Ivf Spain Madrid Madrid

clinica ivf španělsko madrid 1

Ivf Spain Madrid Madrid se specializuje na MAP / IVF. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2008 a nachází se ve španělském Madridu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ivf Spain Madrid, Madrid, Španělsko

IVF Spain Madrid je mezinárodní centrum pro léčbu neplodnosti, které bylo založeno v roce 2008 a nabízí léčbu, jako je inseminace dárkyní (DI), darování vajíček a oplodnění in vitro (IVF), s cílem vytvořit kliniku, která kombinuje nejnovější technické vymoženosti a zároveň přizpůsobuje každou léčbu individuálním potřebám každého pacienta.

Naprostá většina pacientů je velmi spokojena s úrovní profesionality a emocionální podpory, které se jim dostává v průběhu celého procesu předcházejícího léčbě a zákrokům i po nich.

Více než polovina pacientů léčených na klinice IVF Spain Madrid pochází ze zahraničí, a proto má klinika mezinárodní léčebný program určený speciálně pro zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Zmrazování spermií
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení embryí
Zmrazení vajíček
IVF – oplodnění in vitro
Metoda ROPA
Umělé oplodnění
Embryoskop
ERA test – biopsie endometria
Posouzení plodnosti
Hormonální test
Hysterosalpingografie
ICSI – Intracytoplazmatická injekce spermie
Konzultace IVF
MACS – Imuno-magnetická selekce buněk
PGD – preimplantační diagnostika
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny
Spermiogram

Služby

Interpretační služby
Přenos zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Soukromé pokoje
Překladatelské služby


Město: Madrid – Země: Španělsko – Založeno v roce 2008
Akreditace: ISO 9001:2008 – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, španělština


Recenze kliniky IVF Spain Madrid

Irène H
Irène H
15:34 22 Feb 24
Moje zkušenost s IVF Španělsko mi potvrzuje, že tato klinika je skutečně Reference. Pro složité případy, jako jsem já (endometrióza, adenomyóza, myomy, věk...) a pro lékaře v mé zemi (Francie), už nebyla žádná naděje.Lékaři na IVF - LIFE clinic (dříve IVF-Spain Clinic) v MADRID, kde jsem byla sledována, byli naopak sebevědomí a uklidňující.Byla to velmi dlouhá cesta vzhledem k mé lékařské anamnéze, ale s personalizovaným a dokonalým sledováním!Před dvěma a půl měsíci jsem porodila krásnou dceru po těhotenství, které probíhalo bez potíží. Jaké ŠTĚSTÍ 😊!!!Zvláště děkuji panu doktorovi VERDÙovi, který nic nezanedbal (rozsáhlá vyšetření, rozbory a testy), aby se můj sen stal skutečností, aniž bych zapomněl na všechny lékaře, které jsem na této klinice mohl potkat.Pro lékaře, kteří mě sledovali ve Francii, je to zázrak!Chtěl bych vzkázat těm, kteří čekají, aby měli naprostou důvěru v lékaře této pečlivé kliniky z technologického i lidského hlediska a také se hodně modlili, zvláště za lékaře, kteří je následují.Modlitba je plus!Byl bych lhostejný, kdybych nepoděkoval různým koordinátorům, velmi přátelským a velmi profesionálním, se kterými jsem na své cestě spolupracoval, zejména Manon B., na kterou mrkám!Celému týmu IVF-LIFE MADRID,Muchas Gracias 😘!
Veronica Miceli
Veronica Miceli
17:12 17 Nov 23
Moje zkušenost s IvF Spain Madrid Clinic byla úžasná, odborně i lidsky.Ivf Španělsko Madrid prokázalo především péči, přípravu, pozornost a lásku. Všichni zaměstnanci měli veškerou péči a jasno v každém kroku, od komunikace e-mailem nebo osobně, přes vyšetření, terapeutický plán až po postupy, které jsou pro asistovanou reprodukci striktně vlastní. Ve chvílích Pick up and Transfer mi připadali jako andělé v laboratorních pláštích.Nic není ponecháno náhodě jak v emocionálním, tak striktně medicínském smyslu, a tak je každý krok vysvětlen především díky italským překladatelům, kteří podporují gynekologické lékařské postupy. Lidskost a profesionalita, aby nám dal úsměv našeho dítěte.Ještě jednou děkuji za vše, jsem nesmírně vděčný!
Jessica Morelli
Jessica Morelli
19:45 22 Jan 24
Díky nim jsme mohli realizovat naše největší přání!!!Skvělá klinika s přátelským a vždy ochotným personálem…Zvláštní poděkování patří Marii Suarezové, která nás celou cestu sledovala, aniž bych nevím, jak bych to udělala ❤️ a velmi dobré a kompetentní doktorce Rut Gomez, která nám vše jasně a přesně vysvětlila...Vřele doporučuji…
Laura Monteleone
Laura Monteleone
11:43 22 Dec 23
Dnes je mému úžasnému miminku 7 měsíců! Tento sen se splnil jen díky doktoru Gomezovi, profesionálnímu a vstřícnému. Děkuji Robertě, která nás sledovala po celou dobu naší cesty, a všem zaměstnancům. Tuto kliniku vřele doporučuji, je seriózní a především konkrétní! Přeji vám, ať si plníte své sny a s nimi je to opravdu možné.
Clara Quiros
Clara Quiros
10:32 30 Jun 23
S IVF-Life jsem měla své první dítě a s nimi budu mít druhé. Léčba je velmi humánní, vše mají pod kontrolou a vždy jsem našla podporu a srozumitelně mi vysvětlili, objasnili všechny mé pochybnosti. Jsou vždy k dispozici a starají se o své pacienty. doporučuji to 100%
Monica Mendez
Monica Mendez
14:26 05 Jul 23
Před kúrou zmrazením vajíček jsem navštívila 5 klinik, abych se svěřila do těch nejlepších rukou a nakonec jsem se bezpochyby rozhodla pro tuto! Gynekoložka, která mě tímto procesem provedla, Victoria, úžasný člověk a profesionál. Sestra Jimena se o mě po celou dobu starala a všichni zaměstnanci kliniky mi vše velmi usnadnili. Doktor, který provedl punkci, a ostatní, kteří byli se mnou, byli velmi profesionální a výsledek byl skvělý, lepší, než jsem čekal! Takže o této klinice mohu říci jen dobré věci. Budete ve skvělých rukou!! Dává mi klid, když vím, že v Madridu existuje důvěryhodná klinika. Děkuji za vše a budu pokračovat ve vašich rukou 🙂
Estelle
Estelle
11:48 28 Aug 23
Ivf Spain Madrid Madrid je klinika v lidském měřítku. Personál je velmi milý a doprovází vás na této obtížné cestě s velkou profesionalitou a velkou laskavostí. Vřele doporučuji tuto kliniku a velmi děkuji své poradkyni Manon a doktoru Gomezovi za jejich pomoc na mé cestě.
O R
O R
13:00 02 Sep 23
S touto klinikou v Madridu jsme měli velmi pozitivní zkušenosti od první výměny e-mailů až do chvíle, kdy se nám konečně narodila dcera. Všichni zaměstnanci, se kterými jsme byli v kontaktu během naší cesty IVF, byli velmi vnímaví, pozorní a profesionální a nemůžeme Ivf Spain Madrid dostatečně doporučit.Jsme obzvláště vděční Dr. Manuelu Izquierdovi a ředitelce ošetřovatelství Raquel Pascual - nejen za vynikající lékařskou péči, ale zejména za emocionální podporu a povzbuzení, které nám během celého procesu poskytovali, což mnozí z těch, kteří procházejí IVF, budou vědět. je velmi zatěžující.Určitě bych povzbudil páry, které nemají sídlo ve Španělsku, aby zvážily tuto kliniku – sídlíme v Beneluxu, ale poskytnuté pokyny byly tak jasné a komunikace tak hladká, že postup nevyžadoval mnoho letů tam a zpět.Děkujeme celému týmu IVF Spain – recepčním, embryologům, sestrám a lékařům, že pomohli splnit náš největší sen.
Lays Felix
Lays Felix
13:15 14 Jul 23
Kliniku jsem našel přes vyhledávání na Google, když jsem zjistil, že v Itálii není možné provádět zachování plodnosti nebo asistovanou reprodukci jako pár dvou žen (nebo svobodných žen). Klinika je velmi strukturovaná, fyzicky i lidsky. Hned od začátku jsem dostával vyčerpávající a velmi rychlé odpovědi. Po několika ultrazvukech a laboratorních testech mi doktor Gómez de Segura představil všechny možné scénáře a spolu s týmem výjimečných lidí mě sledoval na 3 odběrech vaječníků během asi 1 roku. Všichni jsou vždy k dispozici a milí, byli po mém boku v těch nejtěžších chvílích.Budeme sledovat jako pacienty kliniky nadcházející odběr krve od mé ženy a později asistované oplodnění.Mnohokrát si získali naši důvěru. Zvláštní poděkování zanechávám Dr. Rut Gómez de Segura, Roberta Zazzarino a Maria Suárez, které mě přímo následovaly za jejich pozornost k pacientovi, ale také všem zaměstnancům, kteří nás podporovali :)Doporučeno!
maria rubio
maria rubio
13:08 21 Mar 24
Léčbu tam provádím již několik let, a přestože se mi nedaří, ne kvůli centru, ale kvůli mému zdraví, musím říct, že doktor Izquierdo je opravdová eminence, má starost o své pacienty, věnuje všechen svůj čas. má na tebe a že žádné nemá, a lékařská přísnost, se kterou se k tobě chová, je vynikající. Jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se kdy setkal a každému ho doporučuji.Nedávám 5 hvězdiček kvůli dezorganizaci, kterou podle mého názoru a názoru mého manžela a v zájmu našeho práva na svobodu projevu mají v ošetřovatelství, jsem také poslal přátelům a oni to potvrzují, mnoho nové sestry, sestry, které jsou They go, a bylo by nutné, aby každému pacientovi byla přidělena jedna, protože to v tomto smyslu dává docela velký pocit chaosu.V mém případě jsem léčbu ze zdravotních důvodů zrušil s patřičným vysvětlením, komu jsem ji měl podat, což je můj lékař. No, jakmile jsem se objednal, aniž bych mohl s lékařem mluvit, měl jsem sestra kterou jsem neznal.nic za mým případem se snaží znát důvody,když se jich to dříve netýkalo a zdravotní důvody odpovídají lékaři a neměly by překračovat své funkce.....,otázkou bylo co dělat dělat s embryem..... jen na tom záleželo. Poslali mi fakturu s náklady na storno ošetření, ale už žádný dokument k podepsání k odvolání čehokoli, kdy by měl být podepsán.....od podepsání rezervace.Jinak kvalita zařízení a čistota jsou docela dobré. Pokud by napravili dezorganizaci v ošetřovatelství, mohlo by to být jedno z nejlepších center v Madridu
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️