Hd Dental Clinic

HD Dental Clinic Mosonmagyarovar clinic 1

HD Dental Clinic se specializuje na zubní péči. Tato klinika, založená v roce 2000, má certifikát ISO 9001:2008 a TEMOS a nachází se v maďarském Mosonmagyarovaru. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

HD Dental Clinic, Mosonmagyarovar, Maďarsko

HD Dental Clinic Hungary, založená v roce 2000, se nachází nedaleko rakouských hranic a nabízí širokou škálu stomatologických služeb. Její hlavní specializací je restaurování zubů, které provádí rychle a za cenu, která vyhovuje všem finančním možnostem. Jsou vybaveni nejmodernější technologií a všichni zubní lékaři jsou vyškoleni tak, aby pokryli všechny aspekty všeobecné stomatologie. Jejich kvalifikace je plně uznávána v Evropské unii a mnozí z nich pracují na mezinárodní úrovni.

Na klinice si uvědomují, že výběr správného zubaře může ušetřit mnoho peněz. Díky nízkým provozním nákladům tak mohou poskytovat své vysoce kvalitní služby za ceny dvakrát až třikrát nižší než jejich západní kolegové, ale bez kompromisů v kvalitě poskytovaného ošetření.

Na rozdíl od jiných poskytovatelů zdravotní péče se u HD dental netvoří fronty ani čekací listiny. Když potřebujete schůzku nebo jen hledáte radu či informace, jsou vám k dispozici jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje, ať už telefonicky, e-mailem nebo faxem.

Kromě výjimečných stomatologických zákroků zahrnují jejich služby také bezplatný transfer z letiště a rezervaci ubytování, čímž zajišťují zahraničním pacientům jedinečný zážitek ze zubní turistiky!


Specializace kliniky :

Zubní péče
Ošetření kořenových kanálků
Čištění zubů
Extrakce zubů
Zubní výplně
Frenectomie
Transplantace dásní
Korono-radikulární rekonstrukce
Gnatologické ošetření
Zubní korunka
Inlay / Onlay protetika
Zub
Bělení zubů
Zubní dýha
Retenční lišta pro implantáty
Sinusový štěp
Zubní implantáty
Zubní konzultace

Služby

Převoz na letiště
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Parkoviště
Telefon na pokoji
Rekonstrukce
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Mosonmagyarovar – Země: Maďarsko – Založeno v roce 2000
Akreditace: ISO 9001:2008, TEMOS – Mluvené jazyky: angličtina, čínština, korejština, maďarština, němčina, nizozemština, polština, portugalština, ruština, španělština


HD Dental review

4.8
powered by Google
Amalia
Amalia
14:04 21 Mar 19
Na doktora Kannmanna jsem narazil na doporučení mnoha přátel, z nichž jeden je normálně úzkostný pacient, který o doktorovi šílí. Sama jsem byla mnohokrát u Dr. Jsem Kannmann (přicházím dva roky) a jsem více než spokojen, umí a umí toho tolik a navíc má špičkovou výbavu a nabízí nejmodernější techniku. Cesta z Vídně na kliniku v Maďarsku stojí za to víc než za to a k jinému zubaři už nechci, protože pro mě je Dr. Kannmann nejlepší :)!!!!!
Wilhelm Ranitsch
Wilhelm Ranitsch
15:43 29 Feb 24
Od roku 2018 mám 8 implantátů a zubů a jsem maximálně spokojená
Manfred Pfänder
Manfred Pfänder
10:27 06 Aug 19
Od listopadu 2004 chodím opakovaně k Dr. Dr. Kannmann v léčbě, pro mě je to nejlepší zubař, jakého jsem kdy měl. Byl sestaven plán léčby a nákladů, předložen německé zdravotní pojišťovně a jelo se do Maďarska. Čekala mě zde nejmodernější zubní ordinace se super přátelským týmem. Tato praxe je prostě skvělá a není zamýšlena jako podvod.Může Dr. Kannmanna a tým můžeme s čistým svědomím jen doporučit.Moje poslední návštěva v březnu 2019 byla jako vždy vynikající, ještě jednou děkuji za skvělé ošetření. Pozdrav od jezera Starnberg
Elvira Wippel-Zoller
Elvira Wippel-Zoller
16:00 19 Sep 19
Co se týče návštěvy zubaře, jsem vyděšená kočka. Ale s Dr. Kannmann všechno bylo jinak. Jsem moc ráda, že poznám zubaře, který je na jednu stranu velmi profesionální a kompetentní, ale na druhou stranu také velmi soucitný jako člověk. Na každou otázku dostávám uspokojivou odpověď. Výsledek jeho práce se mi líbí a umím s ním dobře nakládat. Kdykoli jsem potřeboval jeho radu, o něco se ho zeptal, byl vstřícný a ochotný. Opravdu výjimečný lékař, jen škoda, že bydlím tak daleko od jeho ordinace. Mohu dr. Kannmann a jeho tým jen chválí a vřele doporučují.
Manfred Pfaender
Manfred Pfaender
06:18 08 Sep 21
Od roku 2004 chodím k Dr. Kannmann na léčbu. Až v pondělí jsem se vrátila k dr. Kannmann. Jako vždy vřele doporučuji a vše opět fungovalo skvěle. Vzdálenost 561 km s radostí akceptuji. Skvělý kolektiv a všestranně spokojená léčba, znovu a znovu, kdykoliv půjdu k Dr. Kannmann a jeho tým.Moc děkuji za skvělé zacházení v průběhu let.
yvonne Palfner
yvonne Palfner
18:18 24 Jan 22
Byl jsem s Dr. Kannmann v léčbě. Po traumatu jsem se roky bál zubaře. Bohužel to tam stále je, ale pro mě není lepší lékař než Dr. Kannmann. Je velmi citlivý, velmi kompetentní a tvrdě se snaží, snaží se zbavit strachu a pracovat co nejbezbolestněji. Celý jeho tým se opravdu hodně snaží. Jemu i jeho týmu z celého srdce děkuji a konečně se můžu zase bezstarostně smát.
Daniel Gröber
Daniel Gröber
06:36 23 May 22
Naprosto skvělé. Doporučujeme. U zubaře jsem se nikdy necítil dobře. V HD Dental jsou úzkostní pacienti léčeni velmi dobře. Každý krok je vysvětlen srozumitelným způsobem. Hodnota za peníze je bezkonkurenční. Rád cestu přijímám. u Dr. Kannmann je v těch nejlepších rukou.
Nina Ecker
Nina Ecker
14:02 25 Sep 22
Dr Kannmann je nejlepší a nejempatičtější zubař, u kterého jsem kdy byl!! Udělá si na vás čas, podívá se na celkovou situaci chrupu a poradí komplexně a pracuje neuvěřitelně profesionálně! Most jsem si již nechal vyrobit a s výsledkem jsem velmi spokojený. Návštěvy u doktora Kannmanna jsou pro mě potěšením a doufám, že bude ještě dlouho cvičit :-))
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️