 EUR"- Platba ten den 135 EUR, chybí 35 EUR na další sezení- Následující den mi pošlou fakturu na můj email a zopakují fakturu ve výši 390 €- Nyní začíná těžba peněz- Ukázalo se, že nyní jsou 390 EUR a mýlil se, když mi řekl, že byly 170 EUR- Při té návštěvě vezmou 85 EUR na 10 minut a zalepí díry v zubu a tesáku- Opakuji, že můj syn nemá žádné dutiny- TOTO JE TAK, ABY STE NEBYLI PODVEDENI JAKO JÁ- Samozřejmě, paní zubařka je hodná holka, je moc hodná k dětem, jmenuje se Daiana, 10 na ošetření.Ale netoleruji, aby mě někdo oklamal tak hrubým způsobem.Nikdy se nevrátím na tuto kliniku a moje publicita vůči nim bude nulová. Nikdy nebudu mluvit dobře.Škoda být sousedy a nechat se klamat reklamou a cenami.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️