Často kladené otázky

Kolik si účtujete? Kolik si účtujete za své služby?

BestClinic neúčtuje pacientům žádné poplatky. Naše služby jsou zcela ZDARMA. Naše předdiagnostika je rovněž zcela ZDARMA. Pokud jste s cenou operace spokojeni, zaplatíte za ošetření přímo nemocnici nebo klinice.

Jak zjistím, kolik operace stojí?

Nejlepší způsob, jak zjistit, kolik bude operace stát, je vyplnit formulář pro BEZPLATNOU PŘEDDIAGNÓZU na stránkách každé kliniky. Tímto způsobem a po analýze vaší dokumentace získáte individuální cenu na základě vašich omezení a cílů. Upozorňujeme, že tyto ceny jsou orientační, a přestože jsou přesné, nemusí nutně odrážet náklady pro vás. Zejména kosmetické operace jsou velmi často přizpůsobeny individuálním potřebám, aby pomohly dosáhnout požadovaného výsledku. Například omlazení obličeje je kombinací chirurgických a nechirurgických zákroků. Zatímco jeden člověk může potřebovat kompletní lifting obličeje a některé zákroky na obnovu pleti, jiný může potřebovat pouze dolní lifting obličeje a možná některé zákroky na očích. Ceny se proto mohou velmi lišit.

Jak a kdy zaplatím za léčbu?

Za ošetření se platí v nemocnici nebo na klinice, a to v eurech nebo v místní měně. Většina míst přijímá hotovost, stejně jako další možnosti platby, včetně bankovních převodů, kreditních a debetních karet a cestovních šeků. V případě pochybností se jednoduše zeptejte v nemocnici nebo na klinice před odjezdem.

Proč nejít rovnou do nemocnice a úplně se obejít?

Vzhledem k tomu, že naše služba je 100% bezplatná, nic nezískáte, když se obrátíte přímo na nemocnici, ale přijdete o služby, které našim zákazníkům nabízíme. Náš tým péče o zákazníky vám může poskytnout dodatečný klid a pomoci zodpovědět všechny vaše případné dotazy na základě našich zkušeností s odesíláním zahraničních pacientů. Naše partnerství je nemocnicemi natolik ceněno, že se naši zákazníci dostanou vždy rovnou na začátek fronty. Navíc v některých oblastech mohou naši partneři nabízet bezplatné služby, jako jsou lázeňské procedury a masáže.

Nabízíte platební možnosti?

Kliniky, se kterými spolupracujeme, vám nabídnou možnost platby v několika splátkách.

Existují slevy za více transakcí?

Jsme závislí na cenách účtovaných nemocnicemi a klinikami. O cenách bohužel nemůžeme vyjednávat. Můžete si však být jisti, že náš zprostředkovatel se postará o to, abyste našli nejvhodnější zařízení a zaplatili pouze odpovídající cenu.

Mluví chirurgové anglicky?

Ano, lékaři a personál jsou zvyklí ošetřovat zahraniční pacienty v angličtině, stejně jako v mnoha dalších jazycích. Jazyky, kterými klinika hovoří, uvádíme na každé stránce. Kromě toho bychom rádi poděkovali našemu partnerovi traduction-pas-cher.com za laskavou spolupráci na překladu našich webových stránek do češtiny.

Mohu mluvit přímo s lékařem/chirurgem?

Ano, můžeme to pro vás zařídit, stačí vyplnit formulář zdravotního profilu pacienta (zašleme vám ho) a postupovat podle něj. Jakmile odešlete své zdravotní údaje a fotografie, můžete se s lékařem domluvit na dalším postupu.

Proč jsou chirurgické a kosmetické zákroky v zahraničí levnější?

Do hry vstupují různé faktory. Například životní náklady jsou obecně mnohem nižší – to se týká lékařů, zdravotních sester, anesteziologů a dalšího souvisejícího zdravotnického personálu. Levnější jsou také režijní náklady, jako je nájemné, komunální služby, laboratorní vybavení, pojištění a administrativní náklady. Tyto “skryté” náklady mohou tvořit významnou část účtu za lékařskou péči, takže jakékoli snížení těchto nákladů pro vás znamená značnou úsporu.

Je kvalita péče stejně dobrá jako ve vaší zemi?

Ano, ne-li lépe. Existují zařízení světové úrovně s vynikající pověstí, z nichž mnohá jsou známými a uznávanými centry pro zahraniční pacienty. Díky akreditaci JCI (Joint Commission International) jsou nyní mezinárodní zařízení srovnávána se stejnými standardy jako zdravotnická zařízení v USA – hledejte tedy značku JCI. Tímto způsobem máte jistotu nejvyšších standardů kvality. Nicméně to, že zařízení není akreditováno JCI, neznamená, že neodpovídá zařízením, která jste využívali ve své domovské zemi. V BestClinic se snažíme pacientům poskytnout skutečnou reprezentaci trhu na jednom místě, takže by nebylo spravedlivé odfiltrovat všechna zařízení, která nejsou akreditována podle JCI, ale zahrnujeme pouze ta nejlepší z nejlepších.

Jsou chirurgové kvalifikovaní a zkušení?

Ano, spolupracujeme pouze s předními specialisty a chirurgy, kteří jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení v oborech estetické, plastické, rekonstrukční, vlasové a reprodukční chirurgie.

Je technologie aktuální?

Ano, díky velkým rozpočtům těchto zařízení je k dispozici prvotřídní vybavení a související špičkové technologie. Většina lidí si je vědoma, že destinace lékařské turistiky dobře uspokojují potřeby kosmetické a plastické chirurgie, ale pacienti nyní stejně tak často cestují za léčbou neplodnosti, terapií kmenovými buňkami a nejnovější léčbou rakoviny ve specializovaných špičkových zařízeních.

Jak vypadají hygienické normy, sterilizační a bezpečnostní postupy?

Opět s odkazem na akreditaci JCI jsou všechny tyto standardy zahrnuty a dodržovány v rámci této akreditace a v případě těch, které ještě nejsou akreditovány, musí dodržovat místní normy a postupy, které rovněž splňují vysoké standardy, aby byla zajištěna co nejlepší ochrana všech pacientů.

Co se stane, když se něco pokazí? Existují nějaké záruky?

Všichni naši lékaři nabízejí záruky na vaši léčbu, a přestože žádnou léčbu nelze nikdy zcela zaručit vzhledem k různým způsobům reakce našeho těla, klíčem k zajištění úspěšného výsledku je, aby vaši léčbu prováděl kvalifikovaný a zkušený zdravotnický personál v zařízeních, která splňují přísné zdravotní a bezpečnostní požadavky. Je také nezbytné, abyste dodržovali pokyny a rady po ošetření, abyste neohrozili proces hojení. Mnoho tisíc pacientů cestuje do zahraničí na lékařské, chirurgické a kosmetické zákroky, ale v případě, že se něco pokazí, měli byste o tom okamžitě informovat příslušnou nemocnici nebo kliniku. Doporučujeme vám, abyste si před cestou uzavřeli levné připojištění zdravotních komplikací – a i když vám nezabrání v problémech, pokryje alespoň případné dodatečné náklady na ubytování nebo cestu.

Jak dlouho trvá lékařský výlet?

Opravdu záleží na tom, o jakou operaci se jedná. Některé kosmetické zákroky, jako je botox nebo výplně, lze provést během několika minut a prakticky bez prostojů, takže nebudete muset zůstat. U chirurgických zákroků je tomu jinak. Ačkoli mnoho chirurgických zákroků lze provést ambulantně, obvykle budete muset zůstat asi týden na odstranění stehů, ačkoli to často může provést váš místní lékař po návratu domů. Jiné závažné chirurgické zákroky mohou vyžadovat delší pobyt, ale konečné rozhodnutí je na vašem chirurgovi.

Je bezpečné cestovat na operaci sám?

Ano, ale doporučujeme, abyste cestovali s někým, kdo vás podpoří a pomůže vám. Pomůže vám to cítit se klidněji, zejména pokud jste v nové zemi poprvé. Pokud to však není možné, veškerý personál nemocnice vám poskytne veškerou péči a pozornost, kterou očekáváte.

Jaké jsou kroky při organizaci lékařské cesty?

Nejprve je třeba přesně definovat váš požadavek a předložit nám ho. Tak pochopíme, jaký zákrok si přejete a kde ho chcete podstoupit. Poté pokračujte ve vyplňování svého zdravotního profilu (zašleme vám jej e-mailem) a v případě potřeby přidejte fotografie. Po analýze vašeho souboru vám doporučíme nejlepší kliniku za nejlepší cenu. Máme mnoho partnerských hotelů v blízkosti nemocnic, které nám nabízejí velmi dobré slevy, které nikde jinde na internetu nenajdete, ale chápeme, pokud si je raději najdete sami.

Zajišťujete také letenky a ubytování?

Zajišťujeme letenky a ubytování. Cestování mimo sezónu je skvělý způsob, jak snížit náklady na letenky i ubytování, a my vám s tím určitě pomůžeme.

Potřebujete před cestou informace nebo anamnézu od mého lékaře?

Ne vždy je to nutné, ale pokud máte nějaké zdravotní problémy, měli byste je uvést v sekci Zdravotní údaje, které se zasílají do vámi vybrané nemocnice. Pokud se chystáte na operaci, která má odstranit konkrétní zdravotní problém, jako je například výměna kyčelního nebo kolenního kloubu, bude užitečná anamnéza od vašeho vlastního lékaře.

Nabízí klinika nebo nemocnice dopravu z nemocnice do mého hotelu? A z hotelu na letiště?

Mnoho našich nemocnic/klinik tuto možnost nabízí a my vás o těchto službách budeme určitě informovat. Je důležité, aby bylo o pacienty plně postaráno od letadla na kliniku a z kliniky do letadla přes hotel.

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️