Proč si vybrat právě nás?

Naše služby

BestClinic je agentura pro zdravotní turistiku. Pomáháme pacientům porovnat různé možnosti léčby a získat nejlepší poměr ceny a kvality. Naše zkušenosti jsou zárukou vašeho úspěchu.

Důvěra

Zorganizovat lékařskou péči nebo navázat kontakt s nemocnicí či klinikou v zahraničí není snadné. NejlepsiKlinika.com v průběhu let vybudovala a rozvinula rozsáhlou síť lékařských odborníků s širokou škálou dovedností a mezinárodním dosahem. Díky těmto bohatým zkušenostem je vám NejlepsiKlinika.com k dispozici, aby vás podpořil a poradil vám. Proto nám můžete důvěřovat.

Zdarma

Naše služby jsou zcela bezplatné a z naší strany nejsou účtovány žádné poplatky za podání žádosti ani nejsou požadovány žádné platby.

Úspora času

Naše služba párování v kombinaci s možností bezplatné nabídky vám ušetří hodiny pátrání. Koneckonců čas jsou peníze a my jsme tu od toho, abychom vám ušetřili čas i peníze.

Nejlepší výběr

Vybrali jsme kliniky a nemocnice s nejlepším vybavením, abychom zaručili nejvyšší standardy kvality.

Nejlepší cena

Nepřipočítáváme k ceně hospitalizace, takže máte zaručenu nejnižší možnou cenu.

Široký výběr vysílání

Podnikáme všechny nezbytné kroky, abychom zajistili aktuálnost všech klinik a nemocnic a úplnost informací o každém zařízení.

Přesné ceny

Naše ceny jsou spravovány samotnými poskytovateli zdravotní péče, takže jsou co nejaktuálnější a nejpřesnější.

Bohatý obsah

Čím více informací máte k dispozici, tím snadněji se rozhodujete. Vždy například zobrazíme úroveň akreditace, datum vzniku, hodnocení pacientů, fotografie zařízení a další související informace.

Důvěrnost

Zaručujeme, že vaše osobní údaje jsou v bezpečí a nebudou prodány třetím stranám.

Využijte bezplatné vyhodnocení!

Na vyžádání a
bez jakýchkoli závazků z vaší strany.

Konzultace 100% gratuite. Analyzujeme vaši situaci, vaše potřeby a očekávání. A odhadneme rozpočet potřebný pro : Letenka + hotel + taxi + léčba.

Po celou dobu máte nad procesem plnou kontrolu. Naprostý klid.

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️